Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Www.planet.pl FST-80x / GST-70x Konwertery mediów Fast/Gigabit Ethernet z serii Web Smart Copyright © PLANET Technology Corporation. All rights reserved.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Www.planet.pl FST-80x / GST-70x Konwertery mediów Fast/Gigabit Ethernet z serii Web Smart Copyright © PLANET Technology Corporation. All rights reserved."— Zapis prezentacji:

1 FST-80x / GST-70x Konwertery mediów Fast/Gigabit Ethernet z serii Web Smart Copyright © PLANET Technology Corporation. All rights reserved.

2 Spis treści

3 3 / 24 Spis treści Rzut oka na produkty Kluczowe zalety Funkcje produktów Przeznaczenie Porównanie

4 4 / 24 Rzut oka na produkty Wygląd konwerterów serii FST-80x Konwertery Fast Ethernet z 1 portem 10/100Base-TX oraz 1 portem 100Base-FX z łączem ST/SC/WDM

5 5 / 24 Rzut oka na produkty Diody LED w konwerterach serii FST-80x Dioda LEDKolorStatusZnaczenie PWR (Power)ZielonyŚwieciZasilanie – wykryto +5V DC. Nie świeciZasilanie wyłączone. TP Speed (100Mbps) ZielonyŚwieciPort pracuje z prędkością 100Mbps. Nie świeciPort pracuje z prędkością 10Mbps. TP FDX/COLZielonyŚwieciPołączenie w trybie Full-Duplex. Nie świeciPołączenie w trybie Half-Duplex. MigoczeKolizja na porcie. TP LINK/ACTZielonyŚwieciPołączenie poprzez port nawiązane. Nie świeciPołączenie poprzez port nie nawiązane. MigoczeDane są transmitowane lub odbierane przez port. FX FDX/COLZielonyŚwieciPołączenie w trybie Full-Duplex. Nie świeciPołączenie w trybie Half-Duplex. MigoczeKolizja na porcie. FX LINK/ACTZielonyŚwieciPołączenie poprzez port nawiązane. Nie świeciPołączenie poprzez port nie nawiązane. MigoczeDane są transmitowane lub odbierane przez port.

6 6 / 24 Rzut oka na produkty Wygląd konwerterów serii GST-70x Konwertery Gigabit Ethernet z 1 portem 10/100/1000Base-T oraz 1 portem 1000Base-SX/LX z łączem SC/LC/WDM

7 7 / 24 Rzut oka na produkty Diody LED w konwerterach serii GST-70x Dioda LEDKolorStatusZnaczenie PWR (Power)ZielonyŚwieciZasilanie – wykryto +5V DC. Nie świeciZasilanie wyłączone. FDXZielonyŚwieciPołączenie w trybie 1000Mbps Full-Duplex. Nie świeciPołączenie bez trybu 1000Mbps Full-Duplex. TP LINKZielonyŚwieciPołączenie poprzez port nawiązane. Nie świeciPołączenie poprzez port nie nawiązane. TP ACTZielonyNie świeciBrak transmisji lub odbioru danych przez port. MigoczeDane są transmitowane lub odbierane przez port. LX/SX LINKZielonyŚwieciPołączenie poprzez port nawiązane. Nie świeciPołączenie poprzez port nie nawiązane. LX/SX ACTZielonyNie świeciBrak transmisji lub odbioru danych przez port. MigoczeDane są transmitowane lub odbierane przez port.

8 8 / 24 Kluczowe zalety Zgodne ze standardami IEEE 802.3u & IEEE 802.3ab/z Ułatwia łączenie dwóch odległych segmentów sieci za pomocą światłowodu Stabilna transmisja Fast / Gigabit Zaawansowane funkcje Smart konfigurowane przełącznikiem DIP Obsługa Plug and play Gwarantuje oszczędność i efektywność Ułatwia planownie i wdrażanie sieci Możliwość instalacji w obudowie zbiorczej serii MC-1600 umożliwiającej scentralizowane zarządzanie

9 9 / 24 Funkcjonalność Zgodny ze standardami IEEE 802.3, 10Base-T, IEEE 802.3u, 100Base-TX oraz 100Base-FX Ethernet (FST-80x) Zgodny ze standardami IEEE 802.3ab, 1000Base-T oraz IEEE 802.3z 1000Base-LX/SX Ethernet (GST-70x) Wyposażony w jeden port 10/100Base-TX ze złączem RJ-45 oraz port 100Base-FX ze złączem ST/SC//WDM pracującym ze światłowodem multi-mode lub single-mode (FST-80x) Wyposażony w jeden port 1000Base-T ze złączem RJ-45 oraz port 1000Base-SX/LX ze złączem LC/SC/WDM pracującym ze światłowodem multi-mode lub single-mode (GST-70x) Diody LED pokazujące status konwertera Przełącznik DIP umożliwiający konfigurację światłowodu (HDX/ FDX), skrętki UTP (Auto-negocjacja/ ręcznie), przepustowości (10/100Mbps), trybu duplex (Half/ Full duplex), mechanizmu LLR (Włączony/ Wyłączony), LLCF (Włączony/ Wyłączony) (FST-80x) Przełącznik DIP umożliwiający konfigurację światłowodu (Auto-negocjacja/ ręcznie) oraz mechanizmu LLR (Włączony/ Wyłączony) (GST-70x) Automatyczne MDI/ MDI-X dla portu 10/100Base-TX (FST-80x) Automatyczne MDI/ MDI-X dla portu 1000Base-T (GST-70x) Mechanizm Store-and-Forward (FST-80x) Back-pressure oraz kontrola przepływu IEEE 802.3x Mechanizm Link Loss Return (LLR) dla interfejsu światłowodowego ułatwiający rozpoznawanie problemów ze zdalnymi połączeniami sieciowymi Mechanizm Link Loss Carry Forward (LLCF) współpracujący z LLR przy diagnozowaniu połączeń sieciowych Zarządzalny poprzez interfejs sieciowy po zainstalowaniu w obudowie zbiorczej PLANET Może być wykorzystywany jako urządzenie samodzielne lub po zainstalowaniu w obudowie zbiorczej na maksymalnie 16 konwerterów z redundantnym zasilaniem i funkcją hot-swap Certyfikaty EMI: FCC, CE class B

10 10 / 24 Funkcjonalność Konfiguracja przy pomocy przełącznikia DIP Przełącznik DIP umożliwia konfigurację światłowodu (HDX/ FDX), skrętki UTP (Auto- negocjacja/ ręcznie), przepustowości (10/100Mbps), trybu duplex (Half/ Full duplex), mechanizmu LLR (Włączony/ Wyłączony), LLCF (Włączony/ Wyłączony)

11 11 / 24 Funkcjonalność Zdalne monitorowanie/konfiguracja poprzez interfejs sieciowy MC-1600MR /MR48 Ekran statusu FST-80x

12 12 / 24 Funkcjonalność Zdalne monitorowanie/konfiguracja poprzez interfejs sieciowy MC-1600MR/MR48 Ekran statusu GST-70x

13 13 / 24 Telekomunikacja i sieci uczelniane Zastosowania FTTx Przeznaczenie – Pozycjonowanie na rynku Konwertery FST-80x / GST-70x Fast / Gigabit Ethernet mogą być instalowane w obudowach zbiorczych (PLANET MC-1600MR/MC-1600MR48) umożliwiających scentralizowane zarządzanie i ułatwiających budowę zintegrowanej telekomunikacyjnej struktury sieciowej lub sieci uczelnianych. Konwertery serii FST-80x oraz GST-70x są idealnym rozwiązaniem do budowy sieci FTTH (Fiber to the Home), FTTC (Fiber to the Curb) oraz FTTB (Fiber to the Building) dla dostawców usług internetowych, w przedsiębiorstwach i na terenach kampusów uczelnianych.

14 14 / 24 PLANET FST-80x, GST-70x jest doskonałym rozwiązaniem dla rozrastających się sieci wykorzystujących technologię konwersji mediów. Urządzenie umożliwia elastyczne stosowanie w sieci może pracować jako konwerter samodzielny lub może zostać zainstalowane w obudowie zbiorczej umożliwiającej scentralizowane zarządzanie. Po zainstalowaniu konwertera w obudowie zbiorczej zapewnione jest nieprzerwane działanie sieci dzięki funkcji hot swap. Konwertery serii FST-80x oraz GST-70x są idealnym rozwiązaniem do budowy sieci FTTH (Fiber to the Home), FTTC (Fiber to the Curb) oraz FTTB (Fiber to the Building) dla dostawców usług internetowych, w przedsiębiorstwach i na terenach kampusów uczelnianych Przeznaczenie – Urządzenie samodzielne lub instalacja scentralizowana

15 15 / 24 Tabela porównawcza ModelSeria WFT-8Seria FST-8 Wymiary (Sz.xGł.xWy.) 88 x 120 x 25 mm 81 x 94 x 26mm Waga 0.4 kg 0.22 kg Zasilanie DC 7.5V 1A DC 5V 2A Zużycie prądu 7.2 W / 24.5 BTU (maximum) 6.2 W / 21 BTU (maximum) Porty Ethernet1 x 10/100Base-TX, 1 x 100Base-FX Diody LED System: PWR TP: FAIL, LINK/ACT, FDX, 100 FX: FAIL, LINK/ACT, FDX System: PWR TP: LNK/ACT, FDX/COL, 100 FX: LNK/ACT, FDX/COL Przełączniki DIPŚwiatłowód i UTP (HDX/ FDX), UTP (Auto-negocjacja/ ręcznie), przepustowość (10/100Mbps), LLR (Włączony/ Wyłączony), LLCF (Włączony/ Wyłączony) Światłowód (HDX/ FDX), UTP (Auto-negocjacja/ ręcznie), przepustowość (10/100Mbps), tryb duplex (Half/ Full duplex), LLR (Włączony/ Wyłączony), LLCF (Włączony/ Wyłączony) Obudowa zbiorcza WMC-1600R / WMC-1600R48MC-1600MR / MC-1600MR48 StandardyIEEE Base-T Ethernet IEEE 802.3u 100 Base-TX / FX Fast Ethernet IEEE Base-T Ethernet IEEE 802.3u 100 Base-TX / FX Fast Ethernet Certyfikaty FCC Class B, CE Class B, VCCI Class B

16 16 / 24 Tabela porównawcza ModelSeria WGT-7Seria GST-7 Wymiary (Sz.x Gł. x Wy.) 88 x 120 x 25 mm 81 x 94 x 26mm Waga 0.4 kg 0.22 kg Zasilanie DC 7.5V 1A DC 5V 2A Zużycie prądu 7.2 W / 24.5 BTU (maximum) 6.2 W / 21 BTU (maximum) Porty Ethernet 1 x 1000Base-T, 1 x 1000Base-LX/SX Diody LED System: PWR TP / LX / SX: LNK,ACT System: PWR TP: LNK,ACT LX / SX: LNK, ACT, FDX Przełączniki DIPŚwiatłowód (Auto-negocjacja/ ręcznie), LLR (Włączony/ Wyłączony) Obudowa zbiorcza WMC-1600R / WMC-1600R48MC-1600MR / MC-1600MR48 StandardyIEEE 802.3ab 1000Base-T Gigabit Ethernet IEEE 802.3z 1000Base-LX/SX Gigabit Ethernet IEEE 802.3ab 1000Base-T Gigabit Ethernet IEEE 802.3z 1000Base-LX/SX Gigabit Ethernet Certyfikaty FCC Class B, CE Class B, VCCI Class B

17


Pobierz ppt "Www.planet.pl FST-80x / GST-70x Konwertery mediów Fast/Gigabit Ethernet z serii Web Smart Copyright © PLANET Technology Corporation. All rights reserved."

Podobne prezentacje


Reklamy Google