Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Bal ABSOLW ENTA 72.06.20 12. DEDYK ACJE II I KlasaKlasaKlasaKlasa B.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Bal ABSOLW ENTA 72.06.20 12. DEDYK ACJE II I KlasaKlasaKlasaKlasa B."— Zapis prezentacji:

1 Bal ABSOLW ENTA 72.06.20 12

2 DEDYK ACJE

3 II I KlasaKlasaKlasaKlasa B

4

5

6

7

8 "Dziękujemy to brzmi tak niewinnie, lecz prawdziwie. Te trzy lata były wspaniałe, nie zawsze było kolorowo, ale się staraliśmy. Może nie byliśmy super grzeczni, ale robiliśmy wszystko, żeby na Pani twarzy zawsze był uśmiech. Teraz niestety już się to skończy, każdy pójdzie swoimi "ścieżkami". Wszystkie wspaniałe chwile zostaną na długo w naszej pamięci. Dziękujemy Pani. " Dziękujemy to brzmi tak niewinnie, lecz prawdziwie. Te trzy lata były wspaniałe. Nie zawsze było kolorowo, ale się staraliśmy. Może nie byliśmy super grzeczni, ale robiliśmy wszystko, żeby na Pani twarzy zawsze był uśmiech. Teraz niestety już się to skończy, każdy pójdzie swoimi "ścieżkami". Wszystkie wspaniałe chwile zostaną na długo w naszej pamięci. Dziękujemy Pani.

9

10

11

12 Oto moja trzecia klasa Pięknych dziewcząt cała masa. Każdy wiele z nich potrafi.

13 Monika jest mistrzem ortografii.

14 Sandruś wszystkim dobrze kieruje.

15 Cela klasowe finanse kontroluje.

16 Oliwia rzetelnie pracuje i z miłym uśmiechem zawsze dziękuje.

17 Ziele świetną pamięć ma i dołeczki śliczne dwa.

18 Justi choć nie jest chłopakiem, pragnie być strażakiem.

19 Asia maluje piękne obrazki i za to należą jej się oklaski.

20 Klama dobrze w kosza gra,

21 Amu swoje zdanie ma.

22 Kosa lubi w piłkę grać,

23 Ola kocha długo spać, więc jej ciężko rano wstać.

24 Piórek stale coś mędrkuje.

25 Natalka nieźle fotografuje.

26 Sandi na chemii cicho siedzi i nad klasówką stale się biedzi.

27 Madzia chłopaków zwykle czaruje.

28 Miki z tatą podróżuje i angielski wciąż szlifuje.

29 Ozi, Daria, Andrzej, Sara, Kwiatek bardzo nam dziś brak tych Dziatek.

30 Aśka nie słyszy budzika i ze szkoły często znika.

31 Kasia Dla niej tydzień w szkole ma cztery dni.

32 Olimpia Jej głos pięknie brzmi.

33 Skórka To bardzo ambitna dziewczyna.

34 Wasz Bal niech się już zaczyna.

35 Wasz Bal Niech wszyscy świetnie się bawią. Wrażliwym niech oczy załzawią.

36 Wasz Bal Niech uśmiech gości na waszych twarzach. Bo taki dzień się rzadko zdarza.

37 Wasz Bal A korzystając z tej sposobności, życzę Wam szczęścia, zdrowia i radości.

38

39 II I KlasaKlasaKlasaKlasa C

40

41 "Dziękujemy to brzmi tak niewinnie, lecz prawdziwie. Te trzy lata były wspaniałe, nie zawsze było kolorowo, ale się staraliśmy. Może nie byliśmy super grzeczni, ale robiliśmy wszystko, żeby na Pani twarzy zawsze był uśmiech. Teraz niestety już się to skończy, każdy pójdzie swoimi "ścieżkami". Wszystkie wspaniałe chwile zostaną na długo w naszej pamięci. Dziękujemy Pani. " "Dobry nauczyciel, jak aforysta, nie poniża i nie krzyczy, a zapraszając do refleksji, nie traci poczucia realizmu i optymizmu." Czesław Banach Dziękujemy Pani za wspólnie spędzone wspaniałe 3 lata w G23. Kochamy Panią i matematykę !

42

43 Kochani! Jestem szczęśliwa, że mogłam być wychowawcą tak wspanialej klasy, pełnej wyjątkowych osobowości.

44 Kochani! Są wśród Was wielkie indywidualności, umysły ścisłe, humaniści, sportowcy, artyści…

45 Kochani! ale łączy Was jedno – jesteście cudownymi ludźmi i tacy pozostańcie.

46 Dziękuję za zwariowane pomysły i niekontrolowane wybuchy śmiechu.

47 Dziękuję za dni lepsze i gorsze. Wasze sukcesy i nieodrobione zadania domowe.

48 Dziękuję że robiliście wszystko, żeby każdy dzień był nie podobny do dnia minionego.

49 Dziękuję Wam za całe trzy lata.

50 Dziękuję Wam za każdą chwilę wzruszenia.

51 Dziękuję Wam za zaufanie, jakim mnie obdarzyliście.

52 Dziękuję Wam że byliście.

53

54 II I KlasaKlasaKlasaKlasa D

55

56 "Dziękujemy to brzmi tak niewinnie, lecz prawdziwie. Te trzy lata były wspaniałe, nie zawsze było kolorowo, ale się staraliśmy. Może nie byliśmy super grzeczni, ale robiliśmy wszystko, żeby na Pani twarzy zawsze był uśmiech. Teraz niestety już się to skończy, każdy pójdzie swoimi "ścieżkami". Wszystkie wspaniałe chwile zostaną na długo w naszej pamięci. Dziękujemy Pani. " Coraz więcej okazji nastaje, aby móc podziękować, za cóż to ? Przede wszystkim za serce, serce gołębie i pełne miłości, oczywiście tylko dla naszej zbiorowości. Pomimo tego, że nie byliśmy święci, szkolna ciocia kocha każdego jak, leci, mimo tego, że jest to aż dwadzieścia dwoje dzieci.

57 "Dziękujemy to brzmi tak niewinnie, lecz prawdziwie. Te trzy lata były wspaniałe, nie zawsze było kolorowo, ale się staraliśmy. Może nie byliśmy super grzeczni, ale robiliśmy wszystko, żeby na Pani twarzy zawsze był uśmiech. Teraz niestety już się to skończy, każdy pójdzie swoimi "ścieżkami". Wszystkie wspaniałe chwile zostaną na długo w naszej pamięci. Dziękujemy Pani. " Wytrzymać nasze humorki, było to nie lada wyzwanie, jednak kto jak kto, ona na pewno za to kiedyś medal dostanie. Łzy ocierać, ramieniem otulać, na duchu podnosić, ile niektórzy muszą się w tym szkolić, jednak ona bez żadnych znajomości potrafiła nasze złości zamienić w radości.

58 "Dziękujemy to brzmi tak niewinnie, lecz prawdziwie. Te trzy lata były wspaniałe, nie zawsze było kolorowo, ale się staraliśmy. Może nie byliśmy super grzeczni, ale robiliśmy wszystko, żeby na Pani twarzy zawsze był uśmiech. Teraz niestety już się to skończy, każdy pójdzie swoimi "ścieżkami". Wszystkie wspaniałe chwile zostaną na długo w naszej pamięci. Dziękujemy Pani. " Słów nie szczędziła, gdy krytykowała, jednak taka krytyka niejednemu by się przydała. Oczywiście krytyka mobilizacyjna, na nogi nas stawiała i do pionu przywracała. Jak mur stawała między konfliktami, cierpliwie wysłuchiwała i jak sąd – wyrok sprawiedliwy orzekała.

59 "Dziękujemy to brzmi tak niewinnie, lecz prawdziwie. Te trzy lata były wspaniałe, nie zawsze było kolorowo, ale się staraliśmy. Może nie byliśmy super grzeczni, ale robiliśmy wszystko, żeby na Pani twarzy zawsze był uśmiech. Teraz niestety już się to skończy, każdy pójdzie swoimi "ścieżkami". Wszystkie wspaniałe chwile zostaną na długo w naszej pamięci. Dziękujemy Pani. " Swoje wiedziała, swojego pilnowała, jednak, gdy trzeba było – oko przymknąć, umiała. Stegna co roku przez nas nawiedzana, z nią w zupełnie inne miejsce się zamieniała, bo, któż inny - jak nie ona - żółty miał przy sobie polar.

60 "Dziękujemy to brzmi tak niewinnie, lecz prawdziwie. Te trzy lata były wspaniałe, nie zawsze było kolorowo, ale się staraliśmy. Może nie byliśmy super grzeczni, ale robiliśmy wszystko, żeby na Pani twarzy zawsze był uśmiech. Teraz niestety już się to skończy, każdy pójdzie swoimi "ścieżkami". Wszystkie wspaniałe chwile zostaną na długo w naszej pamięci. Dziękujemy Pani. " Mail od pani Stentki, wręcz cudowna sprawa, tyle emotek chyba, żadna szkoła nie widziała.

61 "Dziękujemy to brzmi tak niewinnie, lecz prawdziwie. Te trzy lata były wspaniałe, nie zawsze było kolorowo, ale się staraliśmy. Może nie byliśmy super grzeczni, ale robiliśmy wszystko, żeby na Pani twarzy zawsze był uśmiech. Teraz niestety już się to skończy, każdy pójdzie swoimi "ścieżkami". Wszystkie wspaniałe chwile zostaną na długo w naszej pamięci. Dziękujemy Pani. " Herbata z cytrynką parzona każdego dnia z rana zaraz cudownym humorem ją napełniała. Złego słowa powiedzieć, nigdy na nas nie dała, chociażby się waliło czy paliło, plusy zawsze dostrzegała.

62 "Dziękujemy to brzmi tak niewinnie, lecz prawdziwie. Te trzy lata były wspaniałe, nie zawsze było kolorowo, ale się staraliśmy. Może nie byliśmy super grzeczni, ale robiliśmy wszystko, żeby na Pani twarzy zawsze był uśmiech. Teraz niestety już się to skończy, każdy pójdzie swoimi "ścieżkami". Wszystkie wspaniałe chwile zostaną na długo w naszej pamięci. Dziękujemy Pani. " Pochwał nie szczędziła, czy z wieczora, czy z rana, zawsze wywarzona, zawsze roześmiana!

63 "Dziękujemy to brzmi tak niewinnie, lecz prawdziwie. Te trzy lata były wspaniałe, nie zawsze było kolorowo, ale się staraliśmy. Może nie byliśmy super grzeczni, ale robiliśmy wszystko, żeby na Pani twarzy zawsze był uśmiech. Teraz niestety już się to skończy, każdy pójdzie swoimi "ścieżkami". Wszystkie wspaniałe chwile zostaną na długo w naszej pamięci. Dziękujemy Pani. " Nagadać się z nami nigdy nie umiała. Czasem specjalnie w 4B nas przytrzymywała, aby choć jeszcze przez chwile popatrzeć na nas, na nasze buzie miłe.

64 "Dziękujemy to brzmi tak niewinnie, lecz prawdziwie. Te trzy lata były wspaniałe, nie zawsze było kolorowo, ale się staraliśmy. Może nie byliśmy super grzeczni, ale robiliśmy wszystko, żeby na Pani twarzy zawsze był uśmiech. Teraz niestety już się to skończy, każdy pójdzie swoimi "ścieżkami". Wszystkie wspaniałe chwile zostaną na długo w naszej pamięci. Dziękujemy Pani. " Całym serduszkiem panią kochamy, każdy to pani powie, bo w duchu zawsze nam zazdrościł, wymiany uśmiechów, dzielenia radości, takich właśnie bliskich znajomości.

65 Aż smutek na twarze się wkrada, gdy czas powiedzieć: da da… Chyba jedna tylko rada…. Zostańmy razem !

66

67 Fenomen litery D, czyli jak Was zapamiętam.

68 d ziennikarska d rużyna,

69 d ominacja dziewcząt na d chłopcami,

70 d wa typy osobowości: gejzery i wulkany oraz oazy spokoju,

71 twórcze d yskusje,

72 d uże pokłady d obra,

73 d oskonałe poczucie humoru,

74 d ystans do siebie,

75 d usze towarzystwa,

76 salwy d zikiego śmiechu,

77 także d ąsy, d ogryzania,

78 i z tym związane moje dyplomatyczne działania skłaniające do zgody

79 d bałość o d oskonały wygląd

80 d amy i d żentelmeni

81 Dziękuję dzielna D Drużyno !!!

82 Danka

83

84 II I KlasaKlasaKlasaKlasa A

85

86

87

88

89

90 Życzę Wam...

91 mądrych słów, powiedzianych w odpowiednim czasie. takich rąk, które zawsze będą chętne do pomocy.

92 takich uszu, które wyłowią wszystkie przemilczenia.. uważnych oczu, które dostrzegą sprawy dnia codziennego.

93 prawdziwych przyjaciół, to jest takich, którzy wszystko o Was wiedzą i nadal Was lubią.

94 abyście w swoim życiu byli reżyserami, a nie tylko aktorami. odwagi w spełnianiu marzeń i to wystarczy, by Wasze życie było szczęśliwe.

95 kochającego serca, któremu pozwolicie się przeprowadzić przez życie, aby wszędzie gdzie Wy, była też miłość..

96 żebyście potrafił żyć, bo życie to raj, a klucze do niego są w Waszych rękach.

97

98 II I KlasaKlasaKlasaKlasa E

99

100 "Dziękujemy to brzmi tak niewinnie, lecz prawdziwie. Te trzy lata były wspaniałe, nie zawsze było kolorowo, ale się staraliśmy. Może nie byliśmy super grzeczni, ale robiliśmy wszystko, żeby na Pani twarzy zawsze był uśmiech. Teraz niestety już się to skończy, każdy pójdzie swoimi "ścieżkami". Wszystkie wspaniałe chwile zostaną na długo w naszej pamięci. Dziękujemy Pani. " W podziękowaniu za 3 lata cierpliwości i wytrwałości. Dobrych rad i wyrozumiałości (szczególnie za 'aktywność' na lekcjach wf-u) Obrony i tolerancji wobec rozkrzyczanej młodzieży wioślarzy

101 "Dziękujemy to brzmi tak niewinnie, lecz prawdziwie. Te trzy lata były wspaniałe, nie zawsze było kolorowo, ale się staraliśmy. Może nie byliśmy super grzeczni, ale robiliśmy wszystko, żeby na Pani twarzy zawsze był uśmiech. Teraz niestety już się to skończy, każdy pójdzie swoimi "ścieżkami". Wszystkie wspaniałe chwile zostaną na długo w naszej pamięci. Dziękujemy Pani. " Najlepszemu wychowawcy, mentorowi i przyjacielowi Maciejowi Pierzchalskiemu 3e

102

103

104 Obejmując wychowawstwo klasy sportowej, zostałem rzucony na głęboką wodę. Z perspektywy minionego czasu mogę powiedzieć, że dzięki moim wioślarkom i wioślarzom udało nam się wspólnie przebrnąć przez wysoką falę.

105 Starałem się Was wspierać w trudnych chwilach. Starałem się być dla Was ojcem i kolegą. Dziękuję Wam za zawsze okazywany mi szacunek, za Wasz codzienny uśmiech, za wspólne chwile spędzone w murach gimnazjum 23.

106 Życzę Wam powodzenia w dalszych etapach edukacji oraz realizacji wszelkich marzeń. Zawszę będę wspominał klasę 3 E z ogromną sympatią i wzruszeniem.

107

108

109

110

111 To był doby rocznik! O, tak !!!


Pobierz ppt "Bal ABSOLW ENTA 72.06.20 12. DEDYK ACJE II I KlasaKlasaKlasaKlasa B."

Podobne prezentacje


Reklamy Google