Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PROJEKT EUROPEAN MULTIGUIDE 2012 - 2104. PREZENTACJA DOKONAŃ W RAMACH PROJEKTU PO PIERWSZYM ROKU REALIZACJI.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PROJEKT EUROPEAN MULTIGUIDE 2012 - 2104. PREZENTACJA DOKONAŃ W RAMACH PROJEKTU PO PIERWSZYM ROKU REALIZACJI."— Zapis prezentacji:

1 PROJEKT EUROPEAN MULTIGUIDE 2012 - 2104

2 PREZENTACJA DOKONAŃ W RAMACH PROJEKTU PO PIERWSZYM ROKU REALIZACJI

3

4

5

6

7 Nasza Szkoła realizuje już czwarty z kolei projekt w ramach programu Comenius. Projekt nosi tytuł „European Multigiude”. Współpracujemy z e szkołami z Rumunii (która jest koordynatorem), Bułgarii, Litwy, Turcji, Grecji, Francji i Portugalii. Aby zrealizować założone cele wykonujemy wiele zadań, z których powstają ciekawe produkty końcowe w formie broszur, plakatów, kalendarza, filmów wideo, albumów, komiksu, audiobook’a czy prezentacji multimedialnych zawierających m.in. wirtualną mapę regionu, zwyczaje świąteczne oraz zabawy jako formy spędzania wolnego czasu. Nasze działania są różnorodne, rozwijają wiele sprawności, w tym językowe, komputerowe i ruchowe. Obecny rok szkolny przebiega pod hasłem ruchu. Projekt „European Multiguide” również promuje ruch, w formie turystyki. Połączyliśmy ten rodzaj aktywności fizycznej z jednoczesnym wprowadzeniem w życie idei odpowiedzialnej turystyki. Stworzyliśmy broszurę zawierającą zasady zachowania w różnych miejscach odwiedzanych przez turystów, którymi są również uczniowie podczas wycieczek szkolnych i przedmiotowych. Broszura składa się z ośmiu części. Każda część została opracowana przez inną szkołę partnerską a zebrana w całość i wydrukowana przez szkołę litewską, która była odpowiedzialna za tez produkt. Uczniowie Naszej Szkoły, klasa VIe pod opieką pani Agnieszki Bochat, opracowali zasady kulturalnego i odpowiedzialnego zachowania w parkach narodowych i lasach. Wzbogacili pracę ilustracjami, a następnie przetłumaczyli na j. angielski, korzystając z pomocy pani Lidii Zimnej.

8 Z treścią broszury można się zapoznać odwiedzając stronę projektu: www.europeanmultiguide.info www.europeanmultiguide.info Znajdują się tam również pozostałe, wypracowane wspólnie z partnerami zagranicznymi, produkty końcowe.


Pobierz ppt "PROJEKT EUROPEAN MULTIGUIDE 2012 - 2104. PREZENTACJA DOKONAŃ W RAMACH PROJEKTU PO PIERWSZYM ROKU REALIZACJI."

Podobne prezentacje


Reklamy Google