Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Instrukcja kodowania arkuszy. W instrukcji użyto przykładowego kodu: P01 i przykładowego nr pesel: 96010112345. Kolor wyróżnienia jest czerwony, ale w.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Instrukcja kodowania arkuszy. W instrukcji użyto przykładowego kodu: P01 i przykładowego nr pesel: 96010112345. Kolor wyróżnienia jest czerwony, ale w."— Zapis prezentacji:

1 Instrukcja kodowania arkuszy

2 W instrukcji użyto przykładowego kodu: P01 i przykładowego nr pesel: Kolor wyróżnienia jest czerwony, ale w arkuszach należy używać długopisu z czarnym wkładem!

3 1. O wyznaczonej godzinie rozdaje się zdającym zestawy arkuszy z danego zakresu: I część – godzina 9 00, II część – Uczniowie zapoznają się z instrukcją dla zdających zamieszczoną na pierwszej stronie arkusza. Mogą prosić o wyjaśnienia. 4. Potem kodują swoje arkusze i karty odpowiedzi zgodnie z instrukcją przewodniczącego zespołu nadzorującego. 3. Następnie rozdzielają strony arkuszy, przeliczają ilość stron oraz sprawdzają czy jest ich odpowiednia ilość. Początek egzaminu

4 Kodowanie arkusza Strona 1 Tutaj wpisz swój kod P 0 1 Tutaj wpisz swój pesel

5 Kodowanie arkusza Strona z kartą kodów Wpisz swój kod P 0 1 Wpisz swój pesel Następnie zakoduj ten fragment arkusza

6 Po zakodowaniu arkuszy nauczyciele wchodzący w skład komisji sprawdzają poprawność kodowania. Następnie rozdają nalepki z kodem szkoły (2 sztuki). W tym roku uczniowie samodzielnie naklejają je na arkusze.

7 Naklejanie nalepek z kodami Strona 1 P Tu naklej nalepkę z kodem szkoły

8 Naklejanie nalepek z kodami Strona z kartą kodów P Tu naklej nalepkę z kodem szkoły

9 Członkowie komisji sprawdzają czy naklejki zostały poprawnie umieszczone na arkuszach. Przewodniczący ogłasza początek pracy z arkuszami – zapisuje godzinę rozpoczęcia i zakończenia egzaminu na tablicy. Egzamin się rozpoczyna.

10 Powodzenia!


Pobierz ppt "Instrukcja kodowania arkuszy. W instrukcji użyto przykładowego kodu: P01 i przykładowego nr pesel: 96010112345. Kolor wyróżnienia jest czerwony, ale w."

Podobne prezentacje


Reklamy Google