Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Top Layer Format: N x N pikseli

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Top Layer Format: N x N pikseli"— Zapis prezentacji:

1 Top Layer Format: N x N pikseli
Top Layer to forma reklamowa wyświetlana na warstwie ponad zawartością serwisu. Czas emisji tej kreacji wynosi 15 sekund. Kliknięcie w Top Layer powoduje przejście na adres docelowy kreacji.

2 Expand Corner Format: 120x120 (500x500) pikseli
Expand corner jest płaską formą reklamy, emitowaną na stronie głównej nad treścią serwisu w prawym górnym rogu. Najechanie na expand corner powoduje zwiększenie się kreacji. Po zjechaniu lub kliknięciu krzyżyka zamykającego wraca do poprzedniej wielkości. Kliknięcie w expand corner powoduje przejście na adres docelowy kreacji.

3 xHTML Format niestandardowy
Xhtml jest płaską formą reklamy, emitowaną na stronie głównej, nad treścią serwisu. Reklama imituje serwis, który ulega transformacji (rozjechanie, rozdarcie, wybuch etc.) po wykonaniu konkretnej akcji przez użytkownika, bądź po określonym czasie.

4 Fly Footer Format: 980x300 pikseli
Fly Footer to forma reklamowa wyświetlana na warstwie ponad zawartością serwisu, przy dolnej krawędzi strony www wraz z buttonem, który powoduje zwijanie/rozwijanie Fly Footera do/od krawędzi. Kliknięcie we Fly Footer powoduje przejście na adres docelowy kreacji.

5 Billboard Format: 750x100 pikseli
Billboard jest formą reklamy, emitowaną w górnej, środkowej części serwisu. Kliknięcie w billboard powoduje przejście na adres docelowy kreacji.

6 Expand Billboard Format: 750x100 (750x200) pikseli
Expand billboard jest formą reklamy, emitowaną w górnej, środkowej części serwisu. Najechanie na expand billboard powoduje zwiększenie się kreacji, zjechanie z expand billboardu powoduje powrót do pierwotnych wymiarów. Kliknięcie w expand billboard powoduje przejście na adres docelowy kreacji.

7 Bilboard FX Format: 750x100 (750x350) pikseli
Billboard FX jest połączeniem płaskiej formy reklamy i layeru, emitowany  w górnej, środkowej części serwisu. Elementy layerowe kreacji są emitowane nad treścią strony, a po zamknięciu znikają, pozostawiają bazową formę 750x100.  Kliknięcie w billboard FX powoduje przejście na adres docelowy kreacji.

8 Double Billboard Format: 750x200 (750x300) pikseli
Double billboard jest formą reklamy, emitowaną w górnej, środkowej części serwisu. Kliknięcie w double billboard powoduje przejście na adres docelowy kreacji.

9 Expand Double Billboard
Format: 750x200 (750x300) pikseli Expand double billboard jest formą reklamy, emitowaną w górnej, środkowej części serwisu. Najechanie na expand double billboard powoduje zwiększenie się kreacji, zjechanie z expand double billboardu powoduje powrót do pierwotnych wymiarów. Kliknięcie w expand double billboard powoduje przejście na adres docelowy kreacji.

10 Wideboard Format: 950x150 pikseli
Wideboard jest formą reklamy, emitowaną w górnej, środkowej części serwisu. Kliknięcie w wideboard powoduje przejście na adres docelowy kreacji.

11 Expand Wideboard Format: 950x150 (950x300) pikseli
Expand wideboard jest formą reklamy, emitowaną w górnej, środkowej części serwisu. Najechanie na expand wideboard powoduje zwiększenie się kreacji, zjechanie z expand wideboardu powoduje powrót do pierwotnych wymiarów. Kliknięcie w expand wideboard powoduje przejście na adres docelowy kreacji.

12 Screening Format: 750x200 pikseli + tapeta
Screening integruje 2 formy reklamowe: nieklikaną tapetę znajdującą się pod treścią serwisu na całej jego wielkości, oraz double billboard. Screening może być klikalny: kliknięcie w double billboard powoduje przejście na adres docelowy kreacji.

13 Belka Górna Format: 980x100 pikseli
Belka górna jest formą reklamy, emitowaną w górnej części strony, pod menu. Kliknięcie w belkę powoduje przejście na adres docelowy kreacji.

14 Belka pod Driverem Format: 640x60 pikseli
Belka pod driverem jest formą reklamy, emitowaną w górnej części strony, pod driverem. Kliknięcie w belkę powoduje przejście na adres docelowy kreacji.

15 Belka Dolna Format: 980x50 pikseli
Belka dolna jest formą reklamy, emitowaną w dolnej części strony. Kliknięcie w belkę powoduje przejście na adres docelowy kreacji.

16 Navibox Format: 300x250 pikseli
Navibox jest formą reklamy, emitowaną na prawej szpalcie serwisu. Kliknięcie w navibox powoduje przejście na adres docelowy kreacji.

17 Box 1, Box 2, Box 3 Format: 300x60 pikseli
Box jest formą reklamy, emitowaną na prawej szpalcie serwisu, pod naviboxem. Kliknięcie w box powoduje przejście na adres docelowy kreacji.

18 Expand Box Format: 300x60 (300x250) pikseli
Expand box jest formą reklamy, emitowaną zwykle na prawej szpalcie serwisu, pod naviboxem i pod innymi boxami jako najniższy z boxów. Najechanie na expand box powoduje zwiększenie się kreacji, zjechanie z expand boxu powoduje powrót do pierwotnych wymiarów. Kliknięcie w expand box powoduje przejście na adres docelowy kreacji.

19 Box w Driverze Format: 300x60 pikseli
Box w driverze jest formą reklamy, emitowaną w driverze. Kliknięcie w box w driverze powoduje przejście na adres docelowy kreacji.

20 Skyscraper Format: 120x600 pikseli
Skyscraper jest formą reklamy, emitowaną na prawym lub lewym marginesie serwisu. Kliknięcie w skyscraper powoduje przejście na adres docelowy kreacji.

21 Expand Skyscraper Format: 120x600 (160x600) pikseli
Expand skyscraper jest formą reklamy, emitowaną na prawym lub lewym marginesie serwisu. Najechanie na expand skyscraper powoduje zwiększenie się kreacji, zjechanie z expand skyscrapera powoduje powrót do pierwotnych wymiarów. Kliknięcie w expand skyscraper powoduje przejście na adres docelowy kreacji.

22 Overlay (zwykły) Format: 640x60 pikseli
Overlay jest formą reklamy, emitowaną w trakcie odtwarzania kontentu video w dolnym obszarze materiału, nad paskiem nawigacyjnym playera. Overlay znika po 10 sekundach. Kliknięcie w overlay w driverze powoduje przejście na adres docelowy kreacji.

23 Overlay (kinowy) Format: 960x60 pikseli
Overlay jest formą reklamy, emitowaną w trakcie odtwarzania kontentu video w dolnym obszarze materiału, nad paskiem nawigacyjnym playera. Overlay znika po 10 sekundach. Kliknięcie w overlay w driverze powoduje przejście na adres docelowy kreacji.

24 Branding Playera (zwykły)
Format: 640x60 pikseli Branding Playera (zwykły) jest formą reklamy emitowaną nad playerem zwykłym/flashowym. Ma postać belki górnej „przyklejonej” do playera video. Kliknięcie w branding playera powoduje przejście na adres docelowy kreacji.

25 Branding Playera (kinowy)
Format: 1084/60x664/60 pikseli Branding Playera (kinowy) jest formą reklamy, podłożoną pod kontent video, szerszą od niego o 60 px w każdym kierunku. Kontent video jest umiejscowiony nad środkową częścią warstwy z brandingiem. Branding powinien zatem zawierać grafikę jedynie w ramce okalającej materiał video o grubości 60 px, ponieważ reszta kreacji zostanie przykryta. Branding może przybierać różne formy, takie jak: belka na górze video, belka na dole video, belka z lewego, bądź prawego boku video lub też pełnoformatowa ramka. Kliknięcie w branding playera powoduje przejście na adres docelowy kreacji.

26 Biuro Reklamy TVN S.A ul. Wiertnicza 166 02-952 Warszawa
tel. (+48) fax. (+48)


Pobierz ppt "Top Layer Format: N x N pikseli"

Podobne prezentacje


Reklamy Google