Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ČRNJA TOURS make it real....

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ČRNJA TOURS make it real...."— Zapis prezentacji:

1 ČRNJA TOURS make it real...

2 Črnja Tours - INSIDE... About Croatia About us Our mission&vision
Our products Accomodation Excursions Transfers Our fleet Other services Contacts

3 Črnja Tours - ABOUT CROATIA
Chorwacja, gdzie Morze Śródziemne, góry i panońskie równiny łączą się w wyjątkowy zbiór piękna natury, to miejsce gdzie na odlegości trochę powyżej 100 km możecie natrafić na fascynującą różnorodność krajobrazów. Adriatyk z jednym od najbardziej zróżnicowanych wybrzeży w Europie wraz z 1185 wyspami i wysepkami, z których tylko 66 jest zamieszkałych jest jedną od najpopularniejszych destynacji turystycznych. Kontynentalna Chorwacja również bogata swoim pięknem: ziemią, lasami, rzekami obfitującymi w ryby, górskimi potokami i głębokimi jaskiniami oraz wspaniałymi Jeziorami Plitwickimi. To ziemia złocących się pól żyta, lasów dębowych, malowniczych wzgórz i winnic Chorwackiego Zagorja. Jeżeli jesteś smakoszem lub poprostu lubisz dobre i zdrowe jedzenie to napewno pobyt w Chorwacji będzie dla Ciebie wielką przyjemnością. Warto również odwiedzić piwnice przy chorwackich winnicach. Najlepsze czerwone wina na wzbrzeżu to teran, cabernet i merlot na Istrii i opolo, plavac, dingač i postup w Dalmacji.

4 Črnja Tours - ABOUT CROATIA
Istria to najbardziej rozwinięty region turystyczny Chorwacji. Jej krajobraz przypomina Toskanię lub Provansję. Pierwszymi mieszkańcami Istrii byli Histrowie od których region dostał swoją nazwę. Wiele narodów od czasów rzymskich do dzisiaj pozostawiło tutaj ślady swojej kultury w architekturze, malowidłach ściennych i bogatych kościelnych zbiorach. Winnice i malownicze miasteczka rozsypały się po całym wnętrzu półwyspu. Poreč – to najprawdopodobniej najczęściej odwiedzane miasto na Istrii. Znane ze swoich kurortów Zelena i Plava Laguna oraz wyspy Sv.Nikola położonej przed miejskim portem. Poreč był rzymską kolonią od II w. p.n.e. Dzisiaj to miasto, które troszczy się o swoje dziedzictwo historyczne widoczne na każdym kroku. Unikalnym zabytkiem miasta jest Bazylika Eufrazjana wybudowana w VI w. na miejscu poprzedniej, która znajdowała sie tutaj już w IV w., a z której zachowały się wspaniałe mozaiki podłogowe. Rovinj – to znany ośrodek turystyczny z wieloma obiektami sakralnymi oraz renesansowymi i barokowymi pałacami. Stare miasto przepełnione małymi sklepikami, restauracjami i galeriami znajduje się na półwyspie nad którym dominuje kościół św.Eufemii. Pula – stare miasto znane przede wszystkim z Amfiteatru, który liczy ponad 2000 lat, szóstego po wielkości na świecie i jednego z najlepiej zachowanych zabytków tego rodzaju. Pula to największe miasto i port na Istrii ale również atrakcyjne miejsce do spędzenia urlopu dla wielu turystów, bogate w zabytki i wydarzenia kulturalne.

5 Črnja Tours - ABOUT CROATIA
Kvarner – to region, który jest tak samo pociągający w lecie jak i w zimie ze względu na swój klimat. Bogaty w różne wydarzenia w których biorą udział rówmież goście, takich jak : zbieranie szparag, kasztanów, malin i grzybów. Szczególnie popularny w czasie karnawału kiedy mile widziane są wszystkie maski! Opatija - jedno z najbardziej popularnych miejsc nad Adriatykiem, gdzie zbudowany został pierwszy w tym regionie hotel. Niegdyś była popularnym zimowiskiem elity z Europy Środkowej. Dzisiaj znana ze swoich wspaniale urządzonych parków, ogrodu botanicznego, wielu restauracji i kawiarni oraz niepowtarzalnej nadmorskiej promenady, która ciągnie się na długości 14 km. Lovran – jedno od najstarszych osiedli na tym terenie założone w VII w. Od 1905r. Lovran rozwinął się do bardzo popularnej destynacji turystycznej nie tylko ze względu na swoje zabytki ale głównie przez swój łagodny klimat śródziemnomorski i gościnność mieszkańców.

6 Črnja Tours - ABOUT US Črnja tours to firma rodzinna, którą założyli bracia Igor i Alen Črnja po długoletniej pracy jako profesionalni kierowcy autokarów zdobywając w ten sposób doświadczenie w całej Europie. Celem było założenie firmy, która zaprezentuje swoją pracę jako wiarygodnego partnera na lokalnym i globalnym rynku turystycznym. Dzisiaj Črnja Tours rozszerzyła swoją działalność i oprócz usług transportowych zajmuje się organizacją wyjazdów do wszystkich miejsc w Europie, sprzedażą i organizacją rejsów oraz realizacją indywidualnych podróży. Jesteśmy szczególnie dumni z szeregu naszych nowoczesnych autokarów, minibusów i samochodów osobowych, które zadowalają każde pragnienie nawet najbardziej wymagających gości. W swoim zespole Črnja Tours ma doświadczonych pracowników turystycznych, którzy swoją wiedzą i radami dopomogą aby każdy klient mile spędził czas w destynacji, którą wybrał na swój odpoczynek oraz by ze swej podróży wrócił ze wspaniałymi wspomnieniami.

7 Črnja Tours – OUR MISSION & VISION
Naszą misją jest pozyskiwanie zadowolonych klientów zapewniając im doskonałe i profesionalne usługi. Naszym celem jest stać się liderem, który będzie się wyróżniał jakością , innowacją, bezpieczeństwem i niezawodnością w świadczeniu usług dla swoich klientów.

8 Črnja Tours – OUR PRODUCTS
Hotele i prywatne kwatery – oferujemy zakwaterowanie w hotelach, willach i apartamentach dla grup i gości indywidualnych. Wycieczki – jeżeli chcecie poznać ukryte skarby Istrii i Kvarneru to pokażemy Wam najpiękniejsze miejsca w naszym regionie. Transfery – własnymi, nowoczesnymi autokarami zapewniamy transfery z/na lotnisko Wenecja, Triest, Pula, Krk, Zagrzeb dla grup i gości indywidualnych. Rejsy – odkryjcie cudowne chorwackie wybrzeże z tysiącem wysp rejsem na jednym z najromantyczniejszych drewnianych żaglowców. Spa & Wellness – jeżeli chcecie się zrelaksować i cieszyć pięknem otaczającej przyrody w połączeniu z doskonałymi zabiegami, znajdziemy dla Was idealne miejsce.

9 Črnja Tours – ACCOMMODATION
Hotels in Istra: Lone Rovinj Monte Mulini - Rovinj Melia Coral - Umag

10 Črnja Tours – ACCOMMODATION
Hotels in Kvarner: Mozart Opatija Milenij Opatija Ambasador Opatija

11 Črnja Tours – ACCOMMODATION
Hotels Hotels Diamant Park Crystal Pical Palazzo Zagreb Istra Rubin Eden Kvarner Adriatic Imperial Agava Pallace-Bellevue Bristol Galeb 4 Opatijska cvijeta Mediteran

12 Črnja Tours – EXCURSIONS
Jednodniowe wycieczki idealne są by poznać nowe miejsca a my dbamy o każdy szczegół by najlepiej zaprezentować połączenie kultury, zabytków i przyrody, które pozostaną niezapomnianym wspomnieniem z podróży. Amphitheatre Pula Motovun Rafting Zagreb Island Krk Dubrovnik Opatija Plitvice Lakes Venice

13 Črnja Tours – TRANSFERS
Črnja Tours ma własny transport więc jesteśmy w stanie zapewnić najlepsze usługi na rynku turystycznym. Możemy zaoferować najlepsze ceny przewozów a naszymi pojazdami możemy jednorazowo przewieźć 350 osób.

14 Črnja Tours – OUR FLEET Our transport fleet: 7 buses Setra 49 seater
1 minivan Ranault 15 seater 2 minivans Mercedes 8 seater 2 cars BMW 730 1 car Mercedes E 2 cars Chevrolet Cruze

15 Črnja Tours – OUR FLEET

16 Črnja Tours – OTHER SERVICES
Guest service – we provide complete tourist service in resorts, airport assistance, hotel representatives Events & Incentives – for groups with special interests and incentives, we organize various events with gala dinners and entertainment programmes Travel & Bussines Consulting – we are here for you, always ready to answer all your questions along with our professional support and suggestions

17 ČRNJA TOURS d.o.o. Štanga bb 52210 Rovinj
Črnja Tours - CONTACTS ČRNJA TOURS d.o.o. Štanga bb Rovinj Telefon: +385(52) Fax: +385(52) Web:


Pobierz ppt "ČRNJA TOURS make it real...."

Podobne prezentacje


Reklamy Google