Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

III Warsztaty Przedszkolaków Jesień z Pluszowymi Misiami Przedszkole Publiczne Nr 2 z Oddziałem Integracyjnym w Zawadzkiem.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "III Warsztaty Przedszkolaków Jesień z Pluszowymi Misiami Przedszkole Publiczne Nr 2 z Oddziałem Integracyjnym w Zawadzkiem."— Zapis prezentacji:

1 III Warsztaty Przedszkolaków Jesień z Pluszowymi Misiami Przedszkole Publiczne Nr 2 z Oddziałem Integracyjnym w Zawadzkiem

2 23 listopada 2007r. zorganizowaliśmy III Warsztaty Przedszkolaków pt. Jesień z Pluszowymi Misiami. Tego dnia pluszowe misie opuściły dziecięce pokoiki, łóżeczka i przybyły do naszego przedszkola.

3 Tańczyliśmy przy piosence Pokochaj pluszowego misia, a Pani dyrektor i Pani Ania z księgowości przeczytały nam fragmenty swoich ulubionych książek o przygodach rezolutnych misiów: Kubusia Puchatka i Misia Uszatka.

4

5 Pani Danusia opowiadała nam zadziwiające, misiowe historie.

6

7 Układaliśmy misiowe puzzle…

8

9 masowaliśmy misiom plecki…

10 lizaliśmy misiowy miodek…

11 smakowaliśmy misiowy soczek…

12 prezentowaliśmy się z przyniesionymi do przedszkola misiami…

13

14

15 malowaliśmy i wyklejaliśmy misie.

16

17 Kończąc nasze wspólne świętowanie bawiliśmy się przy skocznej piosence Gdy szczęśliwy jesteś, to z Kubusiem skacz. Zostaliśmy również pasowani na Małego Przyjaciela Pluszowego Misia i otrzymaliśmy kolorowy dyplomy.

18 Mali Przyjaciele Pluszowego Misia z grupy I

19 Mali Przyjaciele Pluszowego Misia z grupy II

20 Mali Przyjaciele Pluszowego Misia z grupy III

21 Mali Przyjaciele Pluszowego Misia z grupy IV

22 Mali Przyjaciele Pluszowego Misia z grupy V

23 Jolanta Momot Prezentację z warsztatów przygotowała:


Pobierz ppt "III Warsztaty Przedszkolaków Jesień z Pluszowymi Misiami Przedszkole Publiczne Nr 2 z Oddziałem Integracyjnym w Zawadzkiem."

Podobne prezentacje


Reklamy Google