Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Hotel Lykia Botanika to 4 gwiazdkowy hotel położony w Parku Narodowym który posiada swoja własną plaże, oraz fun club.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Hotel Lykia Botanika to 4 gwiazdkowy hotel położony w Parku Narodowym który posiada swoja własną plaże, oraz fun club."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Hotel Lykia Botanika to 4 gwiazdkowy hotel położony w Parku Narodowym który posiada swoja własną plaże, oraz fun club.

4 To 5 gwiazdkowy hotel który znajduje sie w centrum Oludeniz, 17 km od Fethiye, W pobliżu znajdują się bary, tawerny, a w samym hotelu klub nocny Belcekiz Beach.

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14 Czas wolny spędzałyśmy na basenie lub plaży, jeździłyśmy do miasta na zakupy podczas których poznałyśmy kulturę Turecką lub po prostu spędzałyśmy go odpoczywając Wieczorami po pracy wybierałyśmy się na show, pool bar i dyskotekę.

15

16

17

18

19 Podczas naszego pobytu program Leonardo DaVinci przewidział dla nas 3 wycieczki: 1.Statkiem po 6 wyspach 2.Statkiem po 12 wyspach 3.Do kanionu Saklikent

20

21

22

23 Dzień dobry – Günaydın Dobry wieczór - Iyi akşamlar Cześć – Merhaba Do widzenia – Güle güle Dziękuję – Teşekkürler Proszę – Lütfen Przepraszam – Uzgünüm Jak się masz? – Nasılsın? Dobrze – Iyi Źle – Kötü Tak – Evet Nie – Hayır Smacznego – Afiyet olsun Ile masz lat?- Kaç yaşındasın?

24


Pobierz ppt "Hotel Lykia Botanika to 4 gwiazdkowy hotel położony w Parku Narodowym który posiada swoja własną plaże, oraz fun club."

Podobne prezentacje


Reklamy Google