Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Seria MATRIX.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Seria MATRIX."— Zapis prezentacji:

1 seria MATRIX

2 MATRIX Design: Nowoczesny i innowacyjny
Wysokiej jakości wykonanie i doskonałe osiągi Elastyczność: Wszystkie maszyny z serii Matrix mogą dorabiać klucze do samochodów Mercedes (*) 2 i 4 ścieżkowe oraz Fichet (*) bez potrzeby montowania dodatkowych adaptorów. (*) Wszystkie znaki towarowe oraz marki użyte w tej prezentacji należą do producentów i wymienione są w tej prezentacji tylko w celach informacyjnych.

3 MATRIX Ergonomiczna praca:
Ta seria maszyn umożliwia łatwą obsługę, dzięki idealnej pozycji pracy, co umożliwia osiąganie doskonałych efektów pracy. Niezawodność: Łożyska kulkowe zamontowane we wszystkich trzech modelach zapewniają pracę pozbawioną wibracji. Optymalna stabilizacja Doskonałe osiągi za każdym razem

4 MATRIX MATRIX SLX Maszyna z najwyższej półki, która poza cechami modeli S i SX dodatkowo zawiera: silnik z dwoma prędkościami pracy, samocentrujące mocowanie freza, oraz pochylną szczękę. Wszystkie te dodatki pozwalają na kopiowanie kluczy frezowanych i nawiercanych szybko, łatwo i dokładnie.

5 MATRIX MATRIX SX Najwyższej jakości maszyna, która jest połączeniem gładkich ruchów na łożyskach kulkowych, elektromechanicznej kalibracji i pochylnych szczęk. Wszystko to połączone po to, by standardowa maszyna bez dodatkowych akcesorii mogła szybko i dokładnie kopiować klucze frezowane i nawiercane.

6 MATRIX MATRIX S Zwycięska kombinacja, gładkich ruchów na łożyskach kulkowych oraz systemu elektromechanicznej kalibracji. Wszystko to połączone po to, by standardowa maszyna bez dodatkowych akcesorii mogła szybko i dokładnie kopiować klucze frezowane i nawiercane.

7 MATRIX KOPIOWANE KLUCZE * Tylko Matrix SLX i SX

8 MATRIX Porównanie modeli Pochylne i wymienne szczęki
Półautamtyczne dorabianie kluczy frezowanych Pilot na sprężynie Kalibracja elektromechaniczna Regulacja głębokości (0,02”) Samocentrujące mocowanie freza Osłona Oświetlenie pola pracy Schowek na akcesoria i frezy Ergonomiczne dźwignie Wymienialne płytki na szczękach Jedna prędkość pracy Dwie prędkości pracy S SX SLX 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 -

9 MATRIX 1 – Pochylne szczęki (SX - SLX)
Te wymienne szczęki są najlepszym rozwiązaniem umożliwiającym kopiowanie kluczy nawiercanych, wierconych pod kątem. Szczęki można pochylić do 45°.

10 MATRIX 2 – Półautomatyczna praca (S - SX - SLX)
Podczas kopiowania kluczy frezowanych można automatycznie ustawić stały nacisk freza na boczną (frezowaną) powierzchnię. Umożliwia to łatwą pracę, gdyż wymagany jest tylko posuw do przodu i tyły.

11 MATRIX 3 – Pilot na sprężynie (SX - SLX)
Pilota na sprężynie można łatwo uaktywnić za pomocą pokrętła, pozwala to na umieszczenie pilota w oryginalnym kluczu przed rozpoczęciem frezowania. Umożliwia to kopiowanie nawet najbardziej skomplikowanych kluczy.

12 MATRIX 4 – Kalibracja elektromechaniczna (S - SX - SLX)
Łatwa i precyzyjna kalibracja frezu i pilota przy użyciu bardzo szybkiego i niezawodnego urządzenia elektromechaniczngo, które za pomocą systemu diód sygnalizuje poprawną kalibracje.

13 MATRIX 5 – System zmiany głębokości (S - SX - SLX)
W każdej chwili można zmienić wysokość pilota za pomocą pokrętła, które zostało skalibrowane tak, że podnosi lub opuszcza się o 0,02 mm po przekręceniu o jedną podziałkę. Funkcja, która jest niezbędna podczas kopiowania mocno zużytych kluczy.

14 MATRIX 6 – Samo centrujące mocowanie freza (SLX)
Samo centrując mocowanie freza, które umożliwia wymianę freza za pomocą ręki, bez narzędzi, co w znaczny sposób przyspiesza zmianę narzędzi.

15 MATRIX 7 - Osłona (S - SX - SLX)
Zaokrąglona osłona z przezroczystego plastiku zamontowany wokół frezu, co zmniejsza w stanowczy sposób rozprysk odpadów podczas frezowania. Osłonę można obracać, w zależności od wykonywanych prac i nie ma potrzeby zdejmowania jej, na przykład gdy wymieniamy frez.

16 MATRIX 8 - Oświetlenie (S - SX - SLX)
Oświetlenie pola pracy jest wbudowane w urządzenie tuż za szczękami i zapewnia doskonały poziom oświetlenia całej powierzchni pracy.

17 MATRIX 9 – Schowek na narzędzia (S - SX - SLX)
Schowek, ukryty w podstawie maszyny, który umożliwia trzymanie pilotów, frezów i małych części w porządku i czyni je łatwo dostępnymi.

18 MATRIX 10 – Dźwignie i rączki (S - SX - SLX)
Ergonomicznie zaprojektowane: wszystkie dźwignie i rączki zostały zaprojektowane tak by dawać poczucie maksymalnego komfortu użytkownikom.

19 MATRIX


Pobierz ppt "Seria MATRIX."

Podobne prezentacje


Reklamy Google