Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ŚWIĘTO SZKOŁY Zespół Edukacyjny w Gaworzycach

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ŚWIĘTO SZKOŁY Zespół Edukacyjny w Gaworzycach"— Zapis prezentacji:

1 ŚWIĘTO SZKOŁY Zespół Edukacyjny w Gaworzycach

2 SZKOŁA PODSTAWOWA

3 KLASA UCZEŃ 1A OSKAR BURDA GABRIELA LAZAREK 2A MICHAŁ KOWERCZUK 2B KACPER WŁOSKOWICZ 3A MAGDALENA KUCZAK 3B MICHAŁ HOFFMAN 4A MARCELA MATKOWSKA 4B PATRYCJA BURDA 5A DOROTA MICHALSKA 5B WERONIKA HERZYK 6A FILIP SAMUL 6B NATALIA KOMAN

4 ŚWIĘTO SZKOŁY Zespół Edukacyjny w Gaworzycach

5 ZBIÓRKA NAKRĘTEK dla WROCŁAWSKIEGO HOSPICJUM
REKORDZIŚCI

6 ŚWIĘTO SZKOŁY Zespół Edukacyjny w Gaworzycach

7 Sama określa się, że nie ma rzeczy, której nie lubi robić.
Dominika Droszczak Zajęła: I miejsce w Wierszowisku. I miejsce w konkursie „Czytam bo lubię...” I miejsce w konkursie z j. angielskiego. Sama określa się, że nie ma rzeczy, której nie lubi robić.

8 Mateusz Makowski Laureat VIII przeglądu piosenki i tańca w Gaworzycach. Otrzymał wyróżnienie za piosenkę: „W Afryce szukał cienia, znalazł go u nas” Jest jedynym chłopakiem w zespole o mocnym głosie.

9

10 Gabriela Lazarek Reprezentowała szkołę w konkursach rejonowych.
Otrzymała III miejsce w Wierszowisku. Została wybrana „Dzieciakiem na Medal” Lubi czytać, rysować i recytować wiersze.

11 Ala Woźniak Jej ulubiona potrawa to spagetti.
Otrzymała wyróżnienie w Wierszowisku. Na swoim koncie ma % frekwencję. Jej ulubiona potrawa to spagetti.

12

13 Paulina Galus Zajęła III miejsce w konkursie „Czytam bo lubię...”
Brała udział w konkursie literackim „Złote Pióro”. Ogólnopolski konkurs plastyczny- wyróżnienie Uczęszcza do Moku na zajęcia taneczne i śpiewu. Najbardziej lubi grać na perkusji i organach.

14 Emil Nowak Jego marzenie: grać w dobrym klubie sportowym.
Reprezentuje szkołę w konkursach zewnętrznych. Brał udział w powiatowym konkursie Mały Ekolog- II miejsce Lubi grać w piłkę nożną. Jego marzenie: grać w dobrym klubie sportowym.

15 Otrzymała wyróżnienie w konkursie matematycznym „Kangur”.
Karolina Gajda Otrzymała wyróżnienie w konkursie matematycznym „Kangur”. Mówi, że lubi się uczyć matematyki, a jej ulubiona potrawa to tortilla.

16

17 Wiktoria Zienkiewicz Zajęła I miejsce w Wierszowisku.
Ma zdolności artystyczne. Aktywnie działa w Domu Kultury Jowisz. Interesuje się tańcem. Należy do sekcji judo.

18 Jagoda Kurpet Zajęła I miejsce w Przeglądzie Kolęd
i Pastorałek w Białołęce. Jest uzdolniona plastycznie. Najbardziej lubi zwierzęta, a w przyszłości chciałaby zostać weterynarzem.

19 Zajęła I miejsce w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Białołęce.
Maja Hospod Zajęła I miejsce w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Białołęce. Mówi, że najbardziej interesuje się zwierzętami, ale chciałaby zostać fryzjerką.

20 Daria Hajduk W klasie określana jako wzór do naśladowania.
I miejsce w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Białołęce. Posiada talent wokalny. Jest sumienną uczennicą. W klasie określana jako wzór do naśladowania.

21

22 Najbardziej lubi śpiewać
Julia Jacyszyn Brała udział w konkursie „Złote pióro”. Była kapitanem drużyny, która zajęła I miejsce w powiatowym konkursie „Tęgie głowy”. Najbardziej lubi śpiewać i tańczyć.

23 Marcin Gniewosz Bierze udział we wszystkich konkursach matematycznych zajmując I i II miejsca. Powiatowy Turniej Matematyczny kl. III- Głogów Powiatowy Turnij Matematyczny kl. III- Rzeczyca Międzypowiatowy Turniej "Tęgie głowy" Logika to jego atrybut.

24 Marcin Tkacz Brał udział w POWIATOWYM KONKURSIE „Tęgie głowy”- I miejsce Powiatowy konkurs matematyczny kl. III- III miejsce dr Jest określany jako „Ścisły umysł”.

25 Nikola Kupnicka Brała udział w konkursach muzycznych.
Prężnie działa w Wolontariacie „Młodzi Jana Pawła II”. Jej ulubionym zwierzątkiem jest królik o imieniu Bambusia

26 Maria Staszkowska Fascynuje się wspinaczką w parku linowym
Brała udział w konkursach muzycznych Muzyka to jej pasja Fascynuje się wspinaczką w parku linowym

27

28 Kacper Pierzak Jego marzenie: w przyszłości pojechać do Włoch.
II miejsce w konkursie „Czytam bo lubię...” Brał udział w konkursach matematycznych. Brał udział w zajęciach rozwijających myślenie UNIKIDS. Sam uczy się j. włoskiego Jego marzenie: w przyszłości pojechać do Włoch.

29 Michał Hoffman I miejsce w konkursie „Mały OMNIBUS”.
II miejsce w konkursie w Rzeczycy. Lubi rozwiązywać zadania matematyczne. Uczęszcza do Klubu Sportowego w Polkowicach

30 Prężnie działa w Wolontariacie
Natalia Ciuruś II miejsce w konkursie „Mały OMNIBUS”. Prężnie działa w Wolontariacie „Młodzi Jana Pawła II”. Bardzo lubi czytać książki.

31 Anna Kwiatkowska II miejsce w Wierszowisku. Uczęszcza do ogniska muzycznego w Głogowie. Uczy się grać na fortepianie. W przyszłości chciałaby zagrać na wielkiej sali koncertowej utwór Fryderyka Chopina.

32

33 Konkurs „4 PORY ROKU W FOTOGRAFII”
I miejsce– Ada Czajka II miejsce- Daria Hajduk III miejsce- Daniel Hermasz

34 Konkurs „ MOJA MAŁA OJCZYZNA”
I miejsce– Zuzanna Olszewska II miejsce- Antoni Wilusz III miejsce- Magdalena Łuczak III miejsce- Marcin Tkacz III miejsce- Anna Mazurkiewicz Wyróżnienia: Jagoda Kurpet, Daria Hajduk, Ada Czajka, Marcin Gniewosz, Julia Jacyszyn, Wanesa Grelińska, Wiktoria Lazarek

35 Konkurs „OMNIBUS” I miejsce– Michał Hoffman II miejsce- Natalia Ciuruś
III miejsce- Anna Kwiatkowska III miejsce- Magdalena Kuczak Wyróżnienia: Marcin Tkacz, Milena Golonka, Julia Jacyszyn

36

37 Marcela Matkowska Po szkole najchętniej odpoczywa na basenie.
Laureatka WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "OCEAN CZASU„ II miejsce w POWIATOWYM KONKURSIE CZYTELNICZYM "ŚLADAMI ALFREDA SZKLARSKIEGO" Po szkole najchętniej odpoczywa na basenie. Jej ububiony owoc to arbuz.

38 Maja Soja Udział w konkursach plastycznych. Lubi grać w koszykówkę.
Chciałaby zostać laborantką.

39 Najchetniej zostałaby fryzjerką.
Maksymiliana Stopa I miejsce w POWIATOWYM KONKURSIE "WALORY PRZEMKOWSKIEGO PARKU KRAJOBRAZOWEGO” Jej ulubiona potrawa to pizza. Lubi jazdę na rowerze i basen. Najchetniej zostałaby fryzjerką.

40 Klaudia Gajda IV miejsce konkurs matematyczny kl. IV
I miejsce w konkursie plastycznym "Jesienne Impresje". IV miejsce konkurs matematyczny kl. IV Interesuje się turystyką. Chciałaby wyjechać do Egiptu.

41 Dawid Urbaniak IV miejsce w POWIATOWYM KONKURSIE matematycznym kl. IV
NAJWYŻSZY WYNIK W SZKOLE W ALFIKU matematycznym. Wyróżnienie w Kangurze matematycznym PÓŁFINAŁ W MISTRZOSTWACH POLSKI W GRACH MATEMATYCZNYCH I LOGICZNYCH IV miejsce w POWIATOWYM KONKURSIE matematycznym kl. IV Najbardziej lubi grać w piłkę nożną i unihokeja.

42 Iza Golonka II miejsce w POWIATOWYM KONKURSIE "Jestem dzieckiem"
Laureatka WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "OCEAN CZASU„ IV miejsce w POWIATOWYM KONKURSIE "WALORY PRZEMKOWSKIEGO PARKU KRAJOBRAZOWEGO” W wolnym czasie lub śpiewać i tańczyć. Jej ulubiony przedmiot to przyroda. Sama siebie określa jako ogromny łasuch na słodycze.

43 „Przyroda wokół nas- Rady na odpady”. Interesuje się informatyką.
Amadeusz Szuba I miejsce w konkursie „Przyroda wokół nas Rady na odpady”. Interesuje się informatyką. Lubi grać w piłkę. W przyszłości chciałby zostać piłkarzem, któremu będą serwować tylko kotlety schabowe, które jak sam mówi uwielbia.

44

45 Aleksandra Powchowicz
II miejsce w konkursie „Przyroda wokół nas Rady na odpady”. I miejsce w konkursie plastycznym wiedzy o Francji. I miejsce w Wierszowisku. Jej marzenie to zobaczyć polskie morze, a ulubiona potrawa: pierogi ruskie.

46 Stanisław Staszkowski
Brał udział w konkursach muzycznych i matematycznych. WYRÓŻNIENIE W ALFIKU MATEMATYCZNYM WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ- Wyróżnienie III miejsce – VII POWIATOWY PRZEGLĄD KOLĘD Jego ulubiony przedmiot to matematyka, a potrawa to pierogi z jagodami. W przyszłości chciałby pojechać do Ameryki.

47 Aleksandra Raczkowska
MATEMATYK ROKU w kategorii kl. IV IV miejsce w POWIATOWYM KONKURSIE matematycznym kl. IV Marzy by dostać gitarę i nauczyć się na niej grać.

48

49 Weronika Wypych Reprezentowała szkołę w zawodach sportowych na zewnątrz. Brała udział w konkursach plastycznych.

50 Kacper Kocik W przyszłości chciałby zostać piłkarzem.
Rachmistrz matematyczny- I miejsce. Laureat wojewódzkiego konkursu o „Wiedzy pożarniczej”. Interesuje się sportem Chciałby w planie mieć tylko lekcje w-f. W przyszłości chciałby zostać piłkarzem.

51

52 „Książki Alfreda Szklarskiego” „Przyroda wokół nas- Rady na odpady”
Aleksandra Stefańska III miejsce w Międzyszkolnym konkursie czytelniczym „Twórczość K. Makuszyńskiego” II miejsce w Powiatowym konkursie „Książki Alfreda Szklarskiego” III miejsce w konkursie „Przyroda wokół nas- Rady na odpady” Interesuje się zwierzętami Jej marzeniem jest założyć własny program telewizyjny o podróżach.

53 Adrianna Lichańska Wyróżnienie w Powiatowym konkursie recytatorskim
„Srebrna Muza”. „Poezje Patriotyczne”. Jej ulubiony przedmiot to przyroda. Swój wolny czas najchętniej spędza z przyjaciółmi.

54 Joanna Gaj W przyszłości chciałaby zostać piosenkarką.
Brała udział w konkursach muzycznych. II miejsce REGIONALNY PRZEGLĄD PIOSENKI I TAŃCA Zakwalifikowanie do półfinału w konkursie "Wygraj sukces" WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ- III miejce W przyszłości chciałaby zostać piosenkarką.

55 Interesuje się sportem Bardzo lubi zwierzęta, szczególnie psy i konie.
Aleksandra Woźniak III miejsce w konkursie wiedzy o Polsce „Piękna nasza Polska cała”. Reprezentuje szkołę w konkursach zewnętrznych. Interesuje się sportem i turystyką. Bardzo lubi zwierzęta, szczególnie psy i konie.

56 Interesuje się matematyką i dobrą książką.
Dominik Skokowski MATEMATYK ROKU w kategorii kl. V. Interesuje się matematyką i dobrą książką.

57

58 Udział w projekcie "Szlifowanie Diamentów"- matematyka
Konrad Kroczak MATEMATYK ROKU kl. VI I miejsce POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY I miejsce w Rachmistrzu Wyróżnienia: Alfik i Kangur PÓŁFINAŁ W OGÓLNOPOLSKICH GRACH MATEMATYCZNYCH I LOGICZNYCH Udział w projekcie "Szlifowanie Diamentów"- matematyka Interesuje się mitologią. Marzy o podróży dookoła świata.

59 Adam Stupnicki Brał udział w konkursie matematycznym- Rachmistrz - I miesjce. Jego marzenie: zostać sportowcem.

60 Mateusz Rąpała Brał udział w Powiatowym Konkursie Matematycznym- Rachmistrz- I miejsce. Zdobył III miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego. Gra na gitarze, dla przyjemność jednak wybiera piłkę nożną.

61 Szymon Orzechowski Zajął I miejsce w szkolnym konkursie ortograficznym. Lubi czytać książki i oglądać filmy.

62

63 Agnieszka Kozłowska Jest ”Mistrzem ortografii”
i żaden wyraz nie stanowi dla niej problemu. Nie ma jeszcze planów na przyszłość, ale mnóstwo pomysłów.

64 Piotr Wypych SPORTOWIEC ROKU
III miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego. Swoją przyszłość wiąże ze sportem.

65 WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY


Pobierz ppt "ŚWIĘTO SZKOŁY Zespół Edukacyjny w Gaworzycach"

Podobne prezentacje


Reklamy Google