Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Projekt współfinansowany Przez Unię Europejską W ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Samozatrudnienie i inne formy osiągania niezależności finansowej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Projekt współfinansowany Przez Unię Europejską W ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Samozatrudnienie i inne formy osiągania niezależności finansowej."— Zapis prezentacji:

1 Projekt współfinansowany Przez Unię Europejską W ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Samozatrudnienie i inne formy osiągania niezależności finansowej Pracownia Rozwoju Osobistego Anna Rutkowska www.rutkowscyszkolenia.pl 22.01.2010, Szczawno Zdrój

2 Projekt współfinansowany Przez Unię Europejską W ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Prowadzenie własnej działalności, to pomysł na odnalezienie swojego miejsca w życiu, na wydobycie z siebie drzemiącego potencjału.

3 Projekt współfinansowany Przez Unię Europejską W ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Niewątpliwie można uznać, że kobiecym sposobem na przedsiębiorczość jest komunikacja.

4 Projekt współfinansowany Przez Unię Europejską W ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Aby wpaść na dobry pomysł, trzeba zgromadzić wiele pomysłów. Linus Pauling (1901-1994), słynny fizyk i chemik amerykański, dwukrotny laureat Nagrody Nobla

5 Projekt współfinansowany Przez Unię Europejską W ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Optimusa założyłem w akcie rozpaczy. Wyrzucono mnie z pracy, bo w socjalistycznym przedsiębiorstwie próbowałem wprowadzać rynkowe metody. Ale to, co powstało z tej rozpaczy, jest najwspanialszą przygodą w życiu. Roman Kluska

6 Projekt współfinansowany Przez Unię Europejską W ramach Europejskiego Funduszu Społecznego "Sukces osiąga się dzięki konsekwencji w realizowaniu jasno określonej wizji: - Czy nie zechciałbyś mi powiedzieć, którędy mam teraz iść? - spytała Alicja. - To zależy w dużym stopniu od tego, gdzie chcesz dojść - odpowiedział Kot. - Właściwie to mi wszystko jedno - rzekła Alicja. - W takim razie obojętne, którędy pójdziesz - odpowiedział Kot." Lewis Carroll, "Alicja w Krainie Czarów"

7 Projekt współfinansowany Przez Unię Europejską W ramach Europejskiego Funduszu Społecznego "Jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać Twój potencjał." Zig Ziglar

8 Projekt współfinansowany Przez Unię Europejską W ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Dziękuję za uwagę


Pobierz ppt "Projekt współfinansowany Przez Unię Europejską W ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Samozatrudnienie i inne formy osiągania niezależności finansowej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google