Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zapach (tłumaczenie Katarzyna Pawłowska) deszczu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zapach (tłumaczenie Katarzyna Pawłowska) deszczu."— Zapis prezentacji:

1

2 Zapach (tłumaczenie Katarzyna Pawłowska) deszczu

3 Na końcu tej historii masz do wyboru dwie opcje. Myślę, że sie domyślisz, którą ja wybrałem. Na końcu końcu tej historii masz do wyboru dwie opcje. Myślę, Myślę, że że się się domyślisz, którą którą ja wybrałem.

4 Zimny, Zimny, marcowy wiatr tańczył tańczył za oknem szpitala szpitala w Dallas, kiedy lekarz wszedł wszedł do małego małego pokoju, w którym leżała leżała Diana Blessing, która była była wciąż wciąż wykończona wykończona po operacji.

5 Jej mąż, mąż, David, trzymał jej rękę rękę kiedy drżeli drżeli w oczekiwaniu na wiadomości. wiadomości. Tamtego popołudnia popołudnia 10 marca 1991 roku, komplikacje zmusiły Dianę, Dianę, która była była dopiero w 24 tygodniu ciąży, ciąży, do cesarskiego ciecia które miało miało sprowadzić sprowadzić na świat córeczkę córeczkę pary, Danę Danę Lu Blessing.

6 Rodzice mieli świadomość, że że mierząca mierząca 30 i pół centymetra i ważąca ważąca 708 gram córeczka urodziła urodziła się niebezpiecznie wcześnie, jednak słowa słowa lekarza nadal wydawały wydawały się się być raniącymi raniącymi ich bombami. "Nie wydaje mi się się żeby były były szanse na jej przeżycie," przeżycie," powiedział powiedział tak delikatnie jak mógł.

7 " Jest " Jest tylko 10 procent szans, że że przetrwa tę tę tę tę noc, a nawet wtedy, jeśli jeśli jakimś jakimś cudem przetrwa, jej przyszłość może może być być bardzo okrutna"

8 Sparaliżowani Sparaliżowani niedowierzaniem David i Diana słuchali słuchali lekarza, który opisywał opisywał problemy, jakim Dana musiałaby musiałaby stawić stawić czoła gdyby przeżyła.

9 Nigdy nie byłaby byłaby w stanie chodzić, chodzić, mówić, mówić, prawdopodobnie byłaby byłaby niewidoma i podatna na inne urazy tj. porażenie porażenie mózgowe, całkowity całkowity niedorozwój mózgowy i wiele innych.

10 Wszystko co mogła wyksztusić Diana to zaprzeczenie.

11 Ona i mąż mąż David wraz z ich 5-letnim synem Dustinem długo długo marzyli, że że pewnego dnia Dana stanie się się częścią częścią ich rodziny.

12 Teraz, w ciągu kilku godzin ich marzenie oddalało oddalało się coraz bardziej.

13 Jednak z biegiem dni nowe troski spadały spadały na barki Diany i Davida. Okazało Okazało się, się, żeżeżeże system nerwowy Dany jest niedojrzały niedojrzały i najdelikatniejszy pocałunek pocałunek lub pieszczota mogły mogły tylko przyczynić przyczynić się się do jej cierpienia, więc więc rodzice nie mogli nawet kołysać kołysać ich malutkiej dziewczynki przy piersi i wspomagać wspomagać jej siłą siłą ich miłości.

14 Wszystko, co mogli robić, kiedy Dana w plątaninie plątaninie rurek i przewodów walczyła o życie życie pod ultrafioletowym światłem, światłem, było było modlić się, się, aby Bóg był był blisko ich drogocennej maleńkiej maleńkiej córeczki.

15 Nie przydarzały przydarzały się chwile, kiedy Dana nagle rosła rosła w siłę.

16 Ale kiedy mijały tygodnie, przybywały kolejne gramy i znikome ilości ilości sił.

17 W końcu, końcu, kiedy Dana miała 2 miesiące miesiące jej rodzice mogli jąjąjąją wziąć wziąć w ramiona po raz pierwszy.

18 A dwa miesiące miesiące później, później, chociaż lekarze nadal delikatnie acz nieustępliwie nieustępliwie ostrzegali, że że to tylko szansa na przetrwanie, a nie na normalne życie, Dana wyszła wyszła ze szpitala i rodzice, tak jak od początku początku tego pragnęli, zabrali ją ją ją ją do domu.

19 Pięć Pięć lat później, później, Dana była była drobną, drobną, acz zaczepną zaczepną małą dziewczynką dziewczynką z lśniącymi lśniącymi szarymi oczami i nienasyconą nienasyconą chęcią życia. Nie okazywała okazywała żadnych żadnych oznak psychicznego czy fizycznego osłabienia. osłabienia. Była Była po prostu wszystkim, czym może może być być mała dziewczynka… i więcej. więcej. Jednak to jeszcze nie jest koniec jej jej historii

20 Pewnego letniego, gorącego popołudnia popołudnia 1996 roku Dana siedziała siedziała na kolanach mamy w parku niedaleko domu (Irving, Texas) gdzie jej brat Dustin trenował trenował ze swoją swoją drużyną piłkarską. Jak zawsze Dana szczebiotała szczebiotała do swojej mamy i kilku innych dorosłych, kiedy nagle ucichła. ucichła. Przytulając ramiona do siebie mała mała Dana Dana zapytała "Czujecie to?"

21 Diana wyczuwając w powietrzu nadchodzącą burzę burzę odpowiedziała "Tak pachnie jak nadchodzący nadchodzący deszcz." Dana zamknęła zamknęła oczy i spytała jeszcze raz, "Czujesz to?"

22 Jeszcze raz jej mama odpowiedziała, "Chyba zaraz będziemy będziemy mokre, pachnie deszczem."

23 Pachnie jak Bóg, kiedy, kiedy kładziesz kładziesz głowę głowę na jego piersi." Nadal zauroczona chwilą chwilą Dana potrząsnęła głową, głową, pogłaskała pogłaskała ramiona swoimi malutkimi rączkami rączkami i głośno głośno oznajmiła: " Nie, " Nie, pachnie jak ON.

24 Łzy Łzy zaszkliły się się w oczach Diany kiedy Dana radośnie zeskoczyła z ławki ławki by bawić bawić się z innymi dziećmi. Słowa Słowa jej córki potwierdziły potwierdziły to, co, do czego Diana i jej najbliżsi najbliżsi nie mieli wątpliwości, wątpliwości, przynajmniej głęboko głęboko w sercach, od początku.

25 Podczas tych długich długich dni i nocy swoich pierwszych dwóch miesięcy, miesięcy, kiedy jej nerwy były były zbyt delikatne, aby jej dotykać, Danę Danę Bóg przytulał przytulał do swojej piersi i to Jego zapach przesycony miłością miłością Dana pamięta pamięta tak dobrze.

26

27 Możesz Możesz przesłać przesłać tętętętę historię historię dalej i sprawić, sprawić, żeżeżeże ktoś ktoś będzie będzie miał miał takie dreszcze jak ty w czasie czytania albo możesz wykasować wykasować tę tę tę tę wiadomość i zachowywać zachowywać się się tak jakby ta historia nie poruszyła poruszyła twojego serca tak jak moje. TWÓJ WYBÓR!

28 "Jestem zdolny do wielu rzeczy, bo ON daje mi siłę"

29 Tego ranka, kiedy Bóg otworzył otworzył okno do nieba zobaczył zobaczył mnie i zapytał: Moje dziecko, czego pragniesz dzisiaj najbardziej?" Odpowiedziałem:

30 Boże " Boże proszę zaopiekuj się się osobą, która przeczyta tę tę tę tę wiadomość, jej rodziną i przyjaciółmi. Zasługują Zasługują na to ibardzo ich kocham".

31 Miłość Miłość Boga jest jak ocean, widzisz jego początek, początek, ale nie jesteś jesteś w stanie dostrzec końca.


Pobierz ppt "Zapach (tłumaczenie Katarzyna Pawłowska) deszczu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google