Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Piotr Chmurzynski Michal Przybyl Keresa Howard. Na Rynku Głównym można się dowiedzieć, kiedy i jakie festiwale s ą w Krakowie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Piotr Chmurzynski Michal Przybyl Keresa Howard. Na Rynku Głównym można się dowiedzieć, kiedy i jakie festiwale s ą w Krakowie."— Zapis prezentacji:

1 Piotr Chmurzynski Michal Przybyl Keresa Howard

2 Na Rynku Głównym można się dowiedzieć, kiedy i jakie festiwale s ą w Krakowie.

3 FESTIWAL ROZTAJE 2014 Od 13 lipca do 20 lipca Forum muzyki świata, folk, etno, ethnojazz, korzenie i tradycyjna muzyka; Jeden z najważniejszych festiwali w Polsce, środkowo-wschodniej części Europy; plenerowe koncerty na głównej scenie w Rynku Głównym w Krakowie, Koncerty kameralne Warsztaty muzyczne w Klubie Festiwalowym Skrzyżowaniu.

4 PROJEKT  Projekt ma na celu promocję muzyki tradycyjnej, world music, ethno i gatunków ethnojazz  Odnoszą się do innych europejskich i światowych kultur i regionów. Przyczyniają się do budowania tolerancji i tożsamości kulturowej w nowej nowoczesnej Europie.

5 WYSTEMPY * Sokół Orkestar / Polska * Paulina Bisztyga z zespołem / Poland * MOSAIK / Polska * Karolina Cicha & Bart Pałyga / w 9 językach * Vittoria Agliozzo & I Melannurca Ensemble / Włochy * ADAMA DRAME / Burkina Faso * Maria Pomianowska & Buba Kuyateh / Polska / Gambia * SEFARDIX / OLEŚ BROTHERS & JORGOS SKOLIAS [Poland]

6 BILETY Można kupić bilety na różne występy. Ceny od dwudziestu do czterdziestu złotych. Karet imienny kosztuje 100 złotych. Jest tam osiem występów.

7 ZDJĘCIE

8 ROZTAJE 2012  Video, Roztaje 2012 w Krakowie

9 JAZZOWY FESTIWAL  Letni Festiwal Jazzowy w Piwnicy pod Baranami został zorganizowany po raz pierwszy w 1996 w trakcie obchodów 40- lecia Piwnicy pod Baranami.  Obecnie festiwal jest największym polskim festiwalem jazzowym i jednym z większych w Europie.  Festiwal co roku składa się z ok.50 koncertów. Występuje blisko 200 Polskich i zagranicznych artystów dla ok. 30.000 gości.

10 ORGANIZATOR  Letni Festiwal Jazzowy w Piwnicy Pod Baranami jest organizowany przez Fundację My Polish Heart oraz Cracovia Music Agency  Głównym celem Fundacji jest wspieranie, poprzez fundowanie nagród i stypendiów, zasłużonych artystów polskich znajdujących się w ciężkiej sytuacji życiowej jak i pomoc młodym, wybitnie utalentowanym muzykom.

11 BILETY  Koncert Inauguracyjny "Night in Calisia“ (PLN 120 i PLN 80)  Koncert Nadzwyczajny, Mike Stern/Bill Evans Band (PLN 150 i PLN 100)  Solo Piano Weekend, recitale pianistyczne (PLN 50)  Koncert Finalowy, Stephen Rilay&Piotr Wylezol Kwartet, Atom String Quartet& Vladyslav Sendecki (PLN 80)  Koncerty w Piwnicy pod Baranami (PLN 40)

12

13

14 Coke Live Festiwal  Coke Live Festiwal został zorganizowany po raz pierwszy w 2006 r., Bierze w nim udział około 30,000 ludzi.  Jest jedną z największych scen tegorocznego lata – wymiary sceny głównej w metrach: Szerokość 46 m, głębokość 25 m, wysokość 16 m; Pole niamotowe dla 4 tysiecy osob tuż przy Scenie Głównej

15  Dwukrotnie nominowamy do nagrody „Najlepsze Średniej wielkości Festiwal w plebiscyne Europejskie Nagrody festiwalowe  Zbobył nagrodę Laureat Superbrands 2013/2014  Festiwal odbył się w 2013 r., i odbędzie się w 2015 r., ale nie odbędzie się w tym roku  Strona internatowa: http://livefestival.pl/

16  Poprzedni lineup: 2012: The Killers, The Roots, Kim Novak, Mystery Jets, Placebo, Snoop Dogg, Crystal Fighters, nc. 2013: Biffy Clyro, Bisz (B.O.K.), Brodka, The Cribs, Florence + Machine, Franz Ferninand, Katy B, Regina Spektor, Wu- Tang Clan, nc. Istnieją co najmniej cztery etapy

17

18

19

20 KONIEC !!


Pobierz ppt "Piotr Chmurzynski Michal Przybyl Keresa Howard. Na Rynku Głównym można się dowiedzieć, kiedy i jakie festiwale s ą w Krakowie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google