Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nasze tornistry, plecaki i torby czyli o tym, w czym nosimy książki, przybory szkolne i nie tylko.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nasze tornistry, plecaki i torby czyli o tym, w czym nosimy książki, przybory szkolne i nie tylko."— Zapis prezentacji:

1 Nasze tornistry, plecaki i torby czyli o tym, w czym nosimy książki, przybory szkolne i nie tylko.

2 Ankieta na temat naszych tornistrów Uczniowie klas I (37 osób) wzięli udział w ankiecie dotyczącej zawartości ich plecaków. Oto wyniki: - książki: 31- mp3/iPod: 11 - szczotki: 9- spleśniała kanapka: 9 - breloki: 11- śmieciuchy: 13 - śniadanie: 23- ibuprom: 4 - portfel: 18- legitymacja: 15 - komórka: 18- kosmetyki: 7 - piórnik: 29- chustki:19 - nożyczki: 13- inne:7

3 Ankieta, a propos piórników, czyli co nosimy w piórnikach. Niestety siła wyższa sprawiła, że nie możemy podać danych jak w poprzednim slajdzie. Najwięcej ludzi nosi długopisy i ołówki, ale pojawiają się też kolczyki, bransoletki, przybory geometryczne i paproszki.

4 Zdjęcia ciekawych toreb i plecaków:

5 C.D. ZDJĘĆ

6 Propozycja plecaków na najbliższy rok szkolny: Oto kilka modeli proponowanych przez nas na przyszły rok nauki: W tym plecaku zmieszczą się wszystkie książki

7 Prawidłowa postawa nie skrzywiająca naszych kręgosłupów: Rysunek 1 obrazuje jakim obciążeniom poddawany jest użytkownik zwykłego plecaka, który nie jest wyposażony w aktywny system nośny pozwalający przenieść ciężar plecaka z ramion na biodra. Nosząc taki plecak cały ładunek jest zawieszony na szelkach bez względu na zastosowanie pasa biodrowego.

8 Propozycja mundurków na przyszły rok szkolny

9 Dodatki do plecaków i toreb: Wszyscy wiemy jak ważne są dodatki. Oto propozycje na ozdobienie swoich plecaków :

10 Dziękujemy za obejrzenie naszej prezentacji. Agata Kucharska Monika Kozłowska


Pobierz ppt "Nasze tornistry, plecaki i torby czyli o tym, w czym nosimy książki, przybory szkolne i nie tylko."

Podobne prezentacje


Reklamy Google