Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pomysły na dziś i jutro Wujek Dobra Rada radzi: Jeśli kobieta w nocy nie jęczy, to w dzień warczy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Pomysły na dziś i jutro Wujek Dobra Rada radzi: Jeśli kobieta w nocy nie jęczy, to w dzień warczy."— Zapis prezentacji:

1 Pomysły na dziś i jutro Wujek Dobra Rada radzi: Jeśli kobieta w nocy nie jęczy, to w dzień warczy.

2 - Jak brzmi najmilszy zwrot w języku polskim? - Zwrot podatku! Kochane dziewczęta - macie problemy z nadwagą, wypadają wam włosy? Macie na twarzy trądzik i wapory? Zapraszamy do nas! U nas ciemno i jesteśmy pijani!

3 Jeśli masz przepiękną żonę, odlotową kochankę, super brykę, nie masz kłopotów z urzędem podatkowym i prokuratorem, a gdy wychodzisz na ulicę świeci słońce i wszyscy się do ciebie uśmiechają - narkotykom powiedz NIE! Kobiecy ideał męskości jest trywialnie prosty: żeby chciał rozebrać i żeby mógł ubrać.

4 Andrzej Lepper złożył skargę do Rzecznika Praw Obywatelskich. Nie został wpuszczony do Media Markt. Po randce: - Czy odprowadzisz mnie do domu, Romanie? - Tak, wzrokiem...

5 - Co to jest starość? - To czas, kiedy połowa moczu idzie na analizy. - Patrycja, po litrze to z ciebie nawet niezła laska... - Roman, och*jałeś? To ja, Bronek!

6 Jeśli nie zbudowałeś domu, nie posadziłeś drzewa i nie spłodziłeś syna, toś bezręki impotent, który nienawidzi przyrody. Zły znak: Jedziesz nocą, do lasu, w bagażniku.

7 Nieterminowe regulowanie podatków stawia płatnika w pozycji zgoła nie przewidzianej w Kamasutrze. Dwie dziewczynki pluły z okna na przechodniów. Jedna dziewczynka była dobra, druga zła. Zła trafiła trzy razy, dobra osiem. Dobro zawsze zwycięży zło.

8 Podobno na początku wszyscy ludzie byli jednej barwy. Ale kiedy Pan zapytał się Kaina, co zrobił ze swoim bratem, to ten zbladł i tak mu już zostało. - Co to może być, trzeci dzień nie chce mi się robić?! - Pewnie środa.

9 - Chyba mój sąsiad znowu ostatnio bimber pędził.. - Skąd ten wniosek? - Jego króliki znów sprały mojego dobermana.


Pobierz ppt "Pomysły na dziś i jutro Wujek Dobra Rada radzi: Jeśli kobieta w nocy nie jęczy, to w dzień warczy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google