Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

NIE TYLKO KONFERENCJE ... BLISKO NATURY TWOJEJ.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "NIE TYLKO KONFERENCJE ... BLISKO NATURY TWOJEJ."— Zapis prezentacji:

1 NIE TYLKO KONFERENCJE ... BLISKO NATURY TWOJEJ

2

3 Miło nam będzie gościć Państwa w naszym Hotelu.
Centrum Konferencyjne Nowe Rumunki 40/1, Łąck, powiat płocki tel. (24) fax (24) internet: Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do odwiedzenia Hotelu Dębowa Góra, usytuowanego w samym centrum Polski, w odległości około 100 km od Warszawy, Łodzi i Torunia. Hotel Dębowa Góra jest przygotowany do przyjęcia zarówno grup zorganizowanych, jak i gości indywidualnych. Dysponujemy nowocześnie wyposażoną bazą konferencyjną, hotelem o wysokim standardzie i wyśmienitą kuchnią. Miło nam będzie gościć Państwa w naszym Hotelu.

4 Hotel Dębowa Góra położony jest w niedalekiej odległości od Płocka nad jeziorem Górskim, na terenie Gostynińsko- Włocławskiego Parku Krajobrazowego, który jest jednym z największych kompleksów leśnych Niziny Mazowieckiej. O jego walorach stanowią: urozmaicona rzeźba terenu, występowanie licznych jezior, rozległych terenów leśnych oraz bogaty i zróżnicowany świat roślin i zwierząt. Dzięki temu usytuowaniu goście Hotelu mogą skorzystać z sieci szlaków turystyki pieszej i rowerowej, które pozwalają dotrzeć do rezerwatu, pomników przyrody, zabytków i wielu innych ciekawych miejsc. Gości Hotelu zapraszamy do odwiedzenia malowniczo usytuowanego na skarpie wiślanej Płocka, gdzie warto zwiedzić Bazylikę Katedralną z Kaplicą Królów oraz Muzeum Mazowieckie eksponujące sztukę secesyjną.

5

6 Hotel Dębowa Góra dysponuje 85 miejscami noclegowymi w pokojach 1 i 2 osobowych oraz apartamentach.
Wszystkie pokoje hotelowe i apartamenty posiadają urządzenia klimatyzacyjne, odbiorniki radiowe i TV, telefony, lodówki, łącza internetowe komfortowo urządzone łazienki. Hotel jest przystosowany na przyjęcie osób niepełnosprawnych, m. in. poprzez układ wind. Obiekt wraz z parkingiem jest całodobowo chroniony.

7

8

9

10

11

12

13 Restauracja Hotelu z widokiem na jezioro, klimatyzowana i nowocześnie urządzona, przyciąga swoją elegancją i oryginalnością. Jest doskonałym miejscem na lunch, kolacje, przyjęcia okolicznościowe lub bankiety.

14

15 rink - bar Zapraszamy również do ciekawego wnętrza drink baru, gdzie proponujemy szeroką gamę win i drinków.

16 Hotel Dębowa Góra jest doskonałym miejscem do organizacji zjazdów, konferencji, sympozjów, szkoleń oraz spotkań integracyjnych. Centrum Konferencyjne Hotelu Dębowa Góra dysponuje salami o różnej ilości miejsc. Sala konferencyjna A dla 150 osób Sala konferencyjna B dla 40 osób Sala prasowa dla 20 osób Ponadto dysponujemy salą klubową dla 10 osób oraz kameralnymi salami spotkań dla 4-6 osób. Wszystkie sale są klimatyzowane.

17 SALE KONFERENCYJNE wyposażone są w:
Zintegrowany system zarządzania typu CUE; Sprzęt do rejestracji dźwięku i obrazu (analogowy i cyfrowy); Tablice suchościeralne z przystawką MIMIO, umożliwiającą prezentację na ekranie; System tłumaczenia symultanicznego z bezprzewodowymi słuchawkami; Nagłośnienie, system kina domowego Dolby Digital; Projektory i ekrany multimedialne; Stanowiska komputerowe z dostępem do internetu; Mikrofony stacjonarne i bezprzewodowe; Odtwarzacze DVD, video VHS i MD; Kamery do prezentacji; Flipchart; Rzutniki folii; Kserokopiarkę

18 UKŁADY MIEJSC SALI A UKŁADY MIEJSC SALI B

19 FITNESS CLUB I INNE ATRAKCJE
Hotel zaprasza do klubu fitness: Profesjonalni rehabilitanci i masażyści Profilaktyka i leczenie bólów kręgosłupa Masaż leczniczy, rozluźniająco - relaksacyjny, akupresura Aerobik, gimnastyka wyszczuplająca Najwyższej klasy wyposażenie: - sauna - solarium - jacuzzi z możliwością hydromasażu klasycznego i shiatsu Przyrządy do ćwiczeń gimnastycznych Ponadto zapraszamy do sali bilardowej i sali klubowej

20

21 ekreacja Atrakcyjne położenie wśród lasów i jezior sprzyja organizowaniu różnych form rekreacji w naturalnym środowisku. Proponujemy wycieczki piesze, rowerowe lub konne szlakami turystycznymi. Zapraszamy do uprawiania sportów wodnych: pływania oraz żeglowania po jeziorach. Wieczorami organizujemy spotkania przy ognisku bądź grillu.

22 ekreacja Hotel Dębowa Góra zajmuje się także organizacją spotkań integracyjnych i team- buildingowych, zabaw i pikników sportowo - rekreacyjnych. Proponujemy różne formy i scenariusze spotkań, które organizujemy zarówno w plenerze: w przyległych lasach, nad jeziorami, w bagnach, na plaży, jak i wewnątrz hotelu. W zabawach integracyjnych i team-buildingowych wykorzystujemy przeróżne atrakcje, które sprawiają, że każda impreza pozostaje na długo w pamięci każdego uczestnika. Proponujemy spływy kajakowe, nurkowanie, techniki alpinistyczne, motory czterokołowe (quady), samochody terenowe, paint-ball, strzelectwo, jazdę konno, loty helikopterem i wiele innych.

23 ekreacja

24 ekreacja

25 ozrywka Oprócz atrakcji integracyjnych organizujemy także imprezy rozrywkowe. Współpracujemy z najlepszymi w Polsce zespołami tanecznymi i muzycznymi, artystami, aktorami, kabaretami, piosenkarzami. Organizujemy nie tylko występy gwiazd, które sprawią, że każdy bankiet będzie niezapom-niany, ale także rozrywkowe imprezy tematyczne, jak: Moulin Rouge, Noc Szulerów, Wieczorek Zapoznawczy, Wieczór Meksykański, Konkurs Karaoke i inne.

26

27 CENTRUM KONFERENCYJNE e-mail: debowagora@plock.com
HOTEL DĘBOWA GÓRA CENTRUM KONFERENCYJNE Nowe Rumunki 40/1 Łąck k/Płocka Tel Fax


Pobierz ppt "NIE TYLKO KONFERENCJE ... BLISKO NATURY TWOJEJ."

Podobne prezentacje


Reklamy Google