Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Tak zaczynałyśmy : Pierwsze kroki cheerleaderki z naszej szkoły zaczęły stawiać w 2000 r. z inicjatywy p. Doroty Balwierz. Pierwotnie zespół nazywał się,,Etna.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Tak zaczynałyśmy : Pierwsze kroki cheerleaderki z naszej szkoły zaczęły stawiać w 2000 r. z inicjatywy p. Doroty Balwierz. Pierwotnie zespół nazywał się,,Etna."— Zapis prezentacji:

1

2 Tak zaczynałyśmy : Pierwsze kroki cheerleaderki z naszej szkoły zaczęły stawiać w 2000 r. z inicjatywy p. Doroty Balwierz. Pierwotnie zespół nazywał się,,Etna.

3 Początki były bardzo trudne, szkoła nie posiadała środków na zakup strojów, dlatego dziewczęta same musiały się o nie zatroszczyć.

4

5 Stroje były dosyć skromne, ale nawet to nie przeszkodziło w zdobyciu III miejsca w I Powiatowym Przeglądzie Zespołów Cheerleaders w Brzeszczach w 2002 roku.

6

7

8 Pomponiarki Dziewczęta ze szkoły podstawowej widząc zaangażowanie i zapał starszych koleżanek, też zapragnęły stworzyć swój własny zespół. I tak powstały Pomponiarki.

9

10 Grupa zatańczyła bardzo ładnie, ale niestety zajęła IV miejsce, tak nie lubiane przez wszystkich sportowców.

11 W 2006 roku zespół posiadał już profesjonalne pompony. Ale tym razem nie udało mu się zdobyć żadnego medalu.

12 Formacja często dopingowała i zagrzewała do walki zespoły sportowe z naszej szkoły

13 W 2008 roku zespół zmienia nazwę na Shibuya i choć nadal nie posiada profesjonalnych strojów, po raz drugi zdobywa III miejsce na Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej.

14

15

16

17 CHEEKS Rok później opiekunka zespołu pozyskała sponsora oraz sprowadziła ze Stanów Zjednoczonych nowe oryginalne stroje. I to przyniosło po raz kolejny zwycięstwo. Grupa zdobyła III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej. Ostatecznie formacja przyjęła nazwę Cheeks

18

19

20 Opracowała Dorota Balwierz


Pobierz ppt "Tak zaczynałyśmy : Pierwsze kroki cheerleaderki z naszej szkoły zaczęły stawiać w 2000 r. z inicjatywy p. Doroty Balwierz. Pierwotnie zespół nazywał się,,Etna."

Podobne prezentacje


Reklamy Google