Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Gry komputerowe Moim hobby są gry komputerowe. Lubię grać on-line z moimi przyjaciółmi. Moim hobby są gry komputerowe. Lubię grać on-line z moimi przyjaciółmi.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Gry komputerowe Moim hobby są gry komputerowe. Lubię grać on-line z moimi przyjaciółmi. Moim hobby są gry komputerowe. Lubię grać on-line z moimi przyjaciółmi."— Zapis prezentacji:

1

2 Gry komputerowe Moim hobby są gry komputerowe. Lubię grać on-line z moimi przyjaciółmi. Moim hobby są gry komputerowe. Lubię grać on-line z moimi przyjaciółmi.

3 Soldat Soldat (żołnierz" po niemiecku, rosyjsku, norwesku, duńsku, szwedzku i francusku) jest polską grą 2D typu multiplayer na system Windows. Jest to bardzo prosta gra inspirowana grami takimi jak Liero i Scorched Earth, łączącą elementy z Counter- Strike i Worms. Gra jest darmowa. Rejestracja odblokowuje dodatkowe opcje graficzne takie jak płomienie odrzutowe i dowolne interfejsy. Ostatnia wersja zawiera także mini mapę, zmienianą rozdzielczość ekranu dla zarejestrowanych użytkowników. Soldat (żołnierz" po niemiecku, rosyjsku, norwesku, duńsku, szwedzku i francusku) jest polską grą 2D typu multiplayer na system Windows. Jest to bardzo prosta gra inspirowana grami takimi jak Liero i Scorched Earth, łączącą elementy z Counter- Strike i Worms. Gra jest darmowa. Rejestracja odblokowuje dodatkowe opcje graficzne takie jak płomienie odrzutowe i dowolne interfejsy. Ostatnia wersja zawiera także mini mapę, zmienianą rozdzielczość ekranu dla zarejestrowanych użytkowników.

4 Soldat - historia 1.0.5b (wydana 23 sierpnia 2002) jest uważana za pierwszą ważniejszą wersję tych gier, jednak wiele beta wersji tej gry było dostępnych przed oficjalną premierą b (wydana 23 sierpnia 2002) jest uważana za pierwszą ważniejszą wersję tych gier, jednak wiele beta wersji tej gry było dostępnych przed oficjalną premierą. Odtąd gra przeszła wiele modyfikacji i dodatków. Balans broni jest często głównym punktem, na którym skupia się nowa wersja gry. Bardziej znaczące zmiany zawierają poprawki w M82A1 Barrett, M72 LAW, oraz w Combat Knife, jak również naprawiają nieznaczne błędy we flagach i lokacjach. Odtąd gra przeszła wiele modyfikacji i dodatków. Balans broni jest często głównym punktem, na którym skupia się nowa wersja gry. Bardziej znaczące zmiany zawierają poprawki w M82A1 Barrett, M72 LAW, oraz w Combat Knife, jak również naprawiają nieznaczne błędy we flagach i lokacjach dodała wiele ważnych cech. Są to całkowicie nowy system lobby zastepujący stary i niesolidny system oryginalny, opcję pozwalającą na zmianę rozdzielczości ekranu, mini mapę, BattlEye - system anty-cheatowy, oraz wiele łatek przeciw błędom w grze dodała wiele ważnych cech. Są to całkowicie nowy system lobby zastepujący stary i niesolidny system oryginalny, opcję pozwalającą na zmianę rozdzielczości ekranu, mini mapę, BattlEye - system anty-cheatowy, oraz wiele łatek przeciw błędom w grze jest najświeższą wersją gry. W związku z dużą liczbą błędów w poprzednich odsłonach, nowe cechy tej wersji to chat w lobby, komendy podczas gry, integracja TeamSpeak2, oraz animowane scenerie GIF jest najświeższą wersją gry. W związku z dużą liczbą błędów w poprzednich odsłonach, nowe cechy tej wersji to chat w lobby, komendy podczas gry, integracja TeamSpeak2, oraz animowane scenerie GIF.

5 Counter Strike Counter-Strike (znane także jako Half-Life: Counter- Strike, Counter-Strike 1.6, lub częściej jako CS) jest taktyczną strzelanką w widoku pierwszej osoby wydanej przez Valve Corporation Minh "Gooseman" Le oraz Jess "Cliffe" Cliffe. Gra została rozwinęła się na parę serii - Counter-Strike: Condition Zero, Counter-Strike: Source, Counter-Strike: Anthology oraz Counter-Strike na platformę Xbox. W grze Counter-Strike składa się drużynę antyterrorystów i gra się przeciwko drużynie terrorystów w serii rund. Każda z rund może być wygrana przez jedną tylko drużynę. Counter-Strike (znane także jako Half-Life: Counter- Strike, Counter-Strike 1.6, lub częściej jako CS) jest taktyczną strzelanką w widoku pierwszej osoby wydanej przez Valve Corporation Minh "Gooseman" Le oraz Jess "Cliffe" Cliffe. Gra została rozwinęła się na parę serii - Counter-Strike: Condition Zero, Counter-Strike: Source, Counter-Strike: Anthology oraz Counter-Strike na platformę Xbox. W grze Counter-Strike składa się drużynę antyterrorystów i gra się przeciwko drużynie terrorystów w serii rund. Każda z rund może być wygrana przez jedną tylko drużynę. Gra jest obecnie najczęściej graną modyfikacją gry Half-Life jeżeli chodzi o ilość graczy. Gra jest obecnie najczęściej graną modyfikacją gry Half-Life jeżeli chodzi o ilość graczy.

6 Oszukiwanie 1 Counter Strike jest głównym celem wielu hakerów od pocz ą tku jego istnienia. Oszukiwanie w grze nazywane jest hakowaniem, tak jak włamywanie si ę do programów. Counter Strike jest głównym celem wielu hakerów od pocz ą tku jego istnienia. Oszukiwanie w grze nazywane jest hakowaniem, tak jak włamywanie si ę do programów. Wallhacks, s ą to kody, które umo ż liwiaj ą graczom widzenie przez ś ciany. Zazwyczaj tekstury w grze s ą nieprze ź roczyste, aby utrudni ć graczom rozgrywk ę, poniewa ż silnik gry rysuje tylko najbli ż sze otoczenie wokół gracza, a nie cały poziom. Wallhacks, s ą to kody, które umo ż liwiaj ą graczom widzenie przez ś ciany. Zazwyczaj tekstury w grze s ą nieprze ź roczyste, aby utrudni ć graczom rozgrywk ę, poniewa ż silnik gry rysuje tylko najbli ż sze otoczenie wokół gracza, a nie cały poziom. Speedhacks, daj ą graczom mo ż liwo ść szybszego poruszania si ę dzi ę ki fałszywej synchronizacji z serwerem gry. Speedhacks, daj ą graczom mo ż liwo ść szybszego poruszania si ę dzi ę ki fałszywej synchronizacji z serwerem gry. Recoil hack, sprawia, i ż bro ń przeciwnika staje si ę niemo ż liwa do opanowania. Recoil hack, sprawia, i ż bro ń przeciwnika staje si ę niemo ż liwa do opanowania. No spread u ż wany jest do zniwelowania odrzutu broni, który jest naturaln ą reakcj ą broni na strzał. No spread u ż wany jest do zniwelowania odrzutu broni, który jest naturaln ą reakcj ą broni na strzał.

7 Oszukiwanie 2 Aimbots, są to programy, które umożliwiają graczom lepsze celowanie we wrogów. Polega to na tym, że program taki automatycznie nacelowuje broń gracza na wroga. Aimbots, są to programy, które umożliwiają graczom lepsze celowanie we wrogów. Polega to na tym, że program taki automatycznie nacelowuje broń gracza na wroga. ESP, pokazuje statystykę wrogów; chodzi tu o poziom zdrowia, imię i dystans; pokazuje on także informacje o broniach porozrzucanych na mapie, które można przegapić bez użycia tego kodu. ESP, pokazuje statystykę wrogów; chodzi tu o poziom zdrowia, imię i dystans; pokazuje on także informacje o broniach porozrzucanych na mapie, które można przegapić bez użycia tego kodu. Barrel hack, pokazuje linię celowniczą każdego z wrogów. Barrel hack, pokazuje linię celowniczą każdego z wrogów. Anti-flash oraz anti-smoke, usuwają efekt granatu błyskowego i dymnego. Anti-flash oraz anti-smoke, usuwają efekt granatu błyskowego i dymnego.

8 Bibliografia

9 Dziękuję za uwagę! Dziękuję za uwagę!


Pobierz ppt "Gry komputerowe Moim hobby są gry komputerowe. Lubię grać on-line z moimi przyjaciółmi. Moim hobby są gry komputerowe. Lubię grać on-line z moimi przyjaciółmi."

Podobne prezentacje


Reklamy Google