Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ostra zima dotarła także nad jezioro Genewskie w Szwajcarii. Nie nęka ona jednak mieszkańców wielkimi utrudnieniami przyczynia się do nadania okolicy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ostra zima dotarła także nad jezioro Genewskie w Szwajcarii. Nie nęka ona jednak mieszkańców wielkimi utrudnieniami przyczynia się do nadania okolicy."— Zapis prezentacji:

1

2

3

4 Ostra zima dotarła także nad jezioro Genewskie w Szwajcarii. Nie nęka ona jednak mieszkańców wielkimi utrudnieniami przyczynia się do nadania okolicy spektakularnego wyglądu.

5 Bardzo niska temperatura zmroziła wilgoć z powietrza znad jeziora na wszelkich powierzchniach. Pokryły się one lśniącą, miejscami jakby rzeźbioną powierzchnią lodu. Fantastyczne, lśniące lodowymi soplami drzewa, zalodzone auta i zacumowane przy brzegu łodzie wyglądają jak wystawa prac po konkursie rzeźby lodowej. Jedynym rzeźbiarzem był mróz.

6 Tę niezwykłą zimową galerię podziwiają mieszkańcy i turyści, robiąc sobie pamiątkowe zdjęcia.

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30 oprac. na podstawie WEB - jokoretsina www.rotfl.com.pl Winter - The Four Seasons (Vivaldi)


Pobierz ppt "Ostra zima dotarła także nad jezioro Genewskie w Szwajcarii. Nie nęka ona jednak mieszkańców wielkimi utrudnieniami przyczynia się do nadania okolicy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google