Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Samolot za chwilę ulegnie katastrofie. Na pokładzie jest 5 pasażerów ale są tylko 4 spadochrony.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Samolot za chwilę ulegnie katastrofie. Na pokładzie jest 5 pasażerów ale są tylko 4 spadochrony."— Zapis prezentacji:

1

2 Samolot za chwilę ulegnie katastrofie. Na pokładzie jest 5 pasażerów ale są tylko 4 spadochrony.

3 Pierwszy pasażer mówi: Jestem Ronaldo, najlepszy zawodnik piłki nożnej na świecie. Świat piłki nożnej potrzebuje mnie i nie mogę zginąć. Zabiera pierwszy spadochron i wyskakuje z samolotu.

4 Drugi pasażer, Hillary Clinton, mówi: Jestem żoną byłego prezydenta USA; Jestem senatorem New York i mam duże szanse zostać prezydentem USA w przyszłości. Zabiera drugi spadochron i wyskakuje z samolotu.

5 Trzeci pasażer, George W. Bush, mówi: Jestem prezydentem USA. Mam dużo zobowiązań wobec świata. Poza tym jestem najmądrzejszym prezydentem w historii mojego kraju, nie mogę zrzucić tej odpowiedzialności na moich ludzi. Bierze pakunek i skacze.

6 Czwarty pasażer Jan Paweł II mówi do młodego chłopaka: Jestem już stary, przeżyłem moje życie jako dobra osoba i jako duchowny powinienem odstąpić spadochron Tobie. Masz caIe życie przed sobą.

7 Mały chłopiec odpowiada: Nie przejmuj się dziadku… Spadochronów wystarczy dla nas obojga Najmądrzejszy prezydent wziął mój plecak.

8 Morał z tej historii…. Każdy kraj ma takiego prezydenta jakiego sobie wybrał.

9 O Boże niech ten idiota już nic nie mówi!

10

11

12


Pobierz ppt "Samolot za chwilę ulegnie katastrofie. Na pokładzie jest 5 pasażerów ale są tylko 4 spadochrony."

Podobne prezentacje


Reklamy Google