Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nasze spotkania komputerowe Kiedy na początku września przybyłam do liceum jezuitów na Wzgórzu św.Stanisława, od razu nas uderzył mnie w oczy niezwykły.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nasze spotkania komputerowe Kiedy na początku września przybyłam do liceum jezuitów na Wzgórzu św.Stanisława, od razu nas uderzył mnie w oczy niezwykły."— Zapis prezentacji:

1 Nasze spotkania komputerowe Kiedy na początku września przybyłam do liceum jezuitów na Wzgórzu św.Stanisława, od razu nas uderzył mnie w oczy niezwykły porządek, estetyka i przychylność wnętrza. Później ujrzałam salę naszych ćwiczeń, trochę podekscytowanych „nowych adeptów sztuki komputerowej’ i prowadzących zajęcia. Stremowani chwytaliśmy za myszkę, aby potem każdego dnia poszerzać skalę swoich nowych doświadczeń. Większość z nas z zapałem zasiadała przed monitorem, nie przypuszczając nawet, że wkrótce pewne zupełnie nieznane pojęcia: portal, folder, Power Point, word, staną się dla nas zrozumiałe. Komputer krok po kroku przestawał być „zaklętym Sezamem’, pozwalając nam przekraczać pewne bariery, pozwalał poznawać swoje możliwości. Za to szczególnie pragnę podziękować tym wszystkim, którzy nam-seniorom pozwolili uczynić tak spory krok do przodu. Oczywiście lista osób życzliwych i mądrych, którzy się do tego przyczynili jest obszerna. Tym milej będzie mi wymienić: -władze miasta, inicjatorów GUTW, - stowarzyszenie przyjaciół liceum i gimnazjum jezuitów oraz dyrekcję szkoły, która nam udostępniła salę komputerową. -prowadzących zajęcia(tych, którzy się nami zajmowali stale i tych młodych ludzi-wolontariuszy) Za to wszystkim wielkie dzięki!!! Maria Gromadzka słuchaczka II grupy Gdynia, grudzień 2004r.

2 IDĄ ŚWIĘTA CZAS NA PREZENTY

3 TĘSKNOTA ZA WIOSNĄ JESZCZE NIE BYŁO ZIMY, A JUŹ MYŚLĘ O WIOŚNIE

4 CORAZ LEPIEJ  Myślę, że jest zupełnie możliwie!  Święta nadchodzą!


Pobierz ppt "Nasze spotkania komputerowe Kiedy na początku września przybyłam do liceum jezuitów na Wzgórzu św.Stanisława, od razu nas uderzył mnie w oczy niezwykły."

Podobne prezentacje


Reklamy Google