Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nory podbijają Leuven ODCINEK 2. To już drugi tydzień naszych belgijskich potyczek ( nie tylko słownych ). Nadejszla wiekopomna chwila by łoto przedstawić.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nory podbijają Leuven ODCINEK 2. To już drugi tydzień naszych belgijskich potyczek ( nie tylko słownych ). Nadejszla wiekopomna chwila by łoto przedstawić."— Zapis prezentacji:

1 Nory podbijają Leuven ODCINEK 2

2 To już drugi tydzień naszych belgijskich potyczek ( nie tylko słownych ). Nadejszla wiekopomna chwila by łoto przedstawić naszych współtowarzyszy na obczyźnie

3 In kamer ( dla nieczających – pokój ) numero uno – koleżanka Kręcona Glisskur to pestka przy tych falach a jej szybkość mówienia jest niczym sprint z Mount Everestu, nie ma się co dziwić to w końcu niezła konkurencja dla niejednego sportsmena.

4 In kamer numero due – Ciapek z Częstochowy, który dzięki nam nie mieszka pod mostem a dzięki Adze ma Internet ( a to on miał pomóc przy jej kompie ) Jest po prostu nie z tej ziemi ( bankomat zjadł mu kartę, zapomniał ściągnąć SIMLoka i ma niezłą podrywkę na slogan budowlany – wiecie konstrukcja nośna i te sprawy, żeby nie było żonaty z obrączką na palcu wskazującym )

5 In kamer numero trio – Lolo ( dla reszty świata Carl ) anioł w skórze człowieka Wszystko znajdzie, wszystkiemu zaradzi, we wszystkim pomoże, pobłogosław Mu Panie Boże Z krwi i kości z niego naukowiec, o każdej dyscyplinie chętnie coś powie ( w 4 językach )

6 In kamer numero quatro – Piorunochron ( cóż za burza włosów – reklama Taft Styling ) lubi se chopak wypić wino marki nieznanej ( ale otwierane korkociągiem ) i wszamać pizzę Aro prosto z mikrofalo Nawet jak nie trzeba to też przetłumaczy z angielskiego na angielski

7 In kamer numero quinto – kolega bliżej niezidentyfikowany ( cień kolegi Piorunochrona ) Pomimo tego, że ma długie włosy nawet Hani się nie podoba Nie grzeszy inteligencją ( mniemamy ) ale nie rozstaje się ze swoją magnetyczną szachownicą

8 In kamer numero sexto – Inteligentny - niestety sexapilu nie odziedziczył w genach a studiować tego się nie da Nie wiemy co studiuje i jak się nazywa, ale wyraził swą radość z naszej bytności w tym przybytku ( niekoniecznie rozpusty )

9 In kamer numero setto – Szpila ( nie mylić ze zmywarką – one nie bardzo za sobą przepadają ) uwielbia szpile i ich dźwięk rozchodzący się po wyciszonym i śpiącym domu ( budzik jest zbyteczny - 7 rano i szpila do boju )

10 Na parterze w przestronnym mieszkanku krząta się od rana w morskiej podomeczce nasza ………………….. Irma-szoł Jej akcje są lepsze niż niejeden odcinek Majewskiego. Jest specjalistką od segregacji śmieci i wynajdywania co lepszych promocji ( nie jest skąpa dzieli się z nami tą wiedzą przez swoich ludzi – patrz Lolo )

11 Tak oto kończy się kolejny odcinek naszej opowieści, nie myślcie sobie, że to koniec wrócimy za tydzień o tej samej porze, przygotujcie czipsy i kolę Tak oto kończy się kolejny odcinek naszej opowieści, nie myślcie sobie, że to koniec wrócimy za tydzień o tej samej porze, przygotujcie czipsy i kolę tbc……….. tbc………..


Pobierz ppt "Nory podbijają Leuven ODCINEK 2. To już drugi tydzień naszych belgijskich potyczek ( nie tylko słownych ). Nadejszla wiekopomna chwila by łoto przedstawić."

Podobne prezentacje


Reklamy Google