Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WARMIA I MAZURY. SPIS SLAJDÓW 1.INFORMACJE O REGIONIE 1.INFORMACJE O REGIONIE 2.MAPA POLSKI 2.MAPA POLSKI 3.MAPA WARMII I MAZUR 3.MAPA WARMII I MAZUR.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WARMIA I MAZURY. SPIS SLAJDÓW 1.INFORMACJE O REGIONIE 1.INFORMACJE O REGIONIE 2.MAPA POLSKI 2.MAPA POLSKI 3.MAPA WARMII I MAZUR 3.MAPA WARMII I MAZUR."— Zapis prezentacji:

1 WARMIA I MAZURY

2 SPIS SLAJDÓW 1.INFORMACJE O REGIONIE 1.INFORMACJE O REGIONIE 2.MAPA POLSKI 2.MAPA POLSKI 3.MAPA WARMII I MAZUR 3.MAPA WARMII I MAZUR 4.JEZIORO SNIADRWY 4.JEZIORO SNIADRWY 5.JEZIORO MAMRY 5.JEZIORO MAMRY 6.KRAJOBRAZY WARMIŃSKO-MAZURSKIE 6.KRAJOBRAZY WARMIŃSKO-MAZURSKIE 7.KRAJOBRAZY WARMIŃSKO-MAZURSKIE 7.KRAJOBRAZY WARMIŃSKO-MAZURSKIE

3 INFORMACJE O REGIONIE Warmia i Mazury to region o wybitnych walorach turystycznych i rekreacyjnych. Warmia i Mazury to region o wybitnych walorach turystycznych i rekreacyjnych. Nazywany jest krainą tysiąca jezior, choć jest ich ponad dwukrotnie więcej. Nazywany jest krainą tysiąca jezior, choć jest ich ponad dwukrotnie więcej. Największe jeziora to Śniadrwy (113,8 km2) i Mamry (104,4 km2). Największe jeziora to Śniadrwy (113,8 km2) i Mamry (104,4 km2). Bogactwem województwa są lasy i puszcze zajmujące prawie 30% jego powierzchni z licznymi parkami krajobrazowymi i rezerwatami przyrody. Bogactwem województwa są lasy i puszcze zajmujące prawie 30% jego powierzchni z licznymi parkami krajobrazowymi i rezerwatami przyrody. Rzesze turystów przyciągają Pola Grunwaldzkie, na których w 1410 r. sprzymierzone wojska polsko- litewskie rozbiły potęgę krzyżacką. Rzesze turystów przyciągają Pola Grunwaldzkie, na których w 1410 r. sprzymierzone wojska polsko- litewskie rozbiły potęgę krzyżacką. MENU

4 MAPA POLSKI MENU

5 WARMIA I MAZURY-MAPA MENU

6 JEZIORO ŚNIADRWY

7 JEZIORO MAMRY MENU

8 KRAJOBRAZY WARMIŃSKO- MAZURSKIE

9 KRAJOBRAZY


Pobierz ppt "WARMIA I MAZURY. SPIS SLAJDÓW 1.INFORMACJE O REGIONIE 1.INFORMACJE O REGIONIE 2.MAPA POLSKI 2.MAPA POLSKI 3.MAPA WARMII I MAZUR 3.MAPA WARMII I MAZUR."

Podobne prezentacje


Reklamy Google