Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zdrowie, to na co mamy wpływ Podczas zajęć świetlicowych wykonywaliśmy prace plastyczne, które przedstawiały dynię - symbol charakterystyczny dla HALLOWEEN.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zdrowie, to na co mamy wpływ Podczas zajęć świetlicowych wykonywaliśmy prace plastyczne, które przedstawiały dynię - symbol charakterystyczny dla HALLOWEEN."— Zapis prezentacji:

1

2 Zdrowie, to na co mamy wpływ

3 Podczas zajęć świetlicowych wykonywaliśmy prace plastyczne, które przedstawiały dynię - symbol charakterystyczny dla HALLOWEEN. Do tych prac posłużył nam eksponat, tzn. odpowiednio wydrążona dynia przyniesiona przez jednego z rodziców

4 Gimnastyka to podstawa, a dla zdrowia ważna sprawa!

5

6 TWORZYMY…WYMYŚLAMY…

7 Kreatywność to wymyślanie, eksperymentowanie, wzrastanie, ryzykowanie, łamanie zasad, popełnianie błędów i dobra zabawa. Mary Lou Cook

8

9 KĄCIK ORIGAMI

10

11 DEKORUJEM…. WYCINAMY…

12

13

14 KONKURS NA KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ ORGANIZOWANY PRZEZ MUZEUM W RYBNIKU

15

16

17

18

19 19 MARCA NA TERENIE BUDYNKU NR 2 ODBYŁ SIĘ KONKURS MAJĄCY ZA CEL PRZYWITAĆ WIOSNĘ -OMNIBUS 2013. Udział w nim wzięły wszystkie klasy I, II, i III. Podczas licznych konkurencji uczniowie mieli okazję wykazać się wiedzą z różnych dyscyplin naukowych( przyroda, matematyka, język polski, zmagania sportowe). Wszelkie wysiłki podejmowane przez reprezentantów klas miały w szczególności przyczynić się do wypędzenia długotrwale i uporczywie panującej zimy. Prezentujemy teraz kilka zdjęć z imprezki, a wszystkim uczestnikom jeszcze raz pragniemy podziękować za wspaniałą zabawę:

20

21


Pobierz ppt "Zdrowie, to na co mamy wpływ Podczas zajęć świetlicowych wykonywaliśmy prace plastyczne, które przedstawiały dynię - symbol charakterystyczny dla HALLOWEEN."

Podobne prezentacje


Reklamy Google