Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W nowej odsłonie. Serwis e-CEMEX jest ciągle rozwijany i doskonalony. Bazując na dostosowaniu funkcjonalności do oczekiwań klientów wzbogaciliśmy nasz.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W nowej odsłonie. Serwis e-CEMEX jest ciągle rozwijany i doskonalony. Bazując na dostosowaniu funkcjonalności do oczekiwań klientów wzbogaciliśmy nasz."— Zapis prezentacji:

1 W nowej odsłonie

2 Serwis e-CEMEX jest ciągle rozwijany i doskonalony. Bazując na dostosowaniu funkcjonalności do oczekiwań klientów wzbogaciliśmy nasz serwis o: Wdrożenie nowej wersji e-CEMEX jest kolejnym krokiem zbliżającym nas do coraz lepszej i wszechstronnej komunikacji z Klientami. zintegrowany panel nawigacyjny, nowe moduły, liczne narzędzia.

3 Aby uzyskać dostęp do wszystkich modułów, wystarczy się zalogować… jkowalski

4 Ten przewodnik pokaże Ci, w jaki sposób korzystać z nowego modułu eZamówienia. Zobacz, w jaki sposób złożyć zamówienie na domieszki.

5 eZamówienia Moduł eZamówienia służy do składania zamówień on-line i śledzenia ich realizacji. eZamówienia można złożyć na produkty CEMEX: cement luzem, cement workowany i chemię budowlaną, a także domieszki. eZamówienia można złożyć na produkty CEMEX: cement luzem, cement workowany i chemię budowlaną, a także domieszki. NOWOŚĆ! Zobacz, jak łatwo jest teraz złożyć nowe zamówienie. Wybierz zamawiany materiał, a następnie jego ilość. Możesz zamówić jeden lub więcej materiałów.

6 eZamówienia NOWOŚĆ! Sprawdź możliwe terminy realizacji dostaw, wybierz datę i godzinę dostawy. Na tym etapie możesz dodać nową dostawę bądź zakończyć zamówienie. Potwierdź złożenie zamówienia. Pamiętaj, że masz później możliwość edytowania bądź anulowania zamówienia. Potwierdź złożenie zamówienia. Pamiętaj, że masz później możliwość edytowania bądź anulowania zamówienia.

7 eZamówienia NOWOŚĆ! Sprawdź, czy wszystkie dane są poprawne i potwierdź zamówienie. Masz możliwość edytowania bądź anulowania zamówienia. Sprawdź, czy wszystkie dane są poprawne i potwierdź zamówienie. Masz możliwość edytowania bądź anulowania zamówienia. Po złożeniu zamówienia możesz przejść do historii zamówień.

8 eZamówienia Historia zamówień daje możliwość tworzenia zestawień i eksportu danych, bez względu na sposób, w jaki zostały złożone. Masz także możliwość wyszukiwania zamówień według daty, statusu i miejsca dostawy lub zamówionego produktu. NOWOŚĆ!

9 e-CEMEX to portal, który został stworzony z myślą o użytkownikach. Już wkrótce na e-CEMEX nowe moduły: ePartner eEdukacja eKomunikacja Już wkrótce na e-CEMEX nowe moduły: ePartner eEdukacja eKomunikacja Do zobaczenia na www.e-CEMEX.pl Wejdź, sprawdź i dodaj do ulubionych! Zespół e-CEMEX Do zobaczenia na www.e-CEMEX.pl Wejdź, sprawdź i dodaj do ulubionych! Zespół e-CEMEX e-CEMEX.pl


Pobierz ppt "W nowej odsłonie. Serwis e-CEMEX jest ciągle rozwijany i doskonalony. Bazując na dostosowaniu funkcjonalności do oczekiwań klientów wzbogaciliśmy nasz."

Podobne prezentacje


Reklamy Google