Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Temat: Chrystus jako Pan i Sędzia Pytanie: Dlaczego mamy wierzyć w miłosierdzie Boże? Kiedy Chrystus przyjdzie powtórnie jako Pan i Sędzia?

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Temat: Chrystus jako Pan i Sędzia Pytanie: Dlaczego mamy wierzyć w miłosierdzie Boże? Kiedy Chrystus przyjdzie powtórnie jako Pan i Sędzia?"— Zapis prezentacji:

1

2 Temat: Chrystus jako Pan i Sędzia

3

4 Pytanie: Dlaczego mamy wierzyć w miłosierdzie Boże? Kiedy Chrystus przyjdzie powtórnie jako Pan i Sędzia?

5 Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili Mt 25,40

6 Wybierz jedno z poniższych zadań: Przeczytaj artykuł księdza Tomasza Jaklewicza Sędzia i Obrońca zamieszczony na stronie www.kosciol.wiara.pl i zapisz przewodnią myśl w zeszycie. Przeczytaj artykuł księdza Tomasza Jaklewicza Sędzia i Obrońca zamieszczony na stronie www.kosciol.wiara.pl i zapisz przewodnią myśl w zeszycie. www.kosciol.wiara.pl Odpowiedz pisemnie na jedno z pytań: Odpowiedz pisemnie na jedno z pytań: 1. Jakie sprawozdanie z czynów miłości mógłbyś dzisiaj złożyć Bogu? 2. Czy miłość Boża współistnieje ze sprawiedliwością? 3. Jak przejawia się miłosierdzie Boże wobec nas? 4. Jakie są skutki złego postępowania na sądzie ostatecznym? Praca domowa

7 Kot Arkadiusz Klasa II gimnazjum Chrystus jako Pan i Sędzia Chrystus jako Pan i Sędzia


Pobierz ppt "Temat: Chrystus jako Pan i Sędzia Pytanie: Dlaczego mamy wierzyć w miłosierdzie Boże? Kiedy Chrystus przyjdzie powtórnie jako Pan i Sędzia?"

Podobne prezentacje


Reklamy Google