Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ŚWIĘTO SZKOŁY Zespół Edukacyjny w Gaworzycach. SZKOŁA PODSTAWOWA.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ŚWIĘTO SZKOŁY Zespół Edukacyjny w Gaworzycach. SZKOŁA PODSTAWOWA."— Zapis prezentacji:

1 ŚWIĘTO SZKOŁY Zespół Edukacyjny w Gaworzycach

2 SZKOŁA PODSTAWOWA

3 KLASAUCZEŃ 1AOSKAR BURDA 1AGABRIELA LAZAREK 2AMICHAŁ KOWERCZUK 2BKACPER WŁOSKOWICZ 3AMAGDALENA KUCZAK 3BMICHAŁ HOFFMAN 4AMARCELA MATKOWSKA 4BPATRYCJA BURDA 5ADOROTA MICHALSKA 5BWERONIKA HERZYK 6AFILIP SAMUL 6BNATALIA KOMAN

4 ŚWIĘTO SZKOŁY Zespół Edukacyjny w Gaworzycach

5 ZBIÓRKA NAKRĘTEK dla WROCŁAWSKIEGO HOSPICJUM

6 ŚWIĘTO SZKOŁY Zespół Edukacyjny w Gaworzycach

7 Dominika Droszczak Zajęła: I miejsce w Wierszowisku. I miejsce w konkursie Czytam bo lubię... I miejsce w konkursie z j. angielskiego. Sama określa się, że nie ma rzeczy, której nie lubi robić.

8 Mateusz Makowski Laureat VIII przeglądu piosenki i tańca w Gaworzycach. Otrzymał wyróżnienie za piosenkę: W Afryce szukał cienia, znalazł go u nas Jest jedynym chłopakiem w zespole o mocnym głosie.

9

10 Gabriela Lazarek Reprezentowała szkołę w konkursach rejonowych. Otrzymała III miejsce w Wierszowisku. Została wybrana Dzieciakiem na Medal Lubi czytać, rysować i recytować wiersze.

11 Ala Woźniak Otrzymała wyróżnienie w Wierszowisku. Na swoim koncie ma 100 % frekwencję. Jej ulubiona potrawa to spagetti.

12

13 Paulina Galus Zajęła III miejsce w konkursie Czytam bo lubię... Brała udział w konkursie literackim Złote Pióro. Ogólnopolski konkurs plastyczny- wyróżnienie Uczęszcza do Moku na zajęcia taneczne i śpiewu. Najbardziej lubi grać na perkusji i organach.

14 Emil Nowak Reprezentuje szkołę w konkursach zewnętrznych. Brał udział w powiatowym konkursie Mały Ekolog- II miejsce Lubi grać w piłkę nożną. Jego marzenie: grać w dobrym klubie sportowym.

15 Karolina Gajda Otrzymała wyróżnienie w konkursie matematycznym Kangur. Mówi, że lubi się uczyć matematyki, a jej ulubiona potrawa to tortilla.

16

17 Wiktoria Zienkiewicz Zajęła I miejsce w Wierszowisku. Ma zdolności artystyczne. Aktywnie działa w Domu Kultury Jowisz. Interesuje się tańcem. Należy do sekcji judo.

18 Jagoda Kurpet Zajęła I miejsce w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Białołęce. Jest uzdolniona plastycznie. Najbardziej lubi zwierzęta, a w przyszłości chciałaby zostać weterynarzem.

19 Maja Hospod Zajęła I miejsce w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Białołęce. Mówi, że najbardziej interesuje się zwierzętami, ale chciałaby zostać fryzjerką.

20 Daria Hajduk I miejsce w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Białołęce. Posiada talent wokalny. Jest sumienną uczennicą. W klasie określana jako wzór do naśladowania.

21

22 Julia Jacyszyn Brała udział w konkursie Złote pióro. Była kapitanem drużyny, która zajęła I miejsce w powiatowym konkursie Tęgie głowy. Najbardziej lubi śpiewać i tańczyć.

23 Marcin Gniewosz Bierze udział we wszystkich konkursach matematycznych zajmując I i II miejsca. Powiatowy Turniej Matematyczny kl. III- Głogów Powiatowy Turnij Matematyczny kl. III- Rzeczyca Międzypowiatowy Turniej "Tęgie głowy" Logika to jego atrybut.

24 Marcin Tkacz Brał udział w POWIATOWYM KONKURSIE Tęgie głowy- I miejsce Powiatowy konkurs matematyczny kl. III- III miejsce dr Jest określany jako Ścisły umysł.

25 Nikola Kupnicka Brała udział w konkursach muzycznych. Prężnie działa w Wolontariacie Młodzi Jana Pawła II. Jej ulubionym zwierzątkiem jest królik o imieniu Bambusia

26 Maria Staszkowska Brała udział w konkursach muzycznych Muzyka to jej pasja Fascynuje się wspinaczką w parku linowym

27

28 Kacper Pierzak II miejsce w konkursie Czytam bo lubię... Brał udział w konkursach matematycznych. Brał udział w zajęciach rozwijających myślenie- - UNIKIDS. Sam uczy się j. włoskiego Jego marzenie: w przyszłości pojechać do Włoch.

29 Michał Hoffman I miejsce w konkursie Mały OMNIBUS. II miejsce w konkursie w Rzeczycy. Lubi rozwiązywać zadania matematyczne. Uczęszcza do Klubu Sportowego w Polkowicach

30 Natalia Ciuruś II miejsce w konkursie Mały OMNIBUS. Prężnie działa w Wolontariacie Młodzi Jana Pawła II. Bardzo lubi czytać książki.

31 Anna Kwiatkowska II miejsce w Wierszowisku. Uczęszcza do ogniska muzycznego w Głogowie. Uczy się grać na fortepianie. W przyszłości chciałaby zagrać na wielkiej sali koncertowej utwór Fryderyka Chopina.

32

33 Konkurs 4 PORY ROKU W FOTOGRAFII I miejsce– Ada Czajka II miejsce- Daria Hajduk III miejsce- Daniel Hermasz

34 Konkurs MOJA MAŁA OJCZYZNA I miejsce– Zuzanna Olszewska II miejsce- Antoni Wilusz III miejsce- Magdalena Łuczak III miejsce- Marcin Tkacz III miejsce- Anna Mazurkiewicz Wyróżnienia: Jagoda Kurpet, Daria Hajduk, Ada Czajka, Marcin Gniewosz, Julia Jacyszyn, Wanesa Grelińska, Wiktoria Lazarek

35 Konkurs OMNIBUS I miejsce– Michał Hoffman II miejsce- Natalia Ciuruś III miejsce- Anna Kwiatkowska III miejsce- Magdalena Kuczak Wyróżnienia: Marcin Tkacz, Milena Golonka, Julia Jacyszyn

36

37 Marcela Matkowska Laureatka WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "OCEAN CZASU II miejsce w POWIATOWYM KONKURSIE CZYTELNICZYM "ŚLADAMI ALFREDA SZKLARSKIEGO" Po szkole najchętniej odpoczywa na basenie. Jej ububiony owoc to arbuz.

38 Maja Soja Udział w konkursach plastycznych. Lubi grać w koszykówkę. Chciałaby zostać laborantką.

39 Maksymiliana Stopa I miejsce w POWIATOWYM KONKURSIE "WALORY PRZEMKOWSKIEGO PARKU KRAJOBRAZOWEGO Jej ulubiona potrawa to pizza. Lubi jazdę na rowerze i basen. Najchetniej zostałaby fryzjerką.

40 Klaudia Gajda I miejsce w konkursie plastycznym "Jesienne Impresje". IV miejsce konkurs matematyczny kl. IV Interesuje się turystyką. Chciałaby wyjechać do Egiptu.

41 Dawid Urbaniak NAJWYŻSZY WYNIK W SZKOLE W ALFIKU matematycznym. Wyróżnienie w Kangurze matematycznym PÓŁFINAŁ W MISTRZOSTWACH POLSKI W GRACH MATEMATYCZNYCH I LOGICZNYCH IV miejsce w POWIATOWYM KONKURSIE matematycznym kl. IV Najbardziej lubi grać w piłkę nożną i unihokeja.

42 Iza Golonka II miejsce w POWIATOWYM KONKURSIE "Jestem dzieckiem" Laureatka WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "OCEAN CZASU IV miejsce w POWIATOWYM KONKURSIE "WALORY PRZEMKOWSKIEGO PARKU KRAJOBRAZOWEGO W wolnym czasie lub śpiewać i tańczyć. Jej ulubiony przedmiot to przyroda. Sama siebie określa jako ogromny łasuch na słodycze.

43 Amadeusz Szuba I miejsce w konkursie Przyroda wokół nas- Rady na odpady. Interesuje się informatyką. Lubi grać w piłkę. W przyszłości chciałby zostać piłkarzem, któremu będą serwować tylko kotlety schabowe, które jak sam mówi uwielbia.

44

45 Aleksandra Powchowicz II miejsce w konkursie Przyroda wokół nas- Rady na odpady. I miejsce w konkursie plastycznym wiedzy o Francji. I miejsce w Wierszowisku. Jej marzenie to zobaczyć polskie morze, a ulubiona potrawa: pierogi ruskie.

46 Stanisław Staszkowski Brał udział w konkursach muzycznych i matematycznych. WYRÓŻNIENIE W ALFIKU MATEMATYCZNYM WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ- Wyróżnienie III miejsce – VII POWIATOWY PRZEGLĄD KOLĘD Jego ulubiony przedmiot to matematyka, a potrawa to pierogi z jagodami. W przyszłości chciałby pojechać do Ameryki.

47 Aleksandra Raczkowska MATEMATYK ROKU w kategorii kl. IV IV miejsce w POWIATOWYM KONKURSIE matematycznym kl. IV Marzy by dostać gitarę i nauczyć się na niej grać.

48

49 Weronika Wypych Reprezentowała szkołę w zawodach sportowych na zewnątrz. Brała udział w konkursach plastycznych.

50 Kacper Kocik Rachmistrz matematyczny- I miejsce. Laureat wojewódzkiego konkursu o Wiedzy pożarniczej. Interesuje się sportem Chciałby w planie mieć tylko lekcje w-f. W przyszłości chciałby zostać piłkarzem.

51

52 Aleksandra Stefańska III miejsce w Międzyszkolnym konkursie czytelniczym Twórczość K. Makuszyńskiego II miejsce w Powiatowym konkursie Książki Alfreda Szklarskiego III miejsce w konkursie Przyroda wokół nas- Rady na odpady Interesuje się zwierzętami Jej marzeniem jest założyć własny program telewizyjny o podróżach.

53 Adrianna Lichańska Wyróżnienie w Powiatowym konkursie recytatorskim Srebrna Muza. Wyróżnienie w Powiatowym konkursie recytatorskim Poezje Patriotyczne. Jej ulubiony przedmiot to przyroda. Swój wolny czas najchętniej spędza z przyjaciółmi.

54 Joanna Gaj Brała udział w konkursach muzycznych. II miejsce REGIONALNY PRZEGLĄD PIOSENKI I TAŃCA Zakwalifikowanie do półfinału w konkursie "Wygraj sukces" WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ- III miejce W przyszłości chciałaby zostać piosenkarką.

55 Aleksandra Woźniak III miejsce w konkursie wiedzy o Polsce Piękna nasza Polska cała. Reprezentuje szkołę w konkursach zewnętrznych. Interesuje się sportem i turystyką. Bardzo lubi zwierzęta, szczególnie psy i konie.

56 Dominik Skokowski MATEMATYK ROKU w kategorii kl. V. Interesuje się matematyką i dobrą książką.

57

58 Konrad Kroczak MATEMATYK ROKU kl. VI I miejsce POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY I miejsce w Rachmistrzu Wyróżnienia: Alfik i Kangur PÓŁFINAŁ W OGÓLNOPOLSKICH GRACH MATEMATYCZNYCH I LOGICZNYCH Udział w projekcie "Szlifowanie Diamentów"- matematyka Interesuje się mitologią. Marzy o podróży dookoła świata.

59 Adam Stupnicki Brał udział w konkursie matematycznym- Rachmistrz - I miesjce. Jego marzenie: zostać sportowcem.

60 Mateusz Rąpała Brał udział w Powiatowym Konkursie Matematycznym- Rachmistrz- I miejsce. Zdobył III miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego. Gra na gitarze, dla przyjemność jednak wybiera piłkę nożną.

61 Szymon Orzechowski Zajął I miejsce w szkolnym konkursie ortograficznym. Lubi czytać książki i oglądać filmy.

62

63 Agnieszka Kozłowska Jest Mistrzem ortografii i żaden wyraz nie stanowi dla niej problemu. Nie ma jeszcze planów na przyszłość, ale mnóstwo pomysłów.

64 Piotr Wypych SPORTOWIEC ROKU III miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego. Swoją przyszłość wiąże ze sportem.

65 WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY


Pobierz ppt "ŚWIĘTO SZKOŁY Zespół Edukacyjny w Gaworzycach. SZKOŁA PODSTAWOWA."

Podobne prezentacje


Reklamy Google