Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zakładanie poczty e-mail W tej prezentacji nauczysz się tego od podstaw! Zapraszam.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zakładanie poczty e-mail W tej prezentacji nauczysz się tego od podstaw! Zapraszam."— Zapis prezentacji:

1 Zakładanie poczty e-mail W tej prezentacji nauczysz się tego od podstaw! Zapraszam.

2 1. Gdzie i jak? Osobiście polecam Google Mail(gmail) i będę pokazywał na tym przykładzie. Wchodzimy na www.google.pl(kliknij w link) i w górnym pasku wybieramy zakładkę Gmail.www.google.pl Wybieramy :

3 2. Jak wypełnić? Nie mogę powiedzieć jak należy wypełnić arkusz rejestracyjny bo każdy musi być „unikalny”, lecz mogę nakierować... Jeśli zakładamy e-mail do spraw zawodowych podajemy prawdziwe dane osobowe – zalecane. Nazwa użytkownika to : imię.nazwisko@gmail.com np. jan.kowalski@gmail.comnazwisko@gmail.comjan.kowalski@gmail.com UWAGA! Pamiętajmy aby wpisać trudne do odgadnięcia hasło oraz zatwierdzić regulamin.

4 3. Gotowy? Właściwie nasz e-mail istnieje! I możemy odbierać wiadomości. Warto zapoznać się z możliwościami poczty i zmienić język na polski. Należy wyłączyć okna informujące, ostrzegawcze itp. i już można używać naszej poczty na www.mail.google.comwww.mail.google.com

5 Dziękuję za uwagę! Mam nadzięję, że pomogłem!


Pobierz ppt "Zakładanie poczty e-mail W tej prezentacji nauczysz się tego od podstaw! Zapraszam."

Podobne prezentacje


Reklamy Google