Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Rok 2013 jeszcze trwa, rozpoczął się ostatni kwartał tego roku, ale jaki wspaniały. Od malowanej brązem i złotem jesieni, pełnej koszy pachnących grzybów.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Rok 2013 jeszcze trwa, rozpoczął się ostatni kwartał tego roku, ale jaki wspaniały. Od malowanej brązem i złotem jesieni, pełnej koszy pachnących grzybów."— Zapis prezentacji:

1

2 Rok 2013 jeszcze trwa, rozpoczął się ostatni kwartał tego roku, ale jaki wspaniały. Od malowanej brązem i złotem jesieni, pełnej koszy pachnących grzybów po pełne zwierząt lasy, ciekawskich zajączków, chytrusków lisków jelonków i całej gromady dzików tych dużych i tych małych, których po lesie oprowadza Św. Hubert. I naturalnie Święta, na które wszyscy czekamy, pachnące choinką, wypełnione skrzącymi płatkami śniegu i pełne prezentów dla tych starszych nemrodów i tych bardzo młodych.

3 2013 nie klikać !!! przejście automatyczne

4 Pn Wt Śr Cz Pt So N

5 Pn Wt Śr Cz Pt So N

6 Pn Wt Śr Cz Pt So N

7 Pn Wt Śr Cz Pt So N

8 Pn Wt Śr Cz Pt So N

9 CZERWIEC Pn Wt Śr Cz Pt So N

10 Pn Wt Śr Cz Pt So N

11 Pn Wt Śr Cz Pt So N

12 WRZESIEŃ Pn Wt Śr Cz Pt So N

13 Pn Wt Śr Cz Pt So N

14 Pn Wt Śr Cz Pt So N

15 Pn Wt Śr Cz Pt So N

16 Każdego dnia kalendarzowego Życzymy naszym milusińskim miłego dnia Życzymy naszym milusińskim miłego dnia Członkowie Koła Łowieckiego OSTOJA w Szczecinku


Pobierz ppt "Rok 2013 jeszcze trwa, rozpoczął się ostatni kwartał tego roku, ale jaki wspaniały. Od malowanej brązem i złotem jesieni, pełnej koszy pachnących grzybów."

Podobne prezentacje


Reklamy Google