Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Autor: Bartłomiej Wilk

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Autor: Bartłomiej Wilk"— Zapis prezentacji:

1 Autor: Bartłomiej Wilk
Moje hobby Autor: Bartłomiej Wilk

2 Gry komputerowe Moim hobby są gry komputerowe. Lubię grać on-line z moimi przyjaciółmi.

3 Soldat Soldat  („żołnierz" po niemiecku, rosyjsku, norwesku, duńsku, szwedzku i francusku) jest polską grą 2D typu multiplayer na system Windows. Jest to bardzo prosta gra inspirowana grami takimi jak Liero i Scorched Earth, łączącą elementy z Counter- Strike i Worms. Gra jest darmowa. Rejestracja odblokowuje dodatkowe opcje graficzne takie jak płomienie odrzutowe i dowolne interfejsy. Ostatnia wersja zawiera także mini mapę, zmienianą rozdzielczość ekranu dla zarejestrowanych użytkowników.

4 Soldat - historia 1.0.5b (wydana 23 sierpnia 2002) jest uważana za pierwszą ważniejszą wersję tych gier, jednak wiele beta wersji tej gry było dostępnych przed oficjalną premierą. Odtąd gra przeszła wiele modyfikacji i dodatków. Balans broni jest często głównym punktem, na którym skupia się nowa wersja gry. Bardziej znaczące zmiany zawierają poprawki w M82A1 Barrett, M72 LAW, oraz w Combat Knife, jak również naprawiają nieznaczne błędy we flagach i lokacjach. 1.4.2 dodała wiele ważnych cech. Są to całkowicie nowy system lobby zastepujący stary i niesolidny system oryginalny, opcję pozwalającą na zmianę rozdzielczości ekranu, mini mapę, BattlEye - system anty-cheatowy, oraz wiele łatek przeciw błędom w grze. 1.5.0 jest najświeższą wersją gry. W związku z dużą liczbą błędów w poprzednich odsłonach, nowe cechy tej wersji to chat w lobby, komendy podczas gry, integracja TeamSpeak2, oraz animowane scenerie GIF.

5 Counter Strike Counter-Strike (znane także jako Half-Life: Counter- Strike, Counter-Strike 1.6, lub częściej jako CS) jest taktyczną strzelanką w widoku pierwszej osoby wydanej przez Valve Corporation Minh "Gooseman" Le oraz Jess "Cliffe" Cliffe. Gra została rozwinęła się na parę serii - Counter-Strike: Condition Zero, Counter-Strike: Source, Counter-Strike: Anthology oraz Counter-Strike na platformę Xbox. W grze Counter-Strike składa się drużynę antyterrorystów i gra się przeciwko drużynie terrorystów w serii rund. Każda z rund może być wygrana przez jedną tylko drużynę. Gra jest obecnie najczęściej graną modyfikacją gry Half-Life jeżeli chodzi o ilość graczy.

6 Oszukiwanie1 Counter Strike jest głównym celem wielu hakerów od początku jego istnienia. Oszukiwanie w grze nazywane jest hakowaniem, tak jak włamywanie się do programów. Wallhacks, są to kody, które umożliwiają graczom widzenie przez ściany. Zazwyczaj tekstury w grze są nieprzeźroczyste, aby utrudnić graczom rozgrywkę, ponieważ silnik gry rysuje tylko najbliższe otoczenie wokół gracza, a nie cały poziom. Speedhacks, dają graczom możliwość szybszego poruszania się dzięki fałszywej synchronizacji z serwerem gry. Recoil hack, sprawia, iż broń przeciwnika staje się niemożliwa do opanowania. No spread użwany jest do zniwelowania odrzutu broni, który jest naturalną reakcją broni na strzał.

7 Oszukiwanie 2 Aimbots, są to programy, które umożliwiają graczom lepsze celowanie we wrogów. Polega to na tym, że program taki automatycznie nacelowuje broń gracza na wroga. ESP, pokazuje statystykę wrogów; chodzi tu o poziom zdrowia, imię i dystans; pokazuje on także informacje o broniach porozrzucanych na mapie, które można przegapić bez użycia tego kodu. Barrel hack, pokazuje linię celowniczą każdego z wrogów. Anti-flash oraz anti-smoke, usuwają efekt granatu błyskowego i dymnego.

8 Bibliografia

9 Koniec Dziękuję za uwagę!


Pobierz ppt "Autor: Bartłomiej Wilk"

Podobne prezentacje


Reklamy Google