Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Modlitwa dla zestresowanych! Daj mi siłę do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić, odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować i mądrość,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Modlitwa dla zestresowanych! Daj mi siłę do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić, odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować i mądrość,"— Zapis prezentacji:

1

2 Modlitwa dla zestresowanych!

3 Daj mi siłę do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić, odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować i mądrość, abym ukrył ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurwili.

4 Poza tym spraw, abym uważał, czy palce, które przydeptuję dziś, nie są połączone z dupami, w które może będę musiał włazić jutro.

5 Pomóż mi zawsze dawać z siebie w pracy 100%.... 12% w poniedziałek 23% we wtorek 40% w środę 20% w czwartek 5% w piątek

6 I pomóż mi pamiętać..... Kiedy mam naprawdę zły dzień i zdaje mi się, że wszyscy dookoła chcą mnie wkurwić, niech nie zapomnę, że do zrobienia smutnego grymasu potrzeba aż 42 mięśni, a tylko 4 do wyprostowania środkowego palca i powiedzenia im, że mogą mi skoczyć!


Pobierz ppt "Modlitwa dla zestresowanych! Daj mi siłę do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić, odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować i mądrość,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google