Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kartka walentynkowa Technika iris folding. Potrzebne materiały i narzędzia Szablon serca i wzór Paski różnokolorowego papieru o szerokości 4 cm i długości.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kartka walentynkowa Technika iris folding. Potrzebne materiały i narzędzia Szablon serca i wzór Paski różnokolorowego papieru o szerokości 4 cm i długości."— Zapis prezentacji:

1 Kartka walentynkowa Technika iris folding

2

3 Potrzebne materiały i narzędzia Szablon serca i wzór Paski różnokolorowego papieru o szerokości 4 cm i długości ok. 13 cm Biała kartka A4 z bloku technicznego Kolorowy karton Nożyczki Klej Ołówek, linijka i gumka Ozdoby np. kwiatki, wstążki, ozdobne nożyczki lub dziurkacze

4 Materiały i narzędzia

5 Wytnij i nałóż na szablon Odrysuj na białej kartce szablon serca i wytnij go.

6 Wycięty wzór nałóż na szablon

7 Przygotowanie 13 papierowych pasków Wytnij z papieru różnokolorowego pasek o wymiarach 4 x 13 i zegnij go na pół wzdłuż dłuższego boku

8 Naklejanie pasków na szablon Wycięty wcześniej wzór z sercem nałóż na szablon i rozpocznij naklejanie pasków według numeracji. Pamiętaj, aby smarować klejem wyłącznie brzegi kartki z otworem na jej krawędziach.

9 Naklejanie pasków na szablon

10 Po naklejeniu wszystkich pasków

11 Przyklejenie gotowego serca na kartę Odwróć kartkę na drugą stronę i wytnij ją Następnie przyklej gotowe serce na inny karton i ozdób go.

12 Gotowa praca Gotowa praca

13 Dziękujemy za uwagę Małgosia Popowicz i Sabina Dąbkowska kl. 3a


Pobierz ppt "Kartka walentynkowa Technika iris folding. Potrzebne materiały i narzędzia Szablon serca i wzór Paski różnokolorowego papieru o szerokości 4 cm i długości."

Podobne prezentacje


Reklamy Google