Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Uruchomiliśmy dla Państwa możliwość tworzenia swoich własnych domen MSB. Domena internetowa jest całkowicie bezpłatna dla naszych DYSTRYBUTORÓW.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Uruchomiliśmy dla Państwa możliwość tworzenia swoich własnych domen MSB. Domena internetowa jest całkowicie bezpłatna dla naszych DYSTRYBUTORÓW."— Zapis prezentacji:

1

2 Uruchomiliśmy dla Państwa możliwość tworzenia swoich własnych domen MSB. Domena internetowa jest całkowicie bezpłatna dla naszych DYSTRYBUTORÓW

3 Prowadząc własną działalność gospodarczą warto pomyśleć o stworzeniu strony Internetowej własnej firmy. Aktualności, promocje, aktualna i ciekawa treść serwisu sprawią, że Państwa klienci będą chętnie i często powracali na Państwa stronę i co za tym idzie częściej korzystali z Państwa oferty. W chwili gdy mamy firmę, a nie posiadamy wizytówki internetowej – z miejsca tracimy na renomie. Można powiedzieć, że jesteśmy anonimowi.

4 przyprowadzi wielu nowych klientów, zaprezentuje informacje w sposób przejrzysty i przyjazny użytkownikom, dostosuje zawartość do potrzeb i oczekiwań grupy docelowej, przekona ich o Państwa profesjonalizmie, co bardzo ważne - wzbudzi zaufanie, spowoduje akcję np. złożenie zamówienia, podtrzyma relacje z klientami, dodatkowo wesprze działania marketingowe, umocni markę.

5 To bardzo ważne, aby informacje o Państwa firmie, produktach czy usługach, były odpowiednio zaprezentowane. Ich przejrzystość, zrozumiały język i odpowiednia nawigacja pomoże Państwa potencjalny klientom szybko i łatwo odnaleźć potrzebne informacje. To z pewnością zachęci ich do głębszego zapoznania się z zawartością strony i pozostania na dłużej w serwisie.

6

7

8

9

10

11

12 Firmy, które będą zainteresowane utworzeniem swojej domeny prosimy o kontakt: Joanna Miecznikowska, telefon komórkowy: +(48) 662 071 106 Adres mailowy: joanna.miecznikowska@msb.net.pl joanna.miecznikowska@msb.net.pl.

13

14


Pobierz ppt "Uruchomiliśmy dla Państwa możliwość tworzenia swoich własnych domen MSB. Domena internetowa jest całkowicie bezpłatna dla naszych DYSTRYBUTORÓW."

Podobne prezentacje


Reklamy Google