Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nasza gmina w liczbach i zadaniach matematycznych Wykona li : Kamil Turczyk Tomasz Skwirut Położenie i komunikacja.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nasza gmina w liczbach i zadaniach matematycznych Wykona li : Kamil Turczyk Tomasz Skwirut Położenie i komunikacja."— Zapis prezentacji:

1 Nasza gmina w liczbach i zadaniach matematycznych Wykona li : Kamil Turczyk Tomasz Skwirut Położenie i komunikacja

2 Spis slajdów Strona tytułowa Spis slajdów Odległości miast od Kolbuszowej Diagram słupkowy Zadanie 1. Zadanie 2. Zadanie 3. Zadanie 4. Koniec

3 Odległości miast od Kolbuszowej Kolbuszowa leży w nieckowatej dolinie centralnej części wysoczyzny zwanej Płaskowyżem Kolbuszowskim. Gmina stanowi dobry punkt komunikacyjny. Wszystkie zawarte w tekście informacje znajdują się na stronie internetowej : www.kolbuszowa.pl

4 Odległości miast od Kolbuszowej

5 O 6:00 z Kolbuszowej do Krakowa wyruszył autobus jadący ze średnią prędkością 60 km/h. O której godzinie autobus dotrze na miejsce? Zadanie 1.

6 Pan Kowalski wyruszył z Kolbuszowej samochodem do Warszawy. Jego samoch ó d spala 8 litrów benzyny na 100 km. Oblicz, ile litrów benzyny spali samochód podczas jazdy do Warszawy. Zadanie 2.

7 Jaka daleko jest z Kolbuszowej do Rzeszowa na mapie w skali 1 : 1000000? Zadanie 3.

8 Jaka będzie odległość w metrach z Rzeszowa do Mielca, jeśli jedziesz p rzez Kolbuszową? Zadanie 4.

9 Koniec


Pobierz ppt "Nasza gmina w liczbach i zadaniach matematycznych Wykona li : Kamil Turczyk Tomasz Skwirut Położenie i komunikacja."

Podobne prezentacje


Reklamy Google