Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prezentację wykonali: Stasiek D., Adam Cz. i Stasiek S. rocznik 1994.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Prezentację wykonali: Stasiek D., Adam Cz. i Stasiek S. rocznik 1994."— Zapis prezentacji:

1 Prezentację wykonali: Stasiek D., Adam Cz. i Stasiek S. rocznik 1994

2 Menu w naszej szkole Pączki i drożdżówkiPączki i drożdżówki AutomatyAutomaty ObiadyObiady HerbataHerbata WodaWoda

3 Zawsze po pierwszej lekcji do stołówki dostarczane są świeże wypieki z cukierni przy ulicy Dworcowej.

4 Pączki i drożdżówki sprzedaje pani Grażyna lub pani Janeczka. Każdy pączek lub drożdżówka kosztuje 1,20 PLN. Ciastka są zawsze świeże i ciepłe (można też zauważyć, że są spore). Jest ponad pięć rodzajów bułek (z jabłkiem, serem, budyniem, kruszonką oraz pączek).

5 W naszej szkole są trzy automaty. Pierwszy oferuje nam batony (Snickers Cruncher, Snickers, Twix) oraz napoje (Tymbark, Kubuś). W drugim automacie znajdują się takie napoje jak Coca-Cola i Nestea. W trzecim automacie jest woda za darmo!

6 Automaty - zdjęcia

7 Obiady Obiady dostarcza nam firma pana Michała. Mamy zawsze do wyboru obiad jarski lub mięsny oraz możemy zdecydować, czy chcemy obiad duży czy mały. Na obiady zapisujemy się zawsze przynajmniej dzień wcześniej lub następnego dnia z rana.

8 Nasze obiady

9 Opinie uczniów na temat jedzenia:Obiady są smaczne, jednak surówki są gorsze. Bardzo często je zostawiam. Najbardziej smakują mi pączki. Zawsze są świeże i ciepłe. Obiady też są dobre. Surówki są niedobre, dobrze, że są w oddzielnym opakowaniu. Obiady są pyszne. Uważam, iż obiady we wtorki są najlepsze, bo jest makaron lub de volaille lecz inne obiady nie dorównują im, gdyż wyglądają jakby były robione tydzień temu. Są uschłe i niedobre. Herbata to porażka. Tylko pani od angielskiego ją kupuje. Jadam pączki i obiady. O surówkach nie muszę mówić. Szczerze? To nie jadam pączków, jadam obiady. Firma pana Michała, spełnia moje oczekiwania w 110%. Nikt nie kupuje herbaty.

10 Herbatka Herbatki są sprzedawane przez osoby z samorządu szkolnego. Do herbatek dodawany jest soczek malinowy. Mamy też do wyboru trzy rodzaje herbaty.


Pobierz ppt "Prezentację wykonali: Stasiek D., Adam Cz. i Stasiek S. rocznik 1994."

Podobne prezentacje


Reklamy Google