Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nowość na rynku !!! Ziemniaki surowe obrane Ziemniaki gotowane

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nowość na rynku !!! Ziemniaki surowe obrane Ziemniaki gotowane"— Zapis prezentacji:

1 Nowość na rynku !!! Ziemniaki surowe obrane Ziemniaki gotowane

2

3 Prezentacja firmy Sedina Fresh Potato
Firma Sedina Fresh Potato jest córką firmy P.H.U RETRO istnieje od 2008 roku i zajmuje się sprzedażą ziemniaków obieranych na terenie kraju. Na Przełomie roku 2009/2010 został wybudowany nowy zakład produkcyjny i w czerwcu 2011 roku został wyposażony w nową linię do obierania ziemniaków firmy Sormac. Obecnie posiadamy dwie linie do obierania ziemniaków przez co nasze moce produkcyjne zwiększyły się kilkukrotnie i na dzień dzisiejszy wynoszą od 200 000kg do nawet 250 000kg miesięcznie w zależności od produkcji danego asortymentu. Rocznie jest to rząd wielkości 3 000 ton. Nasze ziemniaki są obierane w systemie nożowym, przez co ziemniak po obraniu zachowuje lepsze walory smakowe oraz wygląda jak obierany ręcznie. Nie trzeba robić żadnych poprawek jak to jest w przypadku ziemniaków obieranych w systemie ocieranym. Wszystkie nasze produkty pakowane są w systemie vacum przez co możemy osiągnąć wydłużony termin przydatności do spożycia. Posiadamy system zarządzania jakością HACCP. Zakład stosuje wszystkie procedury i określone standardy aby produkt był najlepszej jakości i bezpieczny dla klienta. W surowiec zaopatrujemy się w firmie Holstar. Ziemniaki tam produkowane są pod ścisłym nadzorem i przechowywane w odpowiednich warunkach. Transport surowca do zakładu produkcyjnego odbywa się w drewnianych skrzynio-paletach.

4 Jesteśmy również wyłącznym partnerem na Polskę firmy Schaap Holland
Jesteśmy również wyłącznym partnerem na Polskę firmy Schaap Holland. Nasz partner specjalizuje się w produkcji ziemniaków gotowanych dla odbiorców detalicznych w opakowaniach 700g oraz dla sektora HoReCa w opakowaniach 2kg Proces produkcyjny tego typu produktów jest unikalny w europie, oznacza to że ziemniaki są ugotowane w opakowaniu przez co ziemniak wygląda normalnie, nie jest uszkodzony, zachowuje wszelkie walory smakowe i nie traci wartości odżywczych. Taki proces produkcyjny pozwala osiągnąć wydłużony termin przydatności produktów od 35 do 60 dni, przez co odbiorcy są bardzo zadowoleni ponieważ pozwala to na spokojne zarządzanie stokiem magazynowym. Naszą logistykę opieramy na współpracy z największymi firmami w Polsce jak firma Nagel oraz prowadzimy rozmowy z firmą Fresh Logistic i Univeg.

5 P.H.U. RETRO

6 Ziemniaki surowe obrane dla kanału HoReCa. Opakowania 5 i 10 kg.

7 Ziemniaki gotowane dla kanału HoReCa 2kg

8 Ziemniaki gotowane dla kanału nowoczesnego detalu 700g.

9

10 Asortyment i dane Ziemniaki świeże gotowane sektor HoReCa
L.p. Asortyment Rodzaj opak. j.m. Gramat. opak. Termin przydatności Vat Ziemniaki świeże gotowane sektor HoReCa 1 Ziemniaki paryskie vacum Szt. 2kg 60 dni 8% 2 Ziemniaki połówki 3 Ziemniaki talarki 4 Ziemniaki kostka 5 Ziemniaki skiny naturalne 6 Ziemniaki skiny w przyprawach 7 Ziemniaki duże do grillowania 1,6kg Ziemniaki świeże gotowane sektor detaliczny 8 Ziemniaki Skiny w przyprawach 700g 35 dni 9 10

11 Asortyment i dane Ziemniaki surowe obrane 1 Ziemniaki obrane połówki
L.p. Asortyment Rodzaj opak. j.m. Gramat. opak. Termin przydatności Vat Ziemniaki surowe obrane 1 Ziemniaki obrane połówki vacum Szt. 5 lub10kg 6 dni 8% 2 Ziemniaki obrane paryskie mini 3 Ziemniaki obrane kostka

12 Zapraszamy do współpracy!
Dane kontaktowe: Sedina Fresh Potato Sp. z.o.o Tel./Fax : Głazów 27a Tel.kom , Myślibórz NIP: Zamówienia: KRS: Dział produkcji: Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum Dział sprzedaży:


Pobierz ppt "Nowość na rynku !!! Ziemniaki surowe obrane Ziemniaki gotowane"

Podobne prezentacje


Reklamy Google