Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Welttour to wyprawa po zdaną maturę! EGZAMIN MATURALNY 2012 POZIOM PODSTAWOWY.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Welttour to wyprawa po zdaną maturę! EGZAMIN MATURALNY 2012 POZIOM PODSTAWOWY."— Zapis prezentacji:

1 Welttour to wyprawa po zdaną maturę! EGZAMIN MATURALNY 2012 POZIOM PODSTAWOWY

2 Egzamin maturalny z języka niemieckiego 2012 już za nami! Sprawdź zadania (fragmenty zadań) z poziomu podstawowego oraz ich odpowiedniki w publikacji Nowej Ery i przekonaj się, że Welttour! zabierze Twoich uczniów na wyprawę po zdaną maturę! EGZAMIN MATURALNY 2012 Welttour Tu zamieściliśmy ćwiczenia z tegorocznego egzaminu maturalnego z języka niemieckiego. Tu znajdziesz podobne zadania z Welttour.

3 Rozumienie ze słuchu EGZAMIN MATURALNY 2012 Das ist Deutsch! Podręcznik z repetytoriumWelttour

4 Rozumienie ze słuchu EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012 Welttour EGZAMIN MATURALNY 2012

5 EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012 Das ist Deutsch! Podręcznik z repetytorium Rozumienie ze słuchu EGZAMIN MATURALNY 2012 Welttour

6 Rozumienie tekstów pisanych EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012 EGZAMIN MATURALNY 2012 Welttour

7 Rozumienie tekstów pisanych EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012 EGZAMIN MATURALNY 2012 Welttour

8 Rozumienie tekstów pisanych EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012EGZAMIN MATURALNY 2012 Welttour

9 Wypowiedź pisemna EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012 EGZAMIN MATURALNY 2012 Welttour

10 autentyczne i interesujące materiały źródłowe - filmy ZDF, artykuły z Dein Spiegel, Yuno specjalne wsparcie oraz komfort pracy dla nauczyciela - bogata obudowa metodyczna i multimedia dopasowanie do potrzeb uczniów i nauczycieli - przejrzysty układ treści - lekcje języka niemieckiego zawodowego - praca z uczniami na różnym poziomie językowym i przy różnej siatce godzin Welttour to:

11 Jesteś zainteresowany wprowadzeniem Welttour w swojej klasie? Wystarczą 3 kroki! Wejdź na www.jezyki.nowaera.pl i znajdź Konsultanta Metodycznego z Twojego terenu.www.jezyki.nowaera.pl Skontaktuj się z nim mailowo lub telefonicznie i poinformuj o chęci wprowadzenia Welttour w swojej szkole. Wypełnij dostarczoną przez Konsultanta deklarację, odeślij ją zgodnie z jego wskazówkami i czekaj na bezpłatne materiały dydaktyczne. UWAGA!! ŻYCZYMY POWODZENIA NA MATURZE ZA ROK!


Pobierz ppt "Welttour to wyprawa po zdaną maturę! EGZAMIN MATURALNY 2012 POZIOM PODSTAWOWY."

Podobne prezentacje


Reklamy Google