Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Katalog powystawowy UNISEX FINE ART

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Katalog powystawowy UNISEX FINE ART"— Zapis prezentacji:

1 Katalog powystawowy UNISEX FINE ART
Wystawa z 2013 roku w Studio 4 piętro w Warszawie przy ul. Żelaznej 54 Autor prac: Artur Kos

2 Istnieje możliwość zakupu prac prezentowanych na wystawie oraz indywidualnie przygotowanego albumu.
Sygnowanie fotografii Oprócz konkretnego sposobu wywoływania zdjęć, każda odbitka na papierze barytowym jest sygnowana. Oprawa fotografii Aby fotografia nie została uszkodzona stosuje się oprawę typu passe-partout z bezkwasowego kartonu. Passe-partout to stosowane rozwiązanie, bo fotografie umieszczone się pod szybą, nie ma bezpośredniej styczności ze szkłem (dzięki temu można uniknąć niepotrzebnych zarysowań powierzchni fotografii). Przechowywanie Prace na materiałach barytowych powinno się przekładać bibułą japońską, która chroni emulsję. Temperatura nie powinna przekraczać 21° C, a wilgotność powietrza 40%. Zawsze należy chronić fotografię przed bezpośrednim światłem słonecznym. Rozmiary prac: 15x21 cm obraz + oszklona ramka w rozmiarze 20x30cm w kolorze mahoń. 20x30 cm obraz + oszklona ramka w rozmiarze 30x40cm w kolorze mahoń. 30x40 cm obraz + oszklona ramka w rozmiarze 60x80cm w kolorze mahoń. Inne rozmiary na zamówienie indywidualne. Rodzaj papieru. Wszystkie prezentowane prace mogą znaleźć się na jednym z dwóch rodzajów podłoża. Papierowym lub polietylenowym. Papierowe charakteryzuje się wyższą jakością i trwałością natomiast polietylenowe niższą ceną. Odbitki na papierze barytowym są sygnowane i numerowane a ilość w danym katalogu nie przekracza 25sztuk. Bez możliwości dodruku.

3 Termin realizacji Papier polietylenowy - 7 dni od chwili zaksięgowania środków na rachunku. Papier barytowy – 14 dni od chwili zaksięgowania środków na rachunku. Termin realizacji może ulec zmianie w zależności od stopnia skomplikowania zamówienia. Ceny Podane ceny dotyczą odbitek na papierze polietylenowym + koszty przesyłki. 15x21 cm obraz + oszklona ramka w rozmiarze 20x30cm w kolorze mahoń – 99zł. 20x30 cm obraz + oszklona ramka w rozmiarze 30x40cm w kolorze mahoń - 169zł. 30x40 cm obraz + oszklona ramka w rozmiarze 60x80cm w kolorze mahoń – 299zł. Ceny odbitek na papierze szlachetnym (barytowym) wraz ze specjalnym bezkwasowym passe-partout z ubitej bawełny. 15x21 cm obraz + oszklona ramka w rozmiarze 20x30cm w kolorze mahoń – 299zł. 20x30 cm obraz + oszklona ramka w rozmiarze 30x40cm w kolorze mahoń – 369zł. 30x40 cm obraz + oszklona ramka w rozmiarze 60x80cm w kolorze mahoń- 499zł.

4 Rodzaje papieru do wydruków kolekcjonerskich
Prace drukowane są na ploterze firmy Epson Stylus Pro 9900. Papier barytowy używany do wydruków odbitek: - Hahnemuehle Photo Rag 308g - Hahnemuehle Photo Rag 188g - Epson Premium Glossy Photo Paper 255g - Epson Enhanced Matte Paper 194g - Ilford Galerie Gold Fiber Silk 310g Przy podłożu papierowym pomiędzy żelatyną a papierem dodatkowo stosowana jest warstwa siarczanu baru (biel barytowa) zwiększająca współczynnik odbicia światła. Dzięki zastosowaniu barytu papier ten świetnie odwzorowuje kremowe biele, aksamitne czernie, zachowując płynność przejść tonalnych w całym zakresie pośrednich odcieni szarości. W efekcie fotografie drukowane na tych papierach charakteryzuje unikalny wygląd (oraz zapach) tradycyjnych halogenosrebrowych papierów fotograficznych. Kremowa biel podłoża, świadczy o tym, że w produkcji nie są wykorzystywane chemiczne rozjaśniacze optyczne (OBA), które negatywnie wpływają na stabilność i trwałość wydruków, a ta porównywalna jest z trwałością tradycyjnych odbitek fotograficznych na papierze barytowym. Proponowane papiery wyśmienicie sprawdzają się dla wydruków obrazów o jakości wystawowej i muzealnej. Ploter firmy Epson Stylus Pro 9900 pracujące w 11 kolorowym systemie Ultrachrome K3 HDR. Drukarka posiada stałe warunki pracy: niezmienną temperaturę (termostat z klimatyzacją) oraz wilgotność (higrostat), a także przemysłowy wyciąg powietrza umożliwiający pełną wymianę powietrza w drukarni tuż przed drukiem. Wszystko po to by zapewnić idealne warunki pracy.

5 Album Można zamówić wykonany własnoręcznie przeze mnie album z wybranymi przez siebie(!) zdjęciami. Unikatowy, bo jedyny egzemplarz na świecie! Zainteresowana osoba wybierze dla siebie najlepsze ujęcia. Ja na tej podstawie skomponuje album. Wydrukuje pracę, dopasuję, podocinam, poprzyklejam i opakuję starannie. Spokojnie można powiedzieć o "skrojonym na miarę" albumie aktu. Tytuł albumu właściciel nada sobie sam. Poniżej kilka zdjęć przedstawiających etap powstawania albumu. Inne usługi związane z wydrukiem prac: wydruki wielkoformatowe - podklejanie na piankę - podklejanie na PCV- pudełka na zdjęcia - inne materiały na życzenie - albumy wielkoformatowe eXL z wykorzystaniem wydruków atramentowych

6 Białe 7. __ 8.

7 Szare

8 Czarne

9 Mała głębia ostrości 1z2

10 Mała głębia ostrości 2z2

11 Siła Środkowa czarna odbitka tylko pojedyncza wersja wystawowa

12 Dane kontaktowe Artur Kos tel.:


Pobierz ppt "Katalog powystawowy UNISEX FINE ART"

Podobne prezentacje


Reklamy Google