Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dla Ciebie Marku i Twoich Bliskich Bardzo dużo prezentów Mało w życiu zakrętów Dużo bąbelków w szampanie Kogoś, kto zrobi śniadanie Szczęścia w Nowym.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dla Ciebie Marku i Twoich Bliskich Bardzo dużo prezentów Mało w życiu zakrętów Dużo bąbelków w szampanie Kogoś, kto zrobi śniadanie Szczęścia w Nowym."— Zapis prezentacji:

1

2 Dla Ciebie Marku i Twoich Bliskich Bardzo dużo prezentów Mało w życiu zakrętów Dużo bąbelków w szampanie Kogoś, kto zrobi śniadanie Szczęścia w Nowym Roku KLIKAJ

3 Bardzo dużo prezentów, Mało w życiu zakrętów, Dużo bąbelków w szampanie… Kogoś, kto zrobi śniadanie, A na każdym kroku… Szczęścia w Nowym Roku!!

4 Dużo bąbelków w szampanie Bardzo dużo prezentów Mało w życiu zakrętów

5

6 Kasy Kulczyka, Fury Rydzyka, Mocy Pudziana, Chaty Beckhama, Humoru od rana, Cholesterolu w normie, Świętowania Nowego Roku w dobrej formie :)) Niech Nowy Rok przyniesie Ci radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń, a gdy się one już spełnią niech dorzuci garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens!

7 Odrobiny ciepła dzięki ludzkiej życzliwości, odrobiny światła w mroku dzięki szczeremu uśmiechowi, radości w smutku dzięki ludzkiej miłości i nadziei na lepsze jutro w chwilach niepokoju... "Mizerna,cicha, stajenka licha, pełna niebieskiej chwały, oto leżący przed nami śpiący w promieniach, Jezus mały." Daj ludziom wiary... Idź już Nowy Roku - tak mówi Rok Stary i znika... z łzą w oku. Z ostatnią kartką kalendarza zerwij wszystkie złe nastroje, zapomnij o wszystkich nieudanych dniach, przekreśl niewarte w pamięci chwile i wejdź w Nowy Rok jak w nowej sukni wchodzi się na najwspanialszy bal świata.

8

9

10

11

12


Pobierz ppt "Dla Ciebie Marku i Twoich Bliskich Bardzo dużo prezentów Mało w życiu zakrętów Dużo bąbelków w szampanie Kogoś, kto zrobi śniadanie Szczęścia w Nowym."

Podobne prezentacje


Reklamy Google