Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Publikacja jest współfinansowana przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Prezentacja jest dystrybuowana bezpłatnie Projekt.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Publikacja jest współfinansowana przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Prezentacja jest dystrybuowana bezpłatnie Projekt."— Zapis prezentacji:

1 Publikacja jest współfinansowana przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Prezentacja jest dystrybuowana bezpłatnie Projekt Z FIZYKĄ, MATEMATYKĄ I PRZEDSIĘBIORCZOŚCIĄ ZDOBYWAMY ŚWIAT !!! jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Kapitał Ludzki 2007-2013 CZŁOWIEK – NAJLEPSZA INWESTYCJA

2 DANE INFORMACYJNE (DO UZUPEŁNIENIA) Nazwa szkoły: Gimnazjum w Kazimierzu Biskupim im. Polskich Olimpijczyków ID grupy: 98/90_MF_G1 Kompetencja: Matematyka z fizyką Temat projektowy: Opis statystyczny klasy Semestr/rok szkolny: semestr II

3

4 Nasze gimnazjum powstało w 2000 roku, było budowane przez 4 lata. Zajmuje powierzchnię 240 m 2. Na 480 m 2 powierzchni użytkowej znajduje się m. in. 13 sal lekcyjnych, biblioteka, świetlica, pokój nauczycielski i sekretariat.

5 Obok szkoły powstała hala sportowa o powierzchni 200 m 2

6 4 godziny w tygodniu wf-u mamy I sukcesy osiągamy. 100 pucharów prawie na półkach stoi, Jak na Gimnazjum Polskich Olimpijczyków przystoi.

7 Do naszego gimnazjum chodzi 363 uczniów, z czego 47% to dziewczynki, a 53% to chłopcy. Są tu nasi przyjaciele, Każdy z nas ma ich tu wiele. Są rozterki i miłości, U każdego coś w sercu gości.

8

9 Mamy w gimnazjum 33 nauczycieli, którzy przekazują nam wiedzę z 14 przedmiotów.

10

11 ILE UCZNIÓW JEST W KAŻDEJ KLASIE?

12

13

14 Matematyka – 3 Biologia – 2 Muzyka- 2 J. niemiecki – 2 WOS – 2

15 Historia – 4 J. polski – 4 Zajęcia teatralne – 2 Religia – 3

16 Etyka – 1 Fizyka – 1 Chemia – 3 Pedagog – 1 Plastyka - 1

17 CIEKAWOSTKI : NAJWYŻSZY UCZEŃ: 195 cm NAJNIŻSZY UCZEŃ: 135 cm NAJWIĘKSZY ROZMIAR BUTA : 47 NAJMNIEJSZY ROZMIAR BUTA: 32

18

19 Publikacja jest współfinansowana przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Prezentacja jest dystrybuowana bezpłatnie Projekt Z FIZYKĄ, MATEMATYKĄ I PRZEDSIĘBIORCZOŚCIĄ ZDOBYWAMY ŚWIAT !!! jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Kapitał Ludzki 2007-2013 CZŁOWIEK – NAJLEPSZA INWESTYCJA


Pobierz ppt "Publikacja jest współfinansowana przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Prezentacja jest dystrybuowana bezpłatnie Projekt."

Podobne prezentacje


Reklamy Google