Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Www.planet.pl GT-802/GT-802S GT-805A GT-806A15/B15/A60/B60 Konwertery mediów 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX/SX Gigabit Copyright © PLANET Technology.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Www.planet.pl GT-802/GT-802S GT-805A GT-806A15/B15/A60/B60 Konwertery mediów 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX/SX Gigabit Copyright © PLANET Technology."— Zapis prezentacji:

1 GT-802/GT-802S GT-805A GT-806A15/B15/A60/B60 Konwertery mediów 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX/SX Gigabit Copyright © PLANET Technology Corporation. All rights reserved.

2 Spis treści

3 Spis treści Rzut oka na produkt Zalety Podstawowe cechy Przeznaczenie Dostępne moduły

4 Konwertery 10/100/1000Base-T do 1000SX/LX Gigabit Ethernet Porty TP obsługują 10/100/1000Base-T auto-negocjację oraz auto- MDI/MDI-X Kontrola przepływu IEEE 802.3x Full-Duplex zapobiega utracie pakietów Obsługa trybu Full-Duplex Obsługa modułów SFP (mini-GBIC) – tylko GT-805A Interfejs WDM (GT-806A/806B) Samodzielne lub w obudowie PLANET serii MC Możliwość montażu na ścianie Rzut oka GT-80x 15 km / 60 km Single mode WDM (długość fali: TX: 1310nm, RX: 1550nm) 10/100/1000T do 1000LX GT-806A15 /A60 10/100/1000T do 1000LX 10/100/1000T do 1000SX/LX 10/100/1000T do 1000LX 10/100/1000T do 1000SX Szybkość przesyłu WDM (Długość fali: TX: 1550nm, RX: 1310nm) SFPSC Łącze Single modeSingle mode/ Multimode MultimodeŚwiatłowód 15 km / 60km GT-806B15 / B60 70 km GT-805A 10km550 mZasieg maks. GT-802SGT-802Model 10/100/1000T 1000 SX/LX GT-805A SFP (mini-GBIC)

5 Panel przedni GT-80X 1 port 1000Base-LX/SX światłowodowy 1 port 10/100/1000Base-T Panel przedni GT-802/GT-802S Łącze światłowodu 1000Base-LX/SX : SC Rzut oka

6 Panel przedni GT-805A Łącze światłowodu 1000Base-LX/SX: SFP slot Panel przedni GT-806A15/B15/A60/B60 Łącze światłowodu 1000Base-LX/SX: WDM (Bi- Direction) Product Overview

7 Zalety Sprzęt Łącza SC / SFP / WDM w zależności od potrzeb Konwersja mediów 10/100/1000Base-T do 1000Base-SX/LX Porty TP 10/100/1000Base-T z obsługą auto-negocjacji oraz auto-MDI/MDI-X Kompaktowa obudowa, współpraca z obudowami MC- 700/1000R/1500 Zapobiega utracie pakietów dzięki Back pressure (Half-Duplex) oraz kontroli przepływu PAUSE frame (Full-Duplex) Plug and play

8 Podstawowe cechy Standardy Zgodne z IEEE 802.3, IEEE 802.3u 10/100Base-TX,IEEE 802.3ab 1000Base-T oraz IEEE 802.3z 1000Base-LX/SX Zapobiega utracie pakietów dzięki Back pressure (Half- Duplex) oraz kontroli przepływu IEEE PAUSE frame (Full-Duplex) Interfejs 10/100/1000Base-T przewodowy, jeden port 1000Base-LX/SX światłowodowy Auto-negocjacja dla 100Base-TX Half-Duplex oraz 100Base- Full-Duplex Funkcja Auto MDI/MDI-X Maksymalna wielkość ramki: 2046Kb. Mechaniczne Zewnętrzny zasilacz 5V/2A DC Diody LED ułatwiające diagnostykę Certyfikaty EMI: FCC class A, CE class A

9 Przeznaczenie Sieci światłowodowe dla ISP, przedsiębiorstw i domu Dzięki wysokiej wydajności, szybkiej transmisji danych i łatwej instalacji, konwertery serii GT-80x mogą posłużyć firmom ISP do budowy sieci FTTH (Fiber to the Home) lub FTTC (Fiber to the Curb) oraz wszelkiego typu przedsiębiorstwom do budowy sieci FTTB (Fiber to the Building).

10 Przeznaczenie – GT-80X

11 Przeznaczenie – GT-80X

12 Obudowy zbiorcze na konwertery 10-calowa (MC-700), 19-calowa (MC-1000R, MC- 1500) montowalna w szafie, wysokość 2.4U 7, 10, 15 slotów na konwertery z obsługą hot swap Oddzielne zasilanie dla każdego slotu Redundantne zasilanie (RPS-120W) – opcjonalnie dla MC-1000R Ułatwia zarządzanie konwerterami Obsługuje konwertery PLANET serii FT oraz GT MC-1500 MC-700 RPS-120W (Redundant Power Supply) MC-1000R Produkty uzupełniające

13 Dostępne moduły Moduły 1000Base-LX/SX SFP Transceiver MGB-SX SFP-Port 1000Base-SX Transceiver, LC, MM, 550m MGB-LX SFP-Port 1000Base-LX Transceiver, LC, SM, 10km MGB-L30 SFP-Port 1000Base-LX Transceiver, LC, SM, 30km MGB-L50 SFP-Port 1000Base-LX Transceiver, LC, SM, 50km MGB-L70 SFP-Port 1000Base-LX Transceiver, LC, SM, 70km MGB-L120 SFP-Port 1000Base-LX Transceiver, LC, SM, 120km MGB-LA10 SFP-Port 1000Base-LX Transceiver, LC, WDM (TX:1310nm), SM, 10km MGB-LB10 SFP-Port 1000Base-LX Transceiver, LC, WDM (TX:1550nm), SM, 10km MGB-LA20 SFP-Port 1000Base-LX Transceiver, LC, WDM (TX:1310nm), SM, 20km MGB-LB20 SFP-Port 1000Base-LX Transceiver, LC, WDM (TX:1550nm), SM, 20km MGB-LA40 SFP-Port 1000Base-LX Transceiver, LC, WDM (TX:1310nm), SM, 40km MGB-LB40 SFP-Port 1000Base-LX Transceiver, LC, WDM (TX:1550nm), SM, 40km

14


Pobierz ppt "Www.planet.pl GT-802/GT-802S GT-805A GT-806A15/B15/A60/B60 Konwertery mediów 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX/SX Gigabit Copyright © PLANET Technology."

Podobne prezentacje


Reklamy Google