Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Konkurs piosenki świątecznej dla tyskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Konkurs piosenki świątecznej dla tyskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych."— Zapis prezentacji:

1 Konkurs piosenki świątecznej dla tyskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

2 Organizatorzy konkursu Konkurs organizowany jest przez MULTISTAGE Studio Edukacji Muzycznej w Tychach i jest objęty patronatem MZO w Tychach. Multistage jest Studiem Edukacji Muzycznej, w którym można zrealizować nagrania muzyczne, wynajmować studyjne sale prób, oraz udzielane są indywidualne lekcje gry na instrumentach muzycznych (instrumenty klawiszowe, gitary, perkusja, saksofon) oraz lekcje wokalu i emisji głosu.

3 Ogólne założenia/zasady konkursu Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych Uczestnicy konkursu reprezentują szkołę, w której figurują na liście uczniów Szkołę może reprezentować tylko jeden zespół liczący od 2 do 5 uczniów (wykonawców) Zadaniem uczestników konkursu jest opracowanie partii wokalnych do jednego wybranego, z przygotowanych i udostępnionych podkładów muzycznych, następnie dogranie partii wokalowych w studiu nagrań wraz ze studyjnym wideoklipem (dostęp do studia dla wykonawców jest nieodpłatny a nagranie realizowane jest przy pomocy pracowników studia w umówionym terminie) Zarejestrowane nagranie zostanie zamieszczone na Funpagu Studia Multistage, gdzie będzie udostępnione do prezentacji i zdobycia uznania odbiorców (głosowanie). W konkursie wygrywa szkoła, której wideoklip zdobędzie najwięcej głosów - lików, na oficjalnym Funpagu Studia Edukacji Muzycznej Multistage.

4 Nagroda dla szkoły i zwycięskiego składu Zwycięska szkoła i wykonawcy otrzymują nagrodę w postaci wysokiej klasy instrumentu - pianina cyfrowego z wyważoną klawiaturą Skład zespołu reprezentującego szkołę (artyści) otrzymują dodatkowo jednorazową sesję nagraniową dowolnego opracowanego innego materiału oraz drobne pamiątkowe upominki. Fundatorem nagrody jest Studio Edukacji Muzycznej MULTISTAGE

5 Materiały komunikacyjne i reklamowe Plakat reklamowy A3 Ulotka reklamowa DL Plakat inf. o konkursie A4 Plakat zachęcający do głosowania A4 Komunikacja promocyjna organizatora/sponsora we wszystkich szkołach Komunikacja informacyjna o konkursie w szkole (plakaty do uzupełnienia kolorowym flamastrem przez opiekuna i uczestników konkursu) Plakat reklamowy A3 Ostateczna wersja plakatów do opracowania po konsultacji

6 Galeria

7 ul. Kościuszki 14, 43-100 TYCHY Rafał Beberok, tel. 605 438 360


Pobierz ppt "Konkurs piosenki świątecznej dla tyskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google