Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Maksym Menzatiuk Wykonanie poprzednich ćwiczeń. Ćwiczenia #1, #2 Życiorys ŻYCIORYS Urodziłem się w mieście Kolomija na Ukrainie 7 Kwietnia 1996 roku.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Maksym Menzatiuk Wykonanie poprzednich ćwiczeń. Ćwiczenia #1, #2 Życiorys ŻYCIORYS Urodziłem się w mieście Kolomija na Ukrainie 7 Kwietnia 1996 roku."— Zapis prezentacji:

1 Maksym Menzatiuk Wykonanie poprzednich ćwiczeń

2 Ćwiczenia #1, #2 Życiorys ŻYCIORYS Urodziłem się w mieście Kolomija na Ukrainie 7 Kwietnia 1996 roku. Imię mojego ojca Aleksandr, a imię matki Switlana. Chodziłem do szkoły w moim mieście pod numerem 2 w latach 2002-2013. Potem pojechałem na studia do Polski w Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie. Bardzo mi spodobało się tutaj i jak przyjechałem do Krakowa latem przed studiami zostałem się tutaj trochę dłużej. Pierwszy raz przyjechałem do Krakowa 2 lata temu w 2012 roku na kursy języka polskiego. Ich wprowadził Uniwersytet Jagielloński. Pierwszego dnia poszedłem na inagurację do Budynku Głównego Uniwersytetu Jagiellońskiego, tam najpierw razem z moja kuzynka napisaliśmy test, jaki miał sprawdzić poziom języka Polskiego na jakim dalej będziemy uczyć się. Po egzaminie pisemnym był egzamin ustny, na jakim rozmawialiśmy z nauczycielami po Polsku, i oni mieli postawić nam za to ocenę. W końcu po egzaminach poszliśmy słuchać rektora UJ. Na następny dzień spóźniliśmy na zajęcia bo przyszliśmy nie w ten budynek. To był nie ten pawilon w jakim mieli odbywać sie nasze zajęcia z Polskiego. Ale nam pomogła Pani pilot Magda jaka pokazała nam drogę do tego innego budynku na ulice Smoluchowskiego niedaleko od Uniwersytetu Pedagogicznego. Jak przyszliśmy tam to Pani pilot pokazała nam naszych nauczycieli, i my zaczęli chodzić do nich na zajęcia. Każdy dzień mieliśmy 2 zajęcia z Polskiego (po 2 godziny każdy) i 1 zajecie Historii w innym budynku na ulice Reymonta 4 koło stadionu Wisły Krakowskiej. Każdy dzień po zajęciach chodziliśmy do domu przez Galerię Krakowska tam zawsze kupowaliśmy coś do jedzenia Mieszkałem u innej kuzynki. Maksym Menzatiuk 06.03.2014 09:07

3 Ćwiczenie 3 Rysunek; Reakcje chemiczne.

4 Ćwiczenie 3

5

6 Ćwiczenie 4 Wykresy.

7 Ćwiczenie 4

8 Ćwiczenie 5 Lista płac

9 Koniec prezentacji Dziękuję za uwagę Dziękuję za uwagę


Pobierz ppt "Maksym Menzatiuk Wykonanie poprzednich ćwiczeń. Ćwiczenia #1, #2 Życiorys ŻYCIORYS Urodziłem się w mieście Kolomija na Ukrainie 7 Kwietnia 1996 roku."

Podobne prezentacje


Reklamy Google