Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WITAMY W ŚRODĘ 28 maja 2015 r.. W TYM: SZEŚCIOLATKÓW: 78 SIEDMIOLATKÓW: 34 PLANOWANA LICZBA ODDZIAŁÓW KLAS PIERWSZYCH: 5 PLANOWANY PRZYDZIAŁ WYCHOWAWSTW:

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WITAMY W ŚRODĘ 28 maja 2015 r.. W TYM: SZEŚCIOLATKÓW: 78 SIEDMIOLATKÓW: 34 PLANOWANA LICZBA ODDZIAŁÓW KLAS PIERWSZYCH: 5 PLANOWANY PRZYDZIAŁ WYCHOWAWSTW:"— Zapis prezentacji:

1 WITAMY W ŚRODĘ 28 maja 2015 r.

2 W TYM: SZEŚCIOLATKÓW: 78 SIEDMIOLATKÓW: 34 PLANOWANA LICZBA ODDZIAŁÓW KLAS PIERWSZYCH: 5 PLANOWANY PRZYDZIAŁ WYCHOWAWSTW: 1A – p. Iwona Henicz – Szewczuk pływacka 1B – p. Ewa Rewaj 1C – p. Agnieszka Kastelik 1D –p. Małgorzata Kołt 1E – p. Anna Pietrzak – Tomaszewska

3  Tornister dostosowany do wzrostu, z usztywnionymi „plecami”.  Piórnik jednokomorowy (bez mazaków, długopisów i pióra).  Zeszyt w 3 linie - 16 kartkowy.  Zeszyt w kratkę - 16 kartkowy.  Zeszyt do korespondencji - 16 kartkowy.  Dwa miękkie ołówki.  Temperówkę.  Gumkę, która dobrze maże.  Linijkę.  Klej – łatwy w obsłudze, który się nie wyleje.  Nożyczki z zaokrąglonymi końcami (dla dziecka praworęcznego lub leworęcznego).  Kredki ołówkowe grube np.”Bambino”.  Woreczek na obuwie zastępcze do szatni (najlepiej podpisany).

4  Teczkę, w której będzie: blok techniczny biały, blok techniczny kolorowy, blok rysunkowy, wycinanki, plastelina, farby plakatowe, pędzelki grube i cienkie.  Teczka będzie pozostawała w szkole, aby w razie potrzeby dziecko mogło skorzystać z potrzebnych na lekcji materiałów.

5  Biała koszulka z krótkim rękawkiem (najlepiej kupić 3, aby dziecko miało na zmianę – w-f jest 3 razy w tygodniu).  Granatowe lub czarne spodenki.  Białe skarpetki.  Obuwie sportowe na białej gumowej podeszwie.

6  Biała bluzeczka/koszula.  Granatowa/czarna spódniczka– dziewczynki.  Granatowe/czarne spodnie – chłopcy.

7 PODRĘCZNIKI:  SĄ WŁASNOŚCIĄ SZKOŁY (WYPOŻYCZAMY JE UCZNIOM).  NASZ ELELMENTARZ (JUŻ PRZEZ ROK UŻYWANY): SŁUŻY NAUCE JĘZYKA POLSKIEGO, MATEMATYKI, PRZYRODY I EDUKACJI SPOŁECZNEJ.  SKŁADA SIĘ Z 4 CZĘŚCI (96 STRON, FORMAT A4).  NOWY PODRĘCZNIK DO NAUKI JĘZYKA OBCEGO NOWOŻYTNEGO (JĘZYK ANGIELSKI).  NOWE ĆWICZENIA DO ELEMENTARZA I JĘZYKA ANGIELSKIEGO.  JEDYNA KSIĄŻKA DO KUPIENIA PRZEZ RODZICA/PRAWNEGO OPIEKUNA TO KSIĄŻKA DO NAUKI RELIGII (jeżeli Rodzic/Prawny Opiekun zadeklarował, że dziecko ma uczestniczyć w zajęciach religii). Podręcznik - „Żyjemy w Bożym świecie” - Autorzy: ks. dr Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak, Dariusz Krupiński, Jerzy Snopek,  Wydawnictwo: Jedność Kielce.

8  Świetlica jest czynna w godzinach 7.00 - 15.30 w dni, w których odbywają się zajęcia dydaktyczne w szkole.  Do świetlicy szkolnej przyjmowani są w pierwszej kolejności uczniowie klas I oraz II i III, których rodzice pracują.  Kwalifikowanie i przyjmowanie uczniów do świetlicy odbywa się na podstawie wypełnionej KARTY ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY (do pobrania w sekretariacie szkoły, świetlicy lub na stronie www.sp9dzierzoniow.edupage.org).  Wypełnione karty będą przyjmowane od 1 września 2015 r.  O przyjęciu dziecka do świetlicy Rodzice zostaną powiadomieni do 14.09.2015 r.

9  W szkole funkcjonuje od dwóch lat dziennik elektroniczny.  System umożliwia wgląd do ocen, obecności oraz wiadomości i ogłoszeń.  Prezentacja systemu nastąpi na zebraniach wrześniowych.

10  Nauczyciele odbierają dzieci z szatni przed rozpoczęciem zajęć, a po lekcjach sprowadzają do szatni. Rodzice nie zaprowadzają dzieci do klas.  Rodzic ma obowiązek odebrać dziecko po zakończonych zajęciach lekcyjnych.  (Prosimy o punktualność )  Uczniowie zapisani na świetlicę są na nią zaprowadzani przez nauczyciela.

11  O przerwach międzylekcyjnych decyduje nauczyciel uczący.  Oddziały klas pierwszych liczą nie więcej niż 25 uczniów (przydział następuje w oparciu o daty urodzenia).  Zajęcia prowadzi jeden nauczyciel z wyjątkiem języka obcego nowożytnego i religii.  Sale lekcyjne klas młodszych znajdują się na I piętrze. Na korytarzu znajduje się kącik zabaw dla dzieci.  W klasach I – III obowiązuje ocena opisowa.

12  Przydział wychowawstw, gabinetów oraz godzina rozpoczęcia roku szkolnego 2015/2016 zostanie zamieszczony na stronie internetowej szkoły (sp9dzierzoniow.edupage.org) oraz na drzwiach szkoły (od 26 sierpnia 2015 roku).  Zajęcia w klasach I - III odbywają się w systemie dwuzmianowym (8.00 – 15.20).  Sekretariat szkoły pracuje w godzinach 7.30 – 15.30.  Dziękujemy za uwagę!


Pobierz ppt "WITAMY W ŚRODĘ 28 maja 2015 r.. W TYM: SZEŚCIOLATKÓW: 78 SIEDMIOLATKÓW: 34 PLANOWANA LICZBA ODDZIAŁÓW KLAS PIERWSZYCH: 5 PLANOWANY PRZYDZIAŁ WYCHOWAWSTW:"

Podobne prezentacje


Reklamy Google