Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

JAK ZAREJESTROWAĆ INSTYTUCJĘ W SERWISIE?. REJESTRACJA INSTYTUCJI KROK PO KROKU Po wejściu na stronę www.pociagdokariery.pl w lewym dolnym rogu znajdą.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "JAK ZAREJESTROWAĆ INSTYTUCJĘ W SERWISIE?. REJESTRACJA INSTYTUCJI KROK PO KROKU Po wejściu na stronę www.pociagdokariery.pl w lewym dolnym rogu znajdą."— Zapis prezentacji:

1 JAK ZAREJESTROWAĆ INSTYTUCJĘ W SERWISIE?

2 REJESTRACJA INSTYTUCJI KROK PO KROKU Po wejściu na stronę www.pociagdokariery.pl w lewym dolnym rogu znajdą Państwo ikonkę „Rejestracja instytucji” www.pociagdokariery.pl Klikając w nią przejdą Państwo na stronę rejestracji, gdzie należy wypełnić formularz rejestracyjny Proszę zwrócić uwagę na pola zaznaczone gwiazdką; ich wypełnienie jest warunkiem rejestracji w serwisie Proszę pamiętać o zaakceptowaniu warunków regulaminu Po wypełnieniu formularza należy przepisać kod z obrazka znajdującego się na dole strony i kliknąć „Zapisz”

3 CO DALEJ? Na podany w formularzu rejestracyjnym adres mailowy otrzymają Państwo link aktywacyjny, w który należy kliknąć w celu dokończenia rejestracji Po kliknięciu w link otworzy się okno logowania do serwisu, w którym należy wpisać nazwę użytkownika i hasło dostępu, co kończy proces rejestracji Proszę pamiętać, że nazwa użytkownika będzie widoczna w serwisie, gdy będą Państwo dodawać swoje komentarze do artykułów lub uczestniczyć w dyskusjach na forum

4 WARTO PAMIĘTAĆ Wypełnienie formularza rejestracyjnego trwa tylko kilka minut, a samo logowanie kilka sekund Dzięki obecności w serwisie zyskują Państwo: 1. duże możliwości prezentacji swojej instytucji 2. szansę dotarcia ze swoją ofertą do szerokiego grona odbiorców z Małopolski

5 ZAPRASZAMY DO REJESTROWANIA SIĘ

6


Pobierz ppt "JAK ZAREJESTROWAĆ INSTYTUCJĘ W SERWISIE?. REJESTRACJA INSTYTUCJI KROK PO KROKU Po wejściu na stronę www.pociagdokariery.pl w lewym dolnym rogu znajdą."

Podobne prezentacje


Reklamy Google