Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Młodziczki I Młodziczki II Kadetki Juniorki Seniorki Młodzicy, kadeci, juniorzy Seniorzy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Młodziczki I Młodziczki II Kadetki Juniorki Seniorki Młodzicy, kadeci, juniorzy Seniorzy."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Młodziczki I Młodziczki II Kadetki Juniorki Seniorki Młodzicy, kadeci, juniorzy Seniorzy

4 Klasa sportowa rozpoczęła swoja działalność od roku szkolnego 2007/2008 Jej trenerem jest Jan Góral. Dziewczęta mają już za sobą ligę śląska w tym sezonie zajęły one 17 miejsce ! Sekcja ta ma zamiar przedłużyć swoją działalność w liceum.

5 Trenerem Dziewcząt rocznika 94 jest Rafał Hajduga. Dziewczęta uczęszczają do gimnazjum nr 5, zso nr 13 w Gliwicach. Grupa treningowa rozpoczęła swoją działalność w roku Sekcja w połączeniu z sekcją młodziczek trenera Jana Górala chce przedłużyć swoją działalność w Liceum. Dziewczęta mają już za sobą ligę.

6 Trenerem grupy rocznika 93 jest również Rafał Hajduga. Sekcja rozpoczęła swoją działalność w roku Dziewczęta mają za sobą dwa sezony w młodziczkach i jeden w kadetkach. Dziewczęta uczęszczają również na treningu Juniorek do trenera Marka Nowakowskiego. Dziewczęta uczęszczają do gimnazjum nr 5, zso nr 13 w Gliwicach. Na razie nie znamy dalszych losów drużyny.

7 Trenerem grupy jest Marek Nowakowski. Sekcja zaczęła działalność w roku Z sekcji juniorek zostały utworzone dwie klasy sportowe w zsoe na osiedlu Kopernika. Niektóre dziewczęta o wyróżniających się umiejętnościach dochodzą do drużyny seniorek.

8 Pierwsze próby tworzenia drużyny seniorek miały miejsce w kwietniu 2005 roku pod wodzą trenera Jasia Górala na hali Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych. Jednak po paru miesiącach nastąpiła przerwa i do trenowania powróciłyśmy w styczniu 2006 roku, a przejął nas młody, ambitny i bardzo cierpliwy trener Tomek Majka.

9 Trenerem sekcji jest Leszek Zdziech oraz Łukasz Sąkol. Jak na razie młodzicy mają za sobą jeden sezon w lidze śląskiej. Kadeci i juniorzy nieco więcej. Niektórzy chłopcy z grupy młodzików o wyróżniających się umiejętnościach grają z drużyną kadetów oraz juniorów.

10 Sekcja powstała już w 2000 roku. Grupa organizuje wiele turnieji, bierze też udział w turniejach wyjazdowych. Systematycznie występują w turnieju Wawelskiego Smoka w Krakowie. Od roku 2007/2008 biorą także udział w Gliwickiej Amatorskiej lidze siatkówki.

11 Juniorzy i młodziczki obóz Koprivnice 2008

12 Nasi wspaniali Kadeci i mniej wspaniałe Juniorki (;

13 Obóz Kluczbork ;)- Juniorzy.

14 Teraz coś o kadrze i seniorach po godzinach ! ;D

15

16 Klub Pływacki SiKReT Gliwice jest Pływacką Sekcją Sportową Gliwickiego Towarzystwa Sportu i Kultury SiKReT w Gliwicach propagującego rozwój sportu (w szczególności pływania) na terenie Miasta Gliwice i okolic. Sekcja Pływacka SiKReT Gliwice została powołana w 2006r. z inicjatywy Zarządu Gliwickiego Towarzystwa Sportu i Kultury SiKReT w Gliwicach.

17 Sportowa Klasa Pływacka SiKReT – SP28 Gliwice została powołana w 2006r. z inicjatywy Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 28 w Gliwicach oraz Zarządu Gliwickiego Towarzystwa Sportu i Kultury SiKReT w Gliwicach. Trenerem i koordynatorem działań Klasy Pływackiej jest Członek Zarządu GTSiK SiKReT mgr Aleksandra Kafara

18 Trening

19 Obóz 2008 relaks w aquaparku oraz zapewne ciężki trening na jednej z wielu pływalni w Gliwicach

20 Obóz kluczbork 2007 oraz zawody.

21 No i Cudni Trenerzy w pracy ;).

22 Klub SiKReT-Sportsmen działa jako sekcja zimowa Gliwickiego Towarzystwa Sportu i Kultury "SiKReT". Celem klubu jest szkolenie młodych zawodników w narciarstwie i snowboardzie oraz odnoszenie sukcesów w zawodach. Klub powstał z inicjatywy Jasia Górala w sezonie 2005/2006. Sekcja bierze udział w licznych zawodach.

23 Adam Szydło Jasiu Góral Zbyszek Czapura Piotr Walke Tomasz Ligocki Jarek Spiryn

24 Chociaż jeżdżą oni po górach, urwistych stokach czasami mają zajęcia rekreacyjne na Sali, oraz na basenie ! Klub specializuje się również w siatkówce oraz pływaniu więc nie ma problemu z wynajęciem sali czy pływalni. Trenują wtedy pod okiem swoich jak i trenerach specializujących się właśnie w tych dwóch dziedzinach.

25

26

27

28 III miejsce naszych siatkarzy na Mistrzostwach Polski !!!Nauczyciele z naszego miasta skupieni wokół seniorskiej drużyny SiKReT Gliwice zajęli III miejsce na Mistrzostwach Polski Pracowników Oświaty. Sukcesy naszych narciarzy i snowbordzistówW zawodach narciarskich organizowanych pod patronatem Śląskiego Związku Narciarskiego nasz klub Sikret- Sportsmen doskonale się zaprezentował. W cyklu 5 startów w klasyfikacji klubowej na najlepszy klub prowadzący najszersze szkolenie i zajmowanych punktowych miejsc od I - VI zajęliśmy pierwsze miejsce.

29 IV liga kobiet w sobotę 9 lutego o godzinie 17tejj na hali ZS Ogólnokształcąco- Ekonomicznych odbył się mecz IV ligi siatkówki kobiet, w którym drużyna"SiKReT-u " zmierzyła się z drużyną z Radzionkowa. Po zacietym i dramatycznym pojedynku dziewczyny wygrały 3:2. Pierwsze zwycięstwo naszych juniorów :) Dzień 16 listopada 2007 odnotowany zostanie jako kolejne ważne wydarzenie w historii Gliwickiego Towarzystwa Sportu i Kultury "SiKReT". W tym dniu nasza juniorska drużyna siatkarska chłopców pod wodzą niezłomnego trenera Łukasza Sąkola odniosła pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach Sląskiej Okręgowej Ligi Siatkarskiej.

30 Obóz letni ! Zgrupowania sportowe. GTSiK Sikret Gliwice ! Miejsce: Koprivnice – CZECHY Termin : – r. Adres ośrodka: Hotel Turystyczny Pod Lasem Koprivnice ul. Komenskeho 1006 tel dzwonić w godz – Przypominamy, że zaliczki są przyjmowane przez Trenerów do 31 marca w kwocie 400 zł.

31


Pobierz ppt "Młodziczki I Młodziczki II Kadetki Juniorki Seniorki Młodzicy, kadeci, juniorzy Seniorzy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google