Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W ramach ogólnopolskiego projektu „Włącz się! Młodzi i media”, realizowanego w ramach programu CEO, klasa 2b realizuje kampanię społeczną „Cyberprzemocy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W ramach ogólnopolskiego projektu „Włącz się! Młodzi i media”, realizowanego w ramach programu CEO, klasa 2b realizuje kampanię społeczną „Cyberprzemocy."— Zapis prezentacji:

1 W ramach ogólnopolskiego projektu „Włącz się! Młodzi i media”, realizowanego w ramach programu CEO, klasa 2b realizuje kampanię społeczną „Cyberprzemocy mówimy NIE!”

2

3 1 dzień – Ankieta na temat cyberprzemocy Burza mózgów do hasła: CYBERPRZEMOC Prezentacja na temat przyczyn i form cyberprzemocy Debata z uczniami i nauczycielami Goście specjalni 2 dzień – Prezentacja na temat skutków i miejsc, w których jesteśmy zagrożeni cyberprzemocą Wyświetlenie fragmentów filmu „Sala Samobójców” Konwersacja z uczestnikami Filmy na temat „Zagrożenia cyberprzemocy” 3 dzień – Prezentacja na temat zapobiegania cyberprzemocy Konwersacja Gość specjalny Ankieta, aby sprawdzić, jak zmieniła się wiedza uczestników

4 Gdzie szukać pomocy? Pod adresem helpline.org.pl, bezpłatnym numerem telefonu: oraz za pomocą formularza na dyzurnet.pl lub pod numerem telefonu


Pobierz ppt "W ramach ogólnopolskiego projektu „Włącz się! Młodzi i media”, realizowanego w ramach programu CEO, klasa 2b realizuje kampanię społeczną „Cyberprzemocy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google