Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Instrukcja konfiguracji aplikacji na androida FireAlert 2 do selekcjonowania sms-ów alarmujących o zdarzeniach w powiecie choszczeńskim.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Instrukcja konfiguracji aplikacji na androida FireAlert 2 do selekcjonowania sms-ów alarmujących o zdarzeniach w powiecie choszczeńskim."— Zapis prezentacji:

1 Instrukcja konfiguracji aplikacji na androida FireAlert 2 do selekcjonowania sms-ów alarmujących o zdarzeniach w powiecie choszczeńskim

2 Aplikacje pobieramy bezpłatnie z GOOGLE PLAY link do strony: link do strony: https://play.google.com/store/apps/detai ls?id=de.hoernchen.android.firealert2&fea ture=search_result#?t=W251bGwsMSwx LDEsImRlLmhvZXJuY2hlbi5hbmRyb2lkLm ZpcmVhbGVydDIiXQ.. https://play.google.com/store/apps/detai ls?id=de.hoernchen.android.firealert2&fea ture=search_result#?t=W251bGwsMSwx LDEsImRlLmhvZXJuY2hlbi5hbmRyb2lkLm ZpcmVhbGVydDIiXQ..

3 Po zainstalowaniu klikamy w tym miejscu, aby przejść do ustawień programu. Po zainstalowaniu klikamy w tym miejscu, aby przejść do ustawień programu.

4 Następny ustawiamy nr telefonu, z którego będziemy otrzymywali powiadomienia o zdarzeniach. Następny ustawiamy nr telefonu, z którego będziemy otrzymywali powiadomienia o zdarzeniach.

5 Klikając w tym miejscu zaczynamy dodawanie numeru. Klikając w tym miejscu zaczynamy dodawanie numeru.

6 Wybieramy typ wiadomości, które będzie odbierał program. Wybieramy typ wiadomości, które będzie odbierał program.

7 Wpisujemy nazwę np. skrót od Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Choszcznie (zalecane). Wpisujemy nazwę np. skrót od Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Choszcznie (zalecane).

8 Podajemy nr abonenta, który będzie wysyłał do nas wiadomości (dokładnie ten widniejący na zdjęciu). Podajemy nr abonenta, który będzie wysyłał do nas wiadomości (dokładnie ten widniejący na zdjęciu).

9 Opcjonalnie możemy zmienić dźwięk dzwonka Klikając w ponumerowanej kolejności ikonki przechodzimy do ustawienia dźwięku, który będzie nas alarmował. Klikając w ponumerowanej kolejności ikonki przechodzimy do ustawienia dźwięku, który będzie nas alarmował.

10 Znajdujemy jego nazwę na liście i odznaczamy. Znajdujemy jego nazwę na liście i odznaczamy. Jeśli nie podoba nam się żaden z dostępnych dzwonków możemy użyć własnego wcześniej skopiowanego dźwięku. Jeśli nie podoba nam się żaden z dostępnych dzwonków możemy użyć własnego wcześniej skopiowanego dźwięku.

11 Po zatwierdzeniu, jego nazwa pojawi się w tym oknie. Również tutaj możemy wybrać głośność wybranego dźwięku. Po zatwierdzeniu, jego nazwa pojawi się w tym oknie. Również tutaj możemy wybrać głośność wybranego dźwięku.

12 Gdy pojawi się taki opis to znak, że prawidłowo ustawiliśmy nasz program. Gdy pojawi się taki opis to znak, że prawidłowo ustawiliśmy nasz program.

13 Aby odebrać wiadomość i wyłączyć alarm należy przesunąć suwak (Confirm) w prawo. Aby odebrać wiadomość i wyłączyć alarm należy przesunąć suwak (Confirm) w prawo.

14 Końcowy zrzut ekranu. Wiadomość odebrana. Końcowy zrzut ekranu. Wiadomość odebrana.


Pobierz ppt "Instrukcja konfiguracji aplikacji na androida FireAlert 2 do selekcjonowania sms-ów alarmujących o zdarzeniach w powiecie choszczeńskim."

Podobne prezentacje


Reklamy Google