Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jak założyć Qmama?. Krok 1: Otwórz przykładowy Qmam Aby to zrobić wejdź w zakładkę „Moja redakcja”... Następnie wybierz „Bazę naszych Qmamów”

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jak założyć Qmama?. Krok 1: Otwórz przykładowy Qmam Aby to zrobić wejdź w zakładkę „Moja redakcja”... Następnie wybierz „Bazę naszych Qmamów”"— Zapis prezentacji:

1 Jak założyć Qmama?

2 Krok 1: Otwórz przykładowy Qmam Aby to zrobić wejdź w zakładkę „Moja redakcja”... Następnie wybierz „Bazę naszych Qmamów”

3 Krok 1: Otwórz przykładowy Qmam Przy „Przykładzie” (pierwszy na liście) wybierz opcję „EDYTUJ QMAMA”

4 Krok 2: Zdecyduj jak ma wyglądać Twój Qmam Wybierz makietę i przeciągnij ją na pole „Wybranych makiet stron”. * Najeżdżając kursorem na dany wzór makiety, możesz zobaczyć jak będzie wyglądała ona z tekstem.

5 Krok 3: Dodaj zdjęcie Dzięki zdjęciom czy obrazkom tekst będzie przyciągał uwagę. Dodasz je klikając zakładkę „Multimedia”

6 Krok 3: Dodaj zdjęcie Teraz wybierz zakładkę „Zdjęcia”, a następnie „Dodaj”.

7 Krok 3: Dodaj zdjęcie Wybierz plik z komputera, nadaj mu tytuł i opis, po czym zatwierdź klikając na „Wyślij”.

8 Krok 4: Dodaj zdjęcie na makietę Gdy obrazek już się załaduje, dwukrotnie kliknij we wzór wybranej wcześniej makiety tak, aby zobaczyć widok szpigla. Przeciągnij obrazek na miejsce do tego przeznaczone na makiecie (rysunek z górkami :)).

9 Krok 5: Wklej tekst na makietę Aby to zrobić skopiuj tekst z Worda i wklej go do przeznaczonego na tekst miejsca na makiecie. Do formatowania tekstu posłużą Ci narzędzia po prawej stronie. Tutaj ustaw rodzaj czcionki, jej rozmiar, kolor itp. Zakończenie edycji potwierdź kliknięciem w „Zapisz”.

10 Krok 6: Nadaj tekstowi estetyczny wygląd

11 Krok 7: Ciesz się efektem swojej pracy :) Jeśli skończyłeś edycję tekstu, obrazki są na swoim miejscu, a Twoja praca została zakończona, możesz zobaczyć efekt końcowy klikając zakładkę „Podgląd”. Tak wyglądałaby Twoja strona w „Niecodzienniku”. :)

12


Pobierz ppt "Jak założyć Qmama?. Krok 1: Otwórz przykładowy Qmam Aby to zrobić wejdź w zakładkę „Moja redakcja”... Następnie wybierz „Bazę naszych Qmamów”"

Podobne prezentacje


Reklamy Google