Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Gliwickie towarzystwo sportu i kultury

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Gliwickie towarzystwo sportu i kultury"— Zapis prezentacji:

1 Gliwickie towarzystwo sportu i kultury
GTSiK Gliwickie towarzystwo sportu i kultury SiKReT

2 Siatkówka Młodziczki I Młodziczki II Kadetki Juniorki Seniorki
Młodzicy, kadeci, juniorzy Seniorzy

3 Młodziczki I Klasa sportowa rozpoczęła swoja działalność od roku szkolnego 2007/2008 Jej trenerem jest Jan Góral . Dziewczęta mają już za sobą ligę śląska w tym sezonie zajęły one 17 miejsce ! Sekcja ta ma zamiar przedłużyć swoją działalność w liceum.

4 Młodziczki II Trenerem Dziewcząt rocznika 94 jest Rafał Hajduga.
Dziewczęta uczęszczają do gimnazjum nr 5, zso nr 13 w Gliwicach. Grupa treningowa rozpoczęła swoją działalność w roku 2007. Sekcja w połączeniu z sekcją młodziczek trenera Jana Górala chce przedłużyć swoją działalność w Liceum. Dziewczęta mają już za sobą ligę.

5 Kadetki Trenerem grupy rocznika 93 jest również Rafał Hajduga.
Sekcja rozpoczęła swoją działalność w roku 2006. Dziewczęta mają za sobą dwa sezony w młodziczkach i jeden w kadetkach. Dziewczęta uczęszczają również na treningu Juniorek do trenera Marka Nowakowskiego. Dziewczęta uczęszczają do gimnazjum nr 5, zso nr 13 w Gliwicach. Na razie nie znamy dalszych losów drużyny.

6 Juniorki Trenerem grupy jest Marek Nowakowski.
Sekcja zaczęła działalność w roku 2006. Z sekcji juniorek zostały utworzone dwie klasy sportowe w zsoe na osiedlu Kopernika. Niektóre dziewczęta o wyróżniających się umiejętnościach dochodzą do drużyny seniorek.

7 Seniorki Pierwsze próby tworzenia drużyny seniorek miały miejsce w kwietniu 2005 roku pod wodzą trenera Jasia Górala na hali Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych. Jednak po paru miesiącach nastąpiła przerwa i do trenowania powróciłyśmy w styczniu 2006 roku, a przejął nas młody, ambitny i bardzo cierpliwy trener Tomek Majka.

8 Trenerem sekcji jest Leszek Zdziech oraz Łukasz Sąkol.
Jak na razie młodzicy mają za sobą jeden sezon w lidze śląskiej. Kadeci i juniorzy nieco więcej. Niektórzy chłopcy z grupy młodzików o wyróżniających się umiejętnościach grają z drużyną kadetów oraz juniorów. Młodzicy Kadeci Juniorzy

9 Sekcja powstała już w 2000 roku.
Grupa organizuje wiele turnieji, bierze też udział w turniejach wyjazdowych. Systematycznie występują w turnieju „Wawelskiego Smoka” w Krakowie. Od roku 2007/2008 biorą także udział w Gliwickiej Amatorskiej lidze siatkówki. Seniorzy

10 Juniorzy i młodziczki obóz Koprivnice 2008
Galeria cz I Juniorzy i młodziczki obóz Koprivnice 2008

11 Nasi „wspaniali” Kadeci i mniej „wspaniałe” Juniorki (;
Galeria cz II Nasi „wspaniali” Kadeci i mniej „wspaniałe” Juniorki (;

12 Galeria cz III Obóz Kluczbork ;)- Juniorzy.

13 Galeria cz IV Teraz coś o kadrze i seniorach „ po godzinach” ! ;D

14 Sportowa Sekcja Plywacka
Klasa sportowa Pływanie

15 Sportowa Sekcja Pływacka
Klub Pływacki „SiKReT” Gliwice jest Pływacką Sekcją Sportową Gliwickiego Towarzystwa Sportu i Kultury „SiKReT” w Gliwicach propagującego rozwój sportu (w szczególności pływania) na terenie Miasta Gliwice i okolic. Sekcja Pływacka „SiKReT” Gliwice została powołana w 2006r. z inicjatywy Zarządu Gliwickiego Towarzystwa Sportu i Kultury „SiKReT” w Gliwicach.

16 Klasa sportowa Sportowa Klasa Pływacka „SiKReT – SP28” Gliwice została powołana w 2006r. z inicjatywy Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 28 w Gliwicach oraz Zarządu Gliwickiego Towarzystwa Sportu i Kultury „SiKReT” w Gliwicach. Trenerem i koordynatorem działań Klasy Pływackiej jest Członek Zarządu GTSiK „SiKReT” mgr Aleksandra Kafara

17 Trening Galeria cz I

18 Obóz 2008 relaks w aquaparku oraz zapewne ciężki trening na jednej z wielu pływalni w Gliwicach
Galeria cz II

19 Obóz kluczbork 2007 oraz zawody.
Galeria cz III

20 No i „Cudni” Trenerzy w pracy ;).
Galeria cz IV No i „Cudni” Trenerzy w pracy ;).

21 Sporty zimowe Klub SiKReT-Sportsmen działa jako sekcja zimowa Gliwickiego Towarzystwa Sportu i Kultury "SiKReT". Celem klubu jest szkolenie młodych zawodników w narciarstwie i snowboardzie oraz odnoszenie sukcesów w zawodach. Klub powstał z inicjatywy Jasia Górala w sezonie 2005/2006. Sekcja bierze udział w licznych zawodach.

22 Trenerzy Szef "WebMaster" Adam Szydło Jasiu Góral Zbyszek Czapura
Piotr Walke Tomasz Ligocki Jarek Spiryn "WebMaster"

23 S n ow b o a r d z i ś c i i n a r c i a r z e n a s a l i ;)
Chociaż jeżdżą oni po górach, urwistych stokach czasami mają zajęcia rekreacyjne na Sali, oraz na basenie ! Klub specializuje się również w siatkówce oraz pływaniu więc nie ma problemu z wynajęciem sali czy pływalni. Trenują wtedy pod okiem swoich jak i trenerach specializujących się właśnie w tych dwóch dziedzinach.

24 Galeria cz I

25 Galeria cz II

26 - Snowboard Galeria cz III

27 Sukcesy i nagrody ! III miejsce naszych siatkarzy na Mistrzostwach Polski !!!Nauczyciele z naszego miasta skupieni wokół seniorskiej drużyny SiKReT Gliwice zajęli III miejsce na Mistrzostwach Polski Pracowników Oświaty. Sukcesy naszych narciarzy i snowbordzistówW zawodach narciarskich organizowanych pod patronatem Śląskiego Związku Narciarskiego nasz klub Sikret-Sportsmen doskonale się zaprezentował. W cyklu 5 startów w klasyfikacji klubowej na najlepszy klub prowadzący najszersze szkolenie i zajmowanych punktowych miejsc od I - VI zajęliśmy pierwsze miejsce.

28 Sukcesy i nagrody-ciąg dalszy
IV liga kobiet w sobotę 9 lutego o godzinie 17tejj na hali ZS Ogólnokształcąco-Ekonomicznych odbył się mecz IV ligi siatkówki kobiet , w którym drużyna"SiKReT-u " zmierzyła się z drużyną z Radzionkowa. Po zacietym i dramatycznym pojedynku dziewczyny wygrały 3:2 . Pierwsze zwycięstwo naszych juniorów :) Dzień 16 listopada 2007 odnotowany zostanie jako kolejne ważne wydarzenie w historii Gliwickiego Towarzystwa Sportu i Kultury "SiKReT". W tym dniu nasza juniorska drużyna siatkarska chłopców pod wodzą niezłomnego trenera Łukasza Sąkola odniosła pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach Sląskiej Okręgowej Ligi Siatkarskiej.

29 Obóz Obóz letni ! Zgrupowania sportowe. GTSiK Sikret Gliwice !
Miejsce: Koprivnice – CZECHY Termin : – r. Adres ośrodka: Hotel Turystyczny „Pod Lasem”    Koprivnice ul. Komenskeho 1006 tel dzwonić w godz – 21.30   Przypominamy, że zaliczki są przyjmowane przez Trenerów do 31 marca w kwocie 400 zł.

30


Pobierz ppt "Gliwickie towarzystwo sportu i kultury"

Podobne prezentacje


Reklamy Google