Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Firma M ł odych Zdolnych. Gimnazjum im. W.Pola w Radawczyku Drugim Jesteśmy uczennicami klasy IIB w Gimnazjum im. W.Pola w Radawczyku Drugim. Szkoła ta.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Firma M ł odych Zdolnych. Gimnazjum im. W.Pola w Radawczyku Drugim Jesteśmy uczennicami klasy IIB w Gimnazjum im. W.Pola w Radawczyku Drugim. Szkoła ta."— Zapis prezentacji:

1 Firma M ł odych Zdolnych

2 Gimnazjum im. W.Pola w Radawczyku Drugim Jesteśmy uczennicami klasy IIB w Gimnazjum im. W.Pola w Radawczyku Drugim. Szkoła ta liczy 192 uczniów.

3 Młodzi, zdolni, mądrzy, świetni, Przy tym skromni, choć nieletni. Każdy robi to co może I zwycięstwo daj nam Boże! Bawimy się fajnie I zadania wykonujemy genialnie. Jest z nas bardzo fajna grupa, Każdy swego szefa słucha! FMZ to logo nasze, Każdy przyzna, że ma klasę.

4 Firma Młodych Zdolnych

5 ANETA PUTOWSKA OPIEKUN Nauczycielka J. polskiego i WOS-u. Pani Aneta jest bardzo lubianym pedagogiem. Pogodna i miła. Potrafi dobrze prowadzić naszą grupę.

6 Dorota Borecka Członek Uczennica klasy IIB. Jest to osoba miła, ciekawa i pomocna. W firmie jest prezesem działu informatycznego. Jest świetna w tym, co robi.

7 Aleksandra Czajka Wiceprezes Uczennica klasy IIB. Jest wesoła i Sumienna. Jest Kieruje działem dokumentacyjnym. Dobrze wykonuje swoją pracę.

8 Sylwia Jagowdzik II Wiceprezes Uczennica klasy IIB. Jest wesoła i roześmiana. W firmie zajmuje się działem marketingowym. Jej reklamy przyciągają uwagę.

9 Emilia Jarska Członek Uczennica klasy IIB. Osoba miła, łatwo nawiązuje nowe znajomości. Pracuje w dziale wykonawczym. Jest w tym bardzo dobra.

10 Jolanta Mazurek Prezes Jolanta Mazurek Prezes Uczennica klasy IIB. Osoba sympatyczna i pomysłowa. W firmie jest prezesem działu wykonawczego. To bardzo dobry prezes.

11 Patrycja Or ł owska Członek Uczennica klasy IIB. Osoba kreatywna i interesująca. Pracuje w dziale marketingowym. Jest świetnym marketingowcem.

12 Katarzyna Sieńko Członek Uczennica klasy IIB. Jest spokojna i bardzo sympatyczna. Pracuje w dziale wykonawczym i jest świetna.

13 Patrycja Sternik Członek Uczennica klasy IIB. Jest zabawna i zawsze uśmiechnięta. Pracuje w dziale informatycznym. I robi wszystko bardzo dobrze.

14 Angelika Surtel Członek Uczennica klasy IIB. Osoba roztrzepana i ma optymistyczne podejście do życia. Pracuje w dziale wykonawczym. I jest świetna.

15 FMZ przy pracy!!!

16 Dziękujemy!!!


Pobierz ppt "Firma M ł odych Zdolnych. Gimnazjum im. W.Pola w Radawczyku Drugim Jesteśmy uczennicami klasy IIB w Gimnazjum im. W.Pola w Radawczyku Drugim. Szkoła ta."

Podobne prezentacje


Reklamy Google