Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pierwszy dzień w collegu St. Augustin w Angers. Czwartek, 20 maja To był nasz pierwszy dzień w collegu St. Augustina w Angers, który rozpoczął się o 8:00.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Pierwszy dzień w collegu St. Augustin w Angers. Czwartek, 20 maja To był nasz pierwszy dzień w collegu St. Augustina w Angers, który rozpoczął się o 8:00."— Zapis prezentacji:

1 Pierwszy dzień w collegu St. Augustin w Angers

2 Czwartek, 20 maja To był nasz pierwszy dzień w collegu St. Augustina w Angers, który rozpoczął się o 8:00 od oficjalnego powitania przez dyrektora tutejszej szkoły. Po uroczystym śniadaniu, całą grupą wyruszyliśmy do merostwa, gdzie powitały nas władze miasta, a potem obejrzeliśmy krótki film o Angers. Po powrocie zjedliśmy obiad i wraz z naszymi korespondentami udaliśmy się na zajęcia. Pierwszą lekcją był język francuski, gdzie omawialiśmy obraz i czytaliśmy tekst. Następną lekcją była elektronika. Wykonywaliśmy tam interesujące doświadczenia. Gdy nasze zajęcia dobiegły końca wraz z naszymi nauczycielami omówiliśmy piątkową wycieczkę. O 16:50 skończyliśmy zajęcia. Był to bez wątpienia trudny ale bardzo ciekawy dzień.

3 Zdjęcia z pierwszego dnia : Nasza grupa Collage St.Augustin Oficjalne śniadanie

4 Thursday,20 May It was our first day in colleg St. Augustin in Angers. This day started at 8:00 from official welcome of the headteacher of this school. After breakfast, all the group went to the Town Hall, where we were welcomed by the employees of the Town Hall. Later we watched a short presentation about Angers. When we came back we ate dinner and with our corespondents we went to some lessons. The first lesson was French where we were talking about picture and we read some text. Next lesson was Physics. We did some interesting things. When our lessons were finisched we with our teachers were talking about Fridays trip. Our lessons finisched at 16:50. This day was hard but very interesting.

5 Photos of first day: Presentation in Town Hall about Angers Our group in front of Town Hall

6 Part II,, Photos of first day : Paulina,Karolina,Asia, Karolina Collage St.Augustin Way to school

7 Koniec The end Wykonały By : Joanna Wysocka Paulina Pawlak


Pobierz ppt "Pierwszy dzień w collegu St. Augustin w Angers. Czwartek, 20 maja To był nasz pierwszy dzień w collegu St. Augustina w Angers, który rozpoczął się o 8:00."

Podobne prezentacje


Reklamy Google