Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W dniach 8 – 22 listopada KT Soli Deo obchodzi 15-lecice działalności na SGH Z tej okazji zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w przygotowanych przez.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W dniach 8 – 22 listopada KT Soli Deo obchodzi 15-lecice działalności na SGH Z tej okazji zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w przygotowanych przez."— Zapis prezentacji:

1 W dniach 8 – 22 listopada KT Soli Deo obchodzi 15-lecice działalności na SGH Z tej okazji zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w przygotowanych przez nas wydarzeniach. Dni Soli Deo na SGH

2 Co właściwie robimy ? Organizujemy wykłady i spotkania poświęcone tematyce społecznej, moralnej, kulturalnej, ekonomicznej i politycznej. Organizujemy wykłady i spotkania poświęcone tematyce społecznej, moralnej, kulturalnej, ekonomicznej i politycznej. Cykl wykładów "Sympatia-Miłość-Małżeństwo Cykl wykładów "Sympatia-Miłość-Małżeństwo Utrzymujemy kontakty z chrześcijańskim Phoenix Institut. Utrzymujemy kontakty z chrześcijańskim Phoenix Institut.

3 Dni Kultury Chrześcijańskiej 22 listopada, godz. 19:00, aula B, Janina Ochojska "Czy Polacy powinni pomagać poza polską" 22 listopada, godz. 19:00, aula B, Janina Ochojska "Czy Polacy powinni pomagać poza polską" W grudniu nastąpi ciąg dalszy na który już teraz Soli Deo serdecznie Was ZAPRASZA!

4 Wyjeżdżamy na rekolekcje. Uczestniczymy w dniach skupienia, spotkaniach młodzieży w Lednicy i Taize, a także w cotygodniowych, wtorkowych spotkaniach formacyjnych przy świecach i gitarze.

5 Organizowaliśmy wyjazd na spotkanie z Ojcem Świętym w Poznaniu w 1997 roku, 1999 roku, 2003 w Warszawie, Zamościu i na Słowacji. Organizowaliśmy wyjazd na spotkanie z Ojcem Świętym w Poznaniu w 1997 roku, 1999 roku, 2003 w Warszawie, Zamościu i na Słowacji. Jesteśmy autorami corocznej, tradycyjnej Wigilii dla SGH. Jesteśmy autorami corocznej, tradycyjnej Wigilii dla SGH. Co roku spędzamy Sylwestra w pięknej góralskiej chacie w Ratułowie koło Zakopanego, gdzie hulamy do samego rana. Co roku spędzamy Sylwestra w pięknej góralskiej chacie w Ratułowie koło Zakopanego, gdzie hulamy do samego rana.


Pobierz ppt "W dniach 8 – 22 listopada KT Soli Deo obchodzi 15-lecice działalności na SGH Z tej okazji zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w przygotowanych przez."

Podobne prezentacje


Reklamy Google